Reklama

Výprask vařečkou

Jana0 (Út, 15. 11. 2016 - 07:11)

Lukáši pro lásku se musí trpět, neboj já i manžel jsme dostali výparsk taky když jsme šli někam kam jsme neměli

Jana0 (Út, 15. 11. 2016 - 07:11)

Zdravím, dneska máme třídní schůzky a u kluka je velký zájem aby rodiče došli :-), je šesťák a tak půjde manžel. Vařečkou u nás dostává spíše dcera (9 let) a kluk víc prutem nebo řemenem když je nutno. Mnažel býval bitej káblem a důtkama a já hlavně vařečkou. Známe se Karlem (manžel) od školky :-) a výprasky nás nijak nepoškodili. Procházela jsem diskuze a třeba spodní prádlo je zajímavé ale některým věcem moc nerozumím. Kluk nosi slipy a holka kalhotky. mylsím, že dneska večer dostane Adam na zadek protože má vroubky i doma, když tam napíšu

Zdenda (Po, 14. 11. 2016 - 17:11)

Dostat před někým to je vždycky nepříjemný ale horší jsem to mněl já ,když jsem dostal před segrou a její kamarádkoU.Dvě holky se dívaly jak dostávám řemenem na holý zadek.Viděly moje jelita a slyšeli můj nářek.I když mně kamarádka mé sestry litovala tak jsem se hrozně styděl.

jana2 (Ne, 13. 11. 2016 - 11:11)

Dostala jsem vařečkou, tou...jaj, před kámoškou na holou ? :-) blbý teda. a jestli to bylo hodně...

jana2 (Ne, 13. 11. 2016 - 11:11)

Na zadku byly stopy pár...jo no, hlavně léto. Já mívala jelita i na stehnech. Prut velmi často ulítl dolů, když jsem nedržela.

Lukáš (Ne, 13. 11. 2016 - 11:11)

Jako správmý kluk jsrm často blbnul,takže na zadek jsem dostal občas od mamky.Většinou doma vařečkou nebo proutkem.Mám dokonce v albu na jedné fotografii je jak si mamka připravuje proutek na výprask.Na druhé jak mně vyplácí proutkem.Když rodiče prohlíželi se známými fotografie tak jsem toto album snažil schovat.Poslední a opravdový výprask jsem dostal ve 14ti letech.Byl to prní výprask řemenem od otce na holý zadek.Měl jsem za různé prohřešky zaracha.Jenže jsem zdrhnul a venku randil s dívkou,která se také jmenovala Markéta a byla o rok mladší než já.Asi tak v devět mi přišla sms at jdu okamžitě domů.Odpověděl jsem,že frajersky,že přijdu až budu chtít.Maši mně nic už nepsali a já jsem tušil co bude až příjdu domů.Doma to dopadlo podle očekávání.Rovnou se šlo na věc.Musel jsem si stáhnout kalhoty i trenky a lehnout přes postel,zatnul jsem zuby protože jsem věděl,že tobude pořádný výprask .Mamka říkala,stálo ti to za to.A já myslel na Markétu .Tehdy jsem byl opravdu hodně bit.

Markéta (So, 12. 11. 2016 - 01:11)

A zapomněla jsem dodat, že...Nevím kdo má zapotřebí psát tady tohle. Pokud se jmenuješ Markéta, tak by sis to měla zkusit, být takhle vychovávána a nepsat tady nesmysly, o tom že ti je 49 apod!!!!! A pokud si to napsala jen tak, tak fakt nechápu proč?! Znám i spoustu jiných mejch kamarádek, který jsou taky takto vychovávany a upozorňuji, že i přesto mám své rodiče ráda. Tak tady prosím nemel kraviny. Pokud sem chceš něco přidávat, tak se prosím napiš jako třebo Markéta2

Markéta (Pá, 11. 11. 2016 - 19:11)

Dostala jsem vařečkou, tou...A zapomněla jsem dodat, že mi koncem listopadu bude 49let. Tělo mám poněkud rozložité, ale to se líbí i mamnce, aspoň má důvod přitlačit

Markéta (Pá, 11. 11. 2016 - 19:11)

jaj, fakt ? :-) já mám...Dostala jsem vařečkou, tou největší co doma máme...
Přiznávám, že jsem byla trochu drzá, ale mamka má opravdu někdy trochu špatné otázky a navíc v nevhodné okamžiky. A navíc to bylo před kamarádkou. Prosila jsem ať to alespoň není na holou, ale bohužel bylo. Dostala jsem jich asi 30 možná 40. Dost jsem plakala a zadek hrozně pálil. Ještě teď mám stopy po výprasku. Naštěstí kamarádka sice trochu šokovaně koukala a potom když bylo po všem tak mi v soukromí řekla, že moje máma je pěkně přísná. Ale říkala, že o tom nikomu nic neřekne a myslím, že zrovna jí v tomhle můžu věřit. :)

Eva (Pá, 11. 11. 2016 - 14:11)

au. Já bohužel taky....Na zadku byly stopy pár dní,vždycky jsem řešila co si obleču.

jana2 (Pá, 11. 11. 2016 - 14:11)

Podle toho co jsem vyvedla,za...au. Já bohužel taky. spíše víc ran ještě

Eva (Pá, 11. 11. 2016 - 13:11)

ten znám taky, matka bere...Podle toho co jsem vyvedla,za větší zlobení asi tak 30 a na holou.

jana2 (Pá, 11. 11. 2016 - 13:11)

Já dostávala...ten znám taky, matka bere bud vařechu, lepačku nebo právě prut...kolik jsi dostávala?

Eva (Pá, 11. 11. 2016 - 12:11)

Evi, já taky, mnohdy po 3...Já dostávala prutem,štípalo to strašně a jelita udělal pokaždé.

jana2 (Pá, 11. 11. 2016 - 06:11)

Tak já taky sebou házela a...Evi, já taky, mnohdy po 3 ranách. Taky vařecha?

jana2 (Pá, 11. 11. 2016 - 06:11)

Zrovna dnes jsem dostala. A...jaj, fakt ? :-) já mám slíbeno dnes :-( po dlouhéé době. co zadek dnes?

Markéta (Čt, 10. 11. 2016 - 22:11)

Zrovna dnes jsem dostala. A docela hodně auuu :(

Eva (Čt, 10. 11. 2016 - 14:11)

Po tak 10 ranách sebou...Tak já taky sebou házela a brečela už asi po 5 švihnutí.Ale většinou jsem volila výprask místo zaracha.

jana2 (Čt, 10. 11. 2016 - 11:11)

Po tak 10 ranách sebou...taky jsem to tak měla, pak už jsem schytala i přes ty ruce nebo přes stehna pod zadkem. auuu.

Markéta (St, 9. 11. 2016 - 18:11)

a zvládáš držet? já...Po tak 10 ranách sebou začnu cukat a házet. Ale snažím se si ruce na zadek nedávat to bych pak dostala 5 ran navíc a pokud i klečím tak 10 min navíc.

Reklama

Přidat komentář