Reklama

Výprask vařečkou

také petra (Čt, 8. 12. 2016 - 18:12)

Vyzkoušel jsem si to sam na...to jsem zkusila a samotné mi to nejde. když se pro to odhodlám tak budu muset požádat přítele a nebo sestřenku. potřebuji ale být o tom přesvědčená. potřebuji znát podrobně co se vlastně v těle děje a jak to provádět tak aby se něco nepokazilo.

Otin (Čt, 8. 12. 2016 - 14:12)

ty o tom něco víš a máš...Vyzkoušel jsem si to sam na sobě

také petra (Čt, 8. 12. 2016 - 13:12)

Zadek se zpěvní a kůže...ty o tom něco víš a máš s tím nějaké zkušenosti?? napiš víc

Otin (Čt, 8. 12. 2016 - 13:12)

myslíš tedy že když si...Zadek se zpěvní a kůže zatvrdne k modrinam to je třeba tak jednou týdně

Otin (Čt, 8. 12. 2016 - 13:12)

někde jsem tady dříve...Jsem pevně přesvědčen ze to tak je

také petra (Čt, 8. 12. 2016 - 12:12)

ano, je to tak. Aspoň za to...myslíš tedy že když si zavedu pravidelné sešlehání tak si udržím pevný zadek? a stačí jen to zatínání jako cvik nebo opravdu až k modřinám.a jak často by to tak chtělo výprask?

Andrea (Čt, 8. 12. 2016 - 10:12)

andreo máme to doma, že...na co pomohla změna z vařečky? :-) já nevím, ono fakt dost bolí. Zkus se s tím švihnout sama a uvidíš

Petra (Čt, 8. 12. 2016 - 10:12)

někde jsem tady dříve...ano, je to tak. Aspoň za to děkuji mamce, že mám pevný zadek bez celu :-) když zatínáš, tak ho vlastně posiluješ.

hanka (Čt, 8. 12. 2016 - 07:12)

andreo máme to doma, že bych to vzala na kluky? Třeba by jim změna z vařečky na toto pomohla. Na dotaz odpovídám, že nevím jestli výprask pomáhá na kůži a svaly ale je fakt ž ekluci zatínají půlky jak šílení a snaží se hýbat ale vliv nevím. Je pravda že aspoň u mých dvojčat to na zlobení dlouhý vliv nemá :-).

dotaz (Čt, 8. 12. 2016 - 07:12)

někde jsem tady dříve četla že pravidelné sešvihání zadku až k modřinám má vliv na jeho pevnost a napnutou kůži. nevíte jestli to je pravda? prý je to i tím jak přitom zatínáme sval bolestí, je to prý nejlepší cvik a podlitiny prospívají kůži, prý ji vypínají. a také se prokrvuje.

Andrea (Čt, 8. 12. 2016 - 06:12)

Andreo to myslis placacku...ahojky, jo přesně to myslím, ten konec tvarovaný na prsty. A bylo to pěkně hnusné. Jelita jsem měla na zadku několik dní. Mamka mě s tím řezala jak žito.

Otin (St, 7. 12. 2016 - 22:12)

ahojte, no vařecha je...Dnes je na to plastová rakoska

Otin (St, 7. 12. 2016 - 19:12)

já ho ukazovat musela, jesti...Co je to přesně ten prakl?

hanka (St, 7. 12. 2016 - 16:12)

ahojte, no vařecha je...Andreo to myslis placacku mouchy? Plastova tycka a hrbolatym rukojitkem??? S tim dostaval bracha tak od 11 vzdycky mel tu rukojet obtistenou na zadku a stehnach. Ja tim dostala od tety parkrat ale bracha s bratrancem o prazdninach u nich casto. Bylo to hnusny

Andrea (St, 7. 12. 2016 - 12:12)

já ho ukazovat musela, jesti...ahojte, no vařecha je klasika. U nás se jich několik zlomilo :-) ale nejvíc nejhorší byla lepačka. Ten strašný umělohmnotný tenký konec. To jsem se i počůrala při výprasku..

Strašoun (St, 7. 12. 2016 - 11:12)

já ho ukazovat musela, jesti...To nás vždycky rodiče strašili nějákou rodinou (třeba sousedy a hlavně na vesnicích) kde se výprasky nešetřilo, abysme byli rádi za to, jaký máme pohodový rodiče a nedělali jim problémy. Nejvíc jsme to ale slyšeli o holkách.A těch historek co nám o tom říkali. A víte co bylo asi nejhorší? Výprasky v zimě. Např. když holky přišly pozdě z plesu. Žádný doma v teple vařečkou. Ale na mrazu pod kolnou, ještě přes bundu a šatičky pořádným řemenem ať je to slyšet. Nic jako se tady píše doma na holou v teple, ale hezky v mrazu. Stalo se vám to taky?

Petra (St, 7. 12. 2016 - 09:12)

Petro já zadek ukazovat...já ho ukazovat musela, jesti jsem náhodou nedostala málo. Na druhý den byl do modra vždy. jo prakl :-) ten jsem taky poznala :-)

Otin (Út, 6. 12. 2016 - 18:12)

Někdo si pochvalu je...Chtěl jsem napsat rakosku

Otin (Út, 6. 12. 2016 - 18:12)

Někdo si pochvalu je plastovou Rakousku nemusí se udržovat a nepraskne

hanka (Út, 6. 12. 2016 - 15:12)

jo to chápu :-) já klečet...Petro já zadek ukazovat nemusela ale po koupání jsme šli z koupelny do pokojíčk většinou nazí takže se koukla jestli to stačilo Měla jsem mladšího bráchu (o 2 roky) a mně přestli bít asi v 15 ale on si užíval vařečky dosyta a nejen vařečky. Malé vyřečky štípaly máš pravdu někdy vzala mamka prakl z umělé hmozty na koberce a stačila jedna dvě rány a celej zadek byl jak v ohni a označkovaný.

Reklama

Přidat komentář