Reklama

Výprask vařečkou

jana2 (Čt, 10. 11. 2016 - 11:11)

Po tak 10 ranách sebou...taky jsem to tak měla, pak už jsem schytala i přes ty ruce nebo přes stehna pod zadkem. auuu.

Markéta (St, 9. 11. 2016 - 18:11)

a zvládáš držet? já...Po tak 10 ranách sebou začnu cukat a házet. Ale snažím se si ruce na zadek nedávat to bych pak dostala 5 ran navíc a pokud i klečím tak 10 min navíc.

jana2 (St, 9. 11. 2016 - 06:11)

To je různé, jak už jsem...a zvládáš držet? já vždy měla problém po několika ranách. pak jsem schytala na stehna a na ruce, když jsem je tam strkala. Pak jsem dostala o to víc ran. asi jako ty, ale myslím, že 30-40 bylo vždy, spíše mnohem víc.

tomas.pos@post. (Út, 8. 11. 2016 - 20:11)

Já dostaval jak vařečkou tak páskem přehlej přes židli na holý zadek..

Markéta (Út, 8. 11. 2016 - 14:11)

jo jo, tomu rozumím. U nás...To je různé, jak už jsem psala, záleží na prohřešku. Ale normálně tak kolem 25. Někdy i míň, někdy mnohem víc.

Jana2 (Út, 8. 11. 2016 - 08:11)

Zaleží na počtu ran a na...jo jo, tomu rozumím. U nás byly asi 4 vařechy a ty se střídaly. Ale zadek vždy rudo modro fialový. kolik tak ran bývá?

Markéta (Po, 7. 11. 2016 - 15:11)

Zaleží na počtu ran a na velikosti vařečky, ale mívám i slušný mořiny, která mám pak na zadku třeba i týden po té...

Jana2 (Po, 7. 11. 2016 - 06:11)

Já doma taky dostávám. Je...ciao Markét, a co zadek po takovém výprasku? rudý nebo i modiny? Mě vařecha děalala docela slušné modřiny teda.

tomas.pos@post. (Ne, 6. 11. 2016 - 08:11)

Tak pokecá nějáká holka o výprasku?

tomas.pos@post. (So, 5. 11. 2016 - 17:11)

Markétko pokecáš o výprasku.Napiš mi na [email protected]

Markéta (So, 5. 11. 2016 - 11:11)

Já doma taky dostávám. Je mi 15 let a dostávám buď vařečkou a nebo když jsme v létě na chatě, tak vrbovým proutím. Dostávám za pozdní příchody, lhaní, odmlouvání, špatné známky, drzost apod.
Téměř pokaždé je to na holou. Když mám dostat tak mi taťka nebo mamka řekne za co a kolik dostanu. Pak si musím sundat kalhoty i kalhotky a ohnout se buď rodičům přes kolena a nebo si lehnout na postel. A pak to začne. Pokaždé hlasitě brečím. Ale zase vždy vím proč a za co dostávám a že jsem si to zasloužila. Počet ran není určen. Záleží podle prohřešku. Nejmíň jsem jich dostala 10 a nejvíc asi 100 za ředitelkou dutku minulý rok. Někdy mě pak pošlou bez kalhotek klečet a až pak si je můžu zase vzít. Ale i přes to mám rodiče ráda, jsou fajn, jen trochu přísné.

Karolína (Pá, 4. 11. 2016 - 10:11)

joj, vařecha. S tou jsem dostala jednou facku. Jinak u nás byla rákoska. Máti ji měla si hodně ráda a měla různé způsoby trestání s ní. Takže ne jen přes zadek,což byl klasický výprask, tak třeba přes ruce, jako v pbecné škole nebo v sedě na židli přes stehna. naštěstí ne moc ran. To "jen" přes zadek

Hillbilly (St, 2. 11. 2016 - 16:11)

Vážení, já jsem nikdy nepatřil mezi problémové, ale nejvíc průserů a ty nejhorší dělala samozřejmě děvčata. Ať to bylo na konci základky tak na střední. Pokud docházelo k výpraskům, tak to bylo téměř z 90 % za pozdní příchody z plesů atd. Ale co jsem slyšel, tak to nikdy nesloužilo k tomu, aby si rodiče vylévali zlost, nebo aby nedejbože řezali holku na holou. To už je úchylný. To ani u nás na vesnicích kde dost často mívá pásek nebo prut posvícení se něco takového nikdy nedělalo.

wtf (St, 2. 11. 2016 - 16:11)

asi jste tady všichni ubozí úchyláci co si vymýšlí a nebo je to pravda je to mnohem horší

romana (St, 2. 11. 2016 - 12:11)

a ty jsi dostávala?Ano vareckou nebo praklem na holou stejne jako bracha a nasi nas bili spolecne, adam navic po vyprasku musel klecet na umele trave, tove to pichlave zelene

kluk (St, 2. 11. 2016 - 12:11)

No kluci si moc vybírat...Já jsem taky neměl nic na výběr, matka se nijak neomezovala, když na mně měla vztek, to mi nařezala takhle i když tam měla svou kámošku, naši sousedku.

Petra (St, 2. 11. 2016 - 11:11)

No kluci si moc vybírat...a ty jsi dostávala?

Romana (St, 2. 11. 2016 - 11:11)

Ahojte,vidím, že hodně...No kluci si moc vybírat nemohou ale na chalupu nevozíme plastovku, tak kluci odstanou čerstvým prutem a kluci tam dostávají na zadek hlavně od dědy a to většinou káblem nebo přeloženým provazem, prý tak dostával i jejich táta :-)

Zuza (St, 2. 11. 2016 - 10:11)

Ahojte,vidím, že hodně lidí doma dostávalo nebo praktikuje na dětech. u nás to taky patřilo k dětství a mládí. Měla jsem i privilegia. Jako třeba si vybrat výprask nebo jiný trest(zarachy atd). Když jsem si vybrala výprask, což bylo častěji, tak mi pak s ledovým klidem vždy řekla a´t sundám kalhoty, nastavým zadek a držím. Později jsem měla i privilegium, čím chci dostat. Měla v komodě místo, kam dala asi 5 věcí a já si mohla vybrat, heč :-) to bylo vždy dilema od čeho chci mít zadek zmalovaný. 2 rákosky (každá jiná),kus šňůry od rádia,švihadlo a tenká plastová tyčka z plácačky.

Petra (St, 2. 11. 2016 - 09:11)

Matka přešla na vařečku z...jasně, já mívala po vařečce modřiny i několik dní. Ale po lepačkce a šlauchu jelita a modřiny. a je pravdou, že když jsem se kroutila, tak šlaušek taky mnohdy sedl jinam než na prdel. Hlavně na bok nebo stehna pod ním

Reklama

Přidat komentář