Reklama

Výprask vařečkou

Otin (Ne, 4. 12. 2016 - 08:12)

Ahojte tady, ja trestán...vodítko na psa je docela oblíbený nástroj

Hanka (Ne, 4. 12. 2016 - 07:12)

Já bych spíš trestala...Ahojte tady, ja trestán vareckou jak kluky tak holku které je 9 ale kluci jsou 11tileta dvojčata a někdy kožené vodítko od našeho psa je účinnější. Samo na holou hlavně kluky. Ono přes punčocháče a slipy to nemá cenu. Včera dostali mazec od manžela. Kačka vazne jsem fakt o Timika jednou zlomila varecku a bylo po výchově.
Klárku taky bych nikomu nepsala, píšeš ze je ti 16 to se tedy mají decka na co tes

Klára (So, 3. 12. 2016 - 23:12)

Nechci a nehodlám se s nikým scházet, jen jsem se podělila o svou zkušenost. Nechci se scházet s žádným pedofilem, nebo uchylem!!!!!!! Jestli si chcete psát, tak tady. Ta stránky je k tomu určená. Nebudu nikomu psát na email!!!

Kačka (So, 3. 12. 2016 - 21:12)

Já bych spíš trestala vařečkou, než řemenem, vařečka je ovladatelnější v ruce, nemusí se s ní člověk tak napřahovat. Nemusíte to děcko tak silně bít, až zlomíte vařechu, stačí trochu přitlačit.

gdgdgdgdg (So, 3. 12. 2016 - 19:12)

Prostě, jak už jsem psala,...napiš mi na email prosím: [email protected]

zdenek 62 (So, 3. 12. 2016 - 18:12)

Ahoj Klárko mně také výprask vzrušuje.KDYŽ JSEM BYL MALÝ STRAŠNĚ JSEM SE VÝPRSKU BÁL

Ahoj Klárko,když jsem byl malý strašně jsem se výprasku bál,dnes mně strašně vzrušuje představa,že bych byl bit před svoji spolužačkou.Rád bych si s tebou popovídal na toto téma.Ahoj napiš mi třeba se i domluvíme a sejdeme se popovídáme si,nebo si napíšeme. AHOJ ZDENĚK

A

otin (So, 3. 12. 2016 - 15:12)

Prostě, jak už jsem psala,...je otázka, zda by jsi byla vlhká pokud by jsi dostala opravdu tvrdý výprask

Klára (Pá, 2. 12. 2016 - 19:12)

můžeš uvést nějaké...Prostě, jak už jsem psala, dostávám výprasky od rodičů. Zpravidla na holou. Dostávám většinou rukou, nebo vařečkou. Párkrát jsem to schytala i páskem. A už asi tak dva roky, když mám dostat, tak jsem hrozně vlhká a kolikrát se na to i těším. Občas jsem drzá schválně, jen abych dostala :)

otin (Pá, 2. 12. 2016 - 16:12)

můžeš uvést nějaké podrobnosti?

Klára (Pá, 2. 12. 2016 - 14:12)

Zdravím jmenuji se Klára a je mi 16. A doma často dostávám výprask. Většinou za drzost. Dostávám na holou. A přiznám se že mě to docela vzrušuje. Má někdo podobnou zkušenost?

Jiřna (Čt, 1. 12. 2016 - 20:12)

Tak vidíš, žes to...Nejdříve jsem dostala pár šlehanců přes džíny a pak na holou,nejhorší byla ta chvilka studu,když jsem měla zadek pěkně vystrčený,stahovala jsem ůúlky k sobě ale pak když jsem byla bita tak jsem se kroutila a bylo mi to jedno.Představa,že by se na mne při výprasku díval to si nedovedu představit.

Robert (St, 30. 11. 2016 - 09:11)

Vyprask, proc ne, ma nekdo zajem? Brno

Mirek (St, 30. 11. 2016 - 09:11)

Mán to za za sebou.Dostala...Tak vidíš, žes to zvládla. Na holou?

Jiřna (Út, 29. 11. 2016 - 19:11)

Mán to za za sebou.Dostala jsem včera večer.Musela jsem několik dní počkat.Včera ráno jsem poznala ,že už jsem v pořádku a tak jsem se domluvila na večer až příjdu z gymnastiky.Výprask proběhl docela v klidu.Dostala řemenem.Mám trochu jelita ale doufám,že budu moci v pondělí jít na gymnastiku.Mám trochu vidět červené pruhy.

honza2 (Pá, 25. 11. 2016 - 16:11)

Jsem ten prvni honza,ten 23.11.,psano 19.46

Jiřna (Pá, 25. 11. 2016 - 16:11)

Já jsem se rozhodla nejdříve ,že mu to ukážu.Když nikdo nebyl doma tak jsem mu řekla,že za ním půjdu do za chvilku co se na to připravím.Mezi tím přišla kamarádka a já se jí svěřila co mám za problém.Řekla,že je to hrozná představa dostat výprask ale je to asi lepší než se nechat vydírat a co ,když se to pak rodiče dozvědí.Bráchovi jsem řekla,že budu fadši bita.Docela se mi ulevilo a už čekám jen na v

honza2 (Pá, 25. 11. 2016 - 16:11)

jsem úchylák co bije svoje...Ja taky nemam problem svoje kluky serezat a byl jsem taky bitej jako decko ale spi smne bil nevlastni otec, mama se radeji schovala protoze kdyz mne branila zbil ji taky. Asi ve 13 letech mne po vyprasku nekolikrat asi vite co. Otec uz zemrel. Ja kdyz decka zaslouzi tak dostanou vareckou nekdy remenem na holou ale jen to

honza (Čt, 24. 11. 2016 - 21:11)

jsem úchylák co bije svoje děti

honza (St, 23. 11. 2016 - 19:11)

honzo udělej se sebou něco...To co je tady psano 22.12. v 23.39 jsem nepsal ja a bohuzel jde o shodu jmeba a jsem z toho zdesen

Ela (St, 23. 11. 2016 - 17:11)

Děvčata poradte mi.Je mi 14...Já bych mu ji raději ukázala, ale kolena bych nechala u sebe. Výprasku se taky strašně bojím.

Reklama

Přidat komentář