Reklama

Výprask vařečkou

otin (Pá, 2. 12. 2016 - 16:12)

můžeš uvést nějaké podrobnosti?

Klára (Pá, 2. 12. 2016 - 14:12)

Zdravím jmenuji se Klára a je mi 16. A doma často dostávám výprask. Většinou za drzost. Dostávám na holou. A přiznám se že mě to docela vzrušuje. Má někdo podobnou zkušenost?

Jiřna (Čt, 1. 12. 2016 - 20:12)

Tak vidíš, žes to...Nejdříve jsem dostala pár šlehanců přes džíny a pak na holou,nejhorší byla ta chvilka studu,když jsem měla zadek pěkně vystrčený,stahovala jsem ůúlky k sobě ale pak když jsem byla bita tak jsem se kroutila a bylo mi to jedno.Představa,že by se na mne při výprasku díval to si nedovedu představit.

Robert (St, 30. 11. 2016 - 09:11)

Vyprask, proc ne, ma nekdo zajem? Brno

Mirek (St, 30. 11. 2016 - 09:11)

Mán to za za sebou.Dostala...Tak vidíš, žes to zvládla. Na holou?

Jiřna (Út, 29. 11. 2016 - 19:11)

Mán to za za sebou.Dostala jsem včera večer.Musela jsem několik dní počkat.Včera ráno jsem poznala ,že už jsem v pořádku a tak jsem se domluvila na večer až příjdu z gymnastiky.Výprask proběhl docela v klidu.Dostala řemenem.Mám trochu jelita ale doufám,že budu moci v pondělí jít na gymnastiku.Mám trochu vidět červené pruhy.

honza2 (Pá, 25. 11. 2016 - 16:11)

Jsem ten prvni honza,ten 23.11.,psano 19.46

Jiřna (Pá, 25. 11. 2016 - 16:11)

Já jsem se rozhodla nejdříve ,že mu to ukážu.Když nikdo nebyl doma tak jsem mu řekla,že za ním půjdu do za chvilku co se na to připravím.Mezi tím přišla kamarádka a já se jí svěřila co mám za problém.Řekla,že je to hrozná představa dostat výprask ale je to asi lepší než se nechat vydírat a co ,když se to pak rodiče dozvědí.Bráchovi jsem řekla,že budu fadši bita.Docela se mi ulevilo a už čekám jen na v

honza2 (Pá, 25. 11. 2016 - 16:11)

jsem úchylák co bije svoje...Ja taky nemam problem svoje kluky serezat a byl jsem taky bitej jako decko ale spi smne bil nevlastni otec, mama se radeji schovala protoze kdyz mne branila zbil ji taky. Asi ve 13 letech mne po vyprasku nekolikrat asi vite co. Otec uz zemrel. Ja kdyz decka zaslouzi tak dostanou vareckou nekdy remenem na holou ale jen to

honza (Čt, 24. 11. 2016 - 21:11)

jsem úchylák co bije svoje děti

honza (St, 23. 11. 2016 - 19:11)

honzo udělej se sebou něco...To co je tady psano 22.12. v 23.39 jsem nepsal ja a bohuzel jde o shodu jmeba a jsem z toho zdesen

Ela (St, 23. 11. 2016 - 17:11)

Děvčata poradte mi.Je mi 14...Já bych mu ji raději ukázala, ale kolena bych nechala u sebe. Výprasku se taky strašně bojím.

... (St, 23. 11. 2016 - 15:11)

honzo udělej se sebou něco ty ubohý srači a přestan si tu vymýšlet

Honza (Út, 22. 11. 2016 - 23:11)

Jako kluk jsem dostával výprasky vařečkou dost často. Vždycky na holou a v kleče. Čelo na zemi ruce dlaněmi na zemi a před sebou. Zadek vyspulenej a nohy roztažené od sebe. Poslední jsem dostal v 21 letech když jsem přijel z vojny na opušťák. Byl jsem hrozně nadrženej a tak jsem na zahradě chytil svoji 16 letou sestrenku a začal ji osahávat. Máma to viděla a já musel do kuchyně stáhnout kalhoty a na všechny čtyři. Začala mě vyplácet a i přes tu bolest se mi postavil čurák. Dostával jsem střídavě na levou a pravou půlku. Kroutil jsem se a snažil sem se uhýbat a tak se stalo že se máti netrefil na prdel a praštila mě vařečkou do koulí. Chytil jsem se za ně rukou a skroutil jsem se na zem na záda. Máti se začala omlouvat že tohle nechtěla. Dívala se na mího trčícího ptáka a pořád se omlouvala. Ze žaludu mí odkapavala mazlavka na břicho a tak bylo dost ulepené .Natáhla ruku a pohladila mě po břiše a při tom mi rozetrela mazlavou. Pak mi dvakrát pohladila ptáka a prstama promnula žaluda. To už jsem nevydržel a udělal se. Máti se usmála a odešla. Od té doby výprasky skončily.

otin (Út, 22. 11. 2016 - 23:11)

Děvčata poradte mi.Je mi 14...nech se seřezat

honza (Út, 22. 11. 2016 - 19:11)

honzo takže ty jsi...Reaguji na toho s teckama, mas doma hyperaktivniho sestaka??? Jsou chvike kdy nic nez vyprask nezbyva

Jiřna (Út, 22. 11. 2016 - 14:11)

Děvčata poradte mi.Je mi 14 v lednu mi bude 15let.Zatím jsem nikdy nebyla bita ale mám tad veliký průšvih o kterém vim jen můj 11tiletý bracha.Když ukáže to co jsem provedla mému otčímovi tak ten mně tak zřeže,že budu mít jelita za zadku hodně dlouho.Když je můj 10ti letý brácha bit dostává řemenem a stojí to za to.Nejmémě týden má pěkný jelita.Já se výprasku strašně bojím,bracha mi řekl,že to neukáže rodičům,když mu ukážu to co mají holky.Mám mu vyhovět a něják to přetrpět,nebo radši ten výprask.Nedovedu si představit jaké to jr dostat ve 14ti výprask.Cítím se na to ponížení dost stará.

.. (Po, 21. 11. 2016 - 15:11)

přesně všichni jste tu zmrdi co tohle děláte

.. (Po, 21. 11. 2016 - 15:11)

přesně všichni jste tu zmrdi co tohle děláte

Žaneta (Po, 21. 11. 2016 - 10:11)

Jste tady normální? Vy si tady radíte, jak co nejúčinněji, kam a čím mlátit děti? Sami byste potřebovali pořádně přes držku! A vyšetření u psychiatra.

Reklama

Přidat komentář