Reklama

Výprask vařečkou

Martina (So, 6. 1. 2018 - 18:01)

moje děti jsou tak vychovávány od pěti let. První výprask Gábiny a Zdeňka byl už poprvé dost brutální. První šel Zdeněk a musel na čtvercový stul. Měl ruce a nohy přivázané do čtverce takže byl vidět šourek a řitní otvor. Nejdřív dostal 25 ode mně vařečkou a pak od taťky 25 rákoskou. Pak mu musí dát Gábina 4 rány na řitní otvor. První ránu Pú předvedu já a pak musí sama. Když podruhé dostane na řiť občas nějaký výkal vytlačí.
Pak jde Gábina. Je jí vidět řiť a rodidla. Je to to samé 25 vařečkou 25 rákoskou a 4+1 odemně a Zdeňka na řiť. Vždy se počurá a vypouští větry. Pak po sobě čelí nazí musí uklidit exkrementy a musí v zimě sedět 5 min. Ve sněhu nebo jim posypeme solí a pepřem zadek což je pálí. Pak musí jít hned spát. V sedm večer večeři a pak hned do postele i když je třeba sobota.

Feri (Pá, 5. 1. 2018 - 20:01)

Já mamce řekla když mi...To mi připomnělo jeden zážitek z plesu,kdy si táta přišel pro holku přímo na parket s prutem. Bylo to už vlastně po skončení a asi se jí nechtělo domů. A nejlepší bylo, jak byla připitá, jak si šlapala a zakopávala o šaty. Pak už bylo jen vidět, jak jí několikrát přetáhl, až se zkroutila a chytala se za prdel. Měla na sobě nějáký takovýhle http://www.svatba-saty.cz/spolecenske-saty?from=54#fotky

tomas.pos@post. (So, 4. 2. 2017 - 18:02)

Pokecá nějáká holka o výprasku?

Majda (So, 4. 2. 2017 - 18:02)

Ať pokecá raději tady. Pro...a co bys na tom viděl? prostě zmalovaný zadek jak zebra :-) na ty dotazy..je mi 13 a trojka byla z matiky.

Hana (So, 4. 2. 2017 - 03:02)

Já jsem v dětství byla fyzicky i psychicky týraná. Fakt je ten, že známky byly mámě fuk, ale každé jiné provinění se trestalo. I tak jsem ale známky měla dobrý. Měla jsem dva sešity:černý a modrý, v modrém jsem měla napsané všechny prohřešky a jaký trest za ně bude následovat a do černého jsem si psala, prohřešky, které jsem udělala a jaký trest mi byl udělen. Modrý sešit jsem musela umět nazpaměť, a když jsem něco zapomněla, bylo zle. Všechny výprasky jsem dostávala rákoskou. Např. za neuklizený pokoj(přitom neuklizený byl, třeba jen, když jsem na psacím stole nechala jedno CD) jsem dostala 25 ran rákoskou, za špatně ustlanou postel 15 ran. Dnes vím, že mě máma neměla ráda a nezáleželo jí na mně, ale dříve jsem to nedokázala připustit a myslela si, jak jsem špatná dcera. Ve škole si toho buď nikdo nevšiml a nebo to jednoduše ignorovali. V 5.ročníku jsem se dostala na osmiletý gympl a proto na něj přešla. Vyfasovali jsme jako třídního strašně hodného učitele,který nás učil němčinu, dějepis a tělocvik. Dětského kolektivu jsem se stranila. P.učitel si mě posadil ke katedře a začal si všímat, že když pohne rukou, já si dávám ruce na hlavu, to jsem měla samozřejmě vsugerované díky výprascích, všimnul si taky, jak se straním kolektivu. Poslední kapka pro učitele byla, když jsme začali chodit na plavání a já měla pořád zadek samé jelito(jelita přes plavky byly vidět). Když jsme chodili na plavání měsíc a já měla pokaždé červený zadek, zavolal si mě a já musela s pravdou ven. Začala jsem prosit, abych nemusela zpátky domů, nemohla jsem si představit, jak by mě máma zmrskala. Skončila jsem asi na měsíc v klokánku, mámu jsem od té doby neviděla, chodila jsem pořád na stejný gympl a vsadím se, že neuhodnete, kdo si mě vzal do péče, ten náš třídní učitel. Dnes mu smím říkat táto. Jen díky němu jsem teď sebevědomá žena, která má spoustu přátel. Děkuji můj adoptivní táto. :)

Legíny (So, 4. 2. 2017 - 03:02)

Ať pokecá raději tady. Pro...se nosí od školního věku tak co řešíš její věk?To že to její mamka přehnala s trestem je bez debat.

Otin (Pá, 3. 2. 2017 - 21:02)

Trojka už se musí trestat

Gama2 (Pá, 3. 2. 2017 - 21:02)

Pokecáš o výprasku?Ať pokecá raději tady. Pro některé lidi je možná škoda, že nelze zveřejnit fotky :-D
Mě by zajímalo spíš z čeho byla ta trojka? Jestli z chování, tak bych to ještě jakžtakž chápal. Kolik vlastně té Majdě je, že nosí leginy.

tomas.pos@post. (Pá, 3. 2. 2017 - 19:02)

Pokecáš o výprasku?

Aňulda (St, 3. 1. 2018 - 16:01)

Lucko, myslim, ze by jste si...Já mamce řekla když mi hrozila vejpraskem že je to týrání a že to je proti mezinárodním zákonům a mamka řekla: hele jestli budeš říkat tyhle věci ulomím tady prut a seřežu tě. Já sem zařvala že to je týrání a utekla jsem. Výprask sem nedostala.

MAjda (Pá, 3. 2. 2017 - 06:02)

Za jednu trojku? To je síla,...jo jo za jednu trojku :-) nevím ,prostě přiběhla s klackem a seřezala mě. Nejdřív přes legíny a pak přes holou prdel a stehna

A co (Čt, 2. 2. 2017 - 21:02)

já jsem měla na sobě...To sis měla nechat bundu, přes ní by to tolika nebolelo. Snad teda.

Gama2 (Čt, 2. 2. 2017 - 15:02)

Za jednu trojku? To je síla, to už měla připravený nebo honem někam běžela zdevastovat nějaký strom nebo keř?

Majda (Čt, 2. 2. 2017 - 10:02)

já jsem měla na sobě...mě zmlátila máti za trojku na vízo klackem. Prdel jak zebra ještě dnes

NATÁLA (St, 1. 2. 2017 - 15:02)

já jsem měla na sobě kalhoty džíny ale i přes ty kalhoty to pálilo šíleně.Dostala jsem stejnym řemenem jako brácha.Táta ho využil,protože ho už mněl odepnutej.I přes ty kalhoty mám pořádný jelita.Táta mně vůbec nešetřil.Mámě jsem ukázala v koupelně zadek a ta pak tátovi strašně vynadala.Táta slíbil,že už mně nebude bít.Kdyby mi dal lehce na holou tak by mně tak neseřezal.Horší je že mám jít zítra plavat.Budu se snažit jít jako poslední aby mně nikdo neviděl.Vím jak nekteré pitomé holky smějou holkam když si toho náhodou všimnou.

A co (St, 1. 2. 2017 - 11:02)

BYLO TO HORŠÍ NEŽ JSEM...A co jsi při tom měla na sobě?

A co (St, 1. 2. 2017 - 11:02)

BYLO TO HORŠÍ NEŽ JSEM...A co jsi při tom měla na sobě?

NATÁLA (Út, 31. 1. 2017 - 16:01)

BYLO TO HORŠÍ NEŽ JSEM ČEKALA.KDYŽ JSEM PŘIŠLA DOMŮ TAK BYL ZROVNA BIT BRÁCHA.VŘÍSKAL TÁTA HO ZROVNA V POKOJI ŘEZAL.PO CHVICE VYŠEL Z POKOJE A KDYŽ MNĚ VIDĚL CHTĚL VIDĚT VYSVĚDČENÍ.DOBŘE VĚEĚL ,ŽE MÁM DVĚ ČTYŘKY.Z ANGLINY A MATIKY NEVÍM PROČ TAK VYVÁDĚL POPADL MNĚ STRAŠNĚ MNĚ SEŘEZAL,NEVIM JAK BUDU ZÍTRA SEDĚT VE ŠKOLE,PRAZDNIMY MÁME AŽ V PÁTEK,NEMŮŽU SEDŠT NA TVRDÉ ŽIDLI NYNÍ SEDÍM NA NAFUKOVACÍM MÍČI,MÁM STRACH ,ŽE SI TOHO NĚKDO VŠIMNE A BUDE SE MI SMÁT.

dalibor (Út, 31. 1. 2017 - 07:01)

U nas byl vyprask uz vcera. Pretekl pohar a tak na maleho 11 varecka a na starsiho (skoro 13) prutznamky budou mit dvojky a starsi asi dve trojky tak za vyzo neni duvod trestat, spis motivovat aby se polepsil ale myslim, ze si kluk zavrel dvere na prijeti na 6ti lete gym.

Pamětník (Po, 30. 1. 2017 - 10:01)

Ahoj holky úterý se...A to dostáváš na holou?

Reklama

Přidat komentář