Reklama

Výprask vařečkou

Peu (So, 11. 6. 2016 - 19:06)

Za známky nikdy nedostavam, vlastně ani není důvod. Ale někdy mám pocit, ze bych radši dostala než to kázání, který trvá klidně hodinu.

Ale to co tu někteří pisou chápu a zároveň ne. Triskat decka hlava nehlava kvůli známkam je blbost. Dostat za pozdní příchod je mírné selhání, ale je fakt, ze se museli bát.

ZDENĚK (Pá, 3. 6. 2016 - 17:06)

ve 14nácti už je na první výprask pozdě začít by se mělo tak od čtyř.Dcerka dostala poprvé ve 4letecct tenkým proutkem přes zadečček.Maximálně 4nebo 4 šlehnutí.Na prvním stupni dostala párkrát vařečkou.Na druhém stupni už stačily dva výprasky řemenem.Dnes je dcera bezproblémová dobře se učí,ve škole má vyznamenání.

) (Po, 30. 5. 2016 - 18:05)

To já jsem bita přes...za pár let budeš spíš zuřivě prcaná do prdele

Helena (Po, 30. 5. 2016 - 16:05)

To já jsem bita přes kalhotky skoro denně , jsem zlobivá /15. let/

Jan (Po, 30. 5. 2016 - 01:05)

Varian, jsi debil. Dítě...Já myslím, že i ve vyšším věku to lze. Například moje manželka měla vždy možnost vybírat si z mé bankovní karty kolik potřebuje pro rodinu. Vše léta fungovalo bez problému, ale jednoho dne si našla milence a ten potřeboval půjčit, tak mu půjčila z mé karty. Já jsem na to přišel a když byly děti ve školce, chytnul jsem jí a nasekal jí pořádně na holou. Sice jen rukou, ale zadek měla úplně rudý. Od té doby se to už nikdy neopakovalo.

Varian Wrynn (Po, 2. 5. 2016 - 23:05)

Neni špatné nařezat na holou vlastnímu dítěti za něco špatného.Poprvé jsem nařezel své 13 lete dceři na holou za to že mámě kradla peníze v noci s peněženky.
Nakonec náš miláček dopadnul tak že nedoděělal školu chlastá a lítá někde kdo ví kde.
A možná to bylo tím že jsme jí těch 12 let neřezali.to bylo samé ťu ťu ťu všechno jsme jí koupili ve všem chodili vstříct.
Opravdu řezat.Šdoda rány co padá vedle.

otin (Út, 26. 4. 2016 - 00:04)

Heleno, děláte jedině...je tu někde Helena?

ZDENĚK (Pá, 15. 4. 2016 - 18:04)

já jsem byl bit před sesstruu a její kamarádkou.Taky mně bylo asi tak deset .Přinesl jsem ze škloly poznámku a 4.Musel jsem si kleknout na postel a vyšpulit zadek.Dostal jsem na holou řemenem pěkně to štípalo pěkně jsem vřískal.Po výprasku jsem se styděl.

Karel (Po, 11. 4. 2016 - 19:04)

Když mě bylo asi 10 let, tak jsem byl na návštěvě u sousedů. S jejich Pepou jsem byl spolužák a pak měl o 2 roky starší sestru. Zrovna když jsem tam byl, nachytala sousedka svou dceru za stodolou s cigaretou. Byl kolem toho hrozný křik a sousedka se strašně rozčílila, z šuplete vařečku, holku přehla přes koleno. Vůbec si nedělala starosti, že tam jsme a dala jí pořádný výprask na holou až holka brečela. Asi to muselo bolet, ale možná ještě horší bylo, že dostlala na holou před kluky.

domio (So, 9. 4. 2016 - 12:04)

Já jednou běhal na čerty...chudáku

osel (Čt, 7. 4. 2016 - 19:04)

Moje desetiletá sestra dostala svůj první výprask vařečkou , když ji rodiče odhalili při lži. Byla jen v pyžamu a nejdřív dostala jen rukou od táty ale pak si mamka došla pro vařečku. Ta ji stáhla pyžamo a už to jelo. Řvala ohnutý přes mamcino koleno a mrskala nohama i rukama. Nijak se na výprask nepřipravovala byl prostě tam kde v tu chvíli byli. Na zadku pak měla 2 velke modřiny.

tomik (St, 6. 4. 2016 - 14:04)

Ja s kamoskou se rady...mám nevlastní sestru je jí 13 let a když mě vykouří nebo chce drogy tak jí pořádně nakopnu perníkem a ona pak chce pořád dostávat na holou, ale mě to nebaví, chci jí šoustat do análu a to mi dokonce přivedla kámošku a obě dostaly na holou rákoskou.... super že je tady víc takových lidí už jsem si myslel že jsem ůchylák

Bara (Pá, 1. 4. 2016 - 22:04)

Lucko, myslim, ze by jste si...Ja s kamoskou se rady divame,kdyz bracha dostava na holou.Neco si na nej navzajem dosedcime a mamka veme pasek.a uzbto jede.Dovoli,at se kamoska,jeho spoluzacka diva.Mamca nema rada chlapy a kamoska vali oci,jak bracha breci a prosi.Taky ho obcas h
Idame,musi loslouchat.Jddnou jsme ho svlokly,polozily na zada,musel zvednout nohy,nechtel je roztahnout,tak dostal rakosku,pak je skr il a roztah a my mu zmerily teplotu v zadku.Bylo vzrusujici videt jeho eozpaky,smichNe se studem vtekem.Pak jsme mu kazda strcily prst do ptdele,vse to je pro.nas nove a vzrusujici.Li i se mi ta jeho cerna dirka v bile prdeli.Kamoska pak dlouho spita o tomto.zazitku,bratr se pred ni stydi,ale aspon nebude drzy.Jednou nas chtel videt nahe,smiroval,my na to.prisly,tK jsme ho vzaly za ruce a k mame.Polozila ho na stul a dostal rakoskou na holou,svijel se a rval.Potom/ve 12letech/ musel pred nMi na nocnikba pred nama se vydelat.,Jak ten prosil,brecel ,byl rud v obljceji jak rak.Jednou nas zlobil,tak mama ho drzela a m mu daly kazda vareckou,moc pri tom brecelamusel nas odprosit.Pak.jsme si.jej mohly prohlizet a ohmatat i pres jeho stud a protesty.Taky jsme ho cichaly,to se stydel!

Bara (Pá, 1. 4. 2016 - 22:04)

Lucko, myslim, ze by jste si...Ja s kamoskou se rady divame,kdyz bracha dostava na holou.Neco si na nej navzajem dosedcime a mamka veme pasek.a uzbto jede.Dovoli,at se kamoska,jeho spoluzacka diva.Mamca nema rada chlapy a kamoska vali oci,jak bracha breci a prosi.Taky ho obcas h
Idame,musi loslouchat.Jddnou jsme ho svlokly,polozily na zada,musel zvednout nohy,nechtel je roztahnout,tak dostal rakosku,pak je skr il a roztah a my mu zmerily teplotu v zadku.Bylo vzrusujici videt jeho eozpaky,smichNe se studem vtekem.Pak jsme mu kazda strcily prst do ptdele,vse to je pro.nas nove a vzrusujici.Li i se mi ta jeho cerna dirka v bile prdeli.Kamoska pak dlouho spita o tomto.zazitku,bratr se pred ni stydi,ale aspon nebude drzy.Jednou nas chtel videt nahe,smiroval,my na to.prisly,tK jsme ho vzaly za ruce a k mame.Polozila ho na stul a dostal rakoskou na holou,svijel se a rval.Potom/ve 12letech/ musel pred nMi na nocnikba pred nama se vydelat.,Jak ten prosil,brecel ,byl rud v obljceji jak rak.Jednou nas zlobil,tak mama ho drzela a m mu daly kazda vareckou,moc pri tom brecelamusel nas odprosit.Pak.jsme si.jej mohly prohlizet a ohmatat i pres jeho stud a protesty.Taky jsme ho cichaly,to se stydel!

Stano (Pá, 18. 3. 2016 - 13:03)

Tak přesně přes kalhotky a...Ja po vzájomnej dohode manželku sem-tam vyplieskam. Vždy ale na holý zadok, cez silonky sme to ešte neskúšali. No raz po výprasku musela hneď niekam odísť a sťažovala sa mi, aké je to nepríjemné a nepohodlné mať oblečené tesné silonky na čerstvo naplieskanom zadku. Takže hoci to neznáša, už som ju párkrát poslal obliecť si silonky hneď potom ako dostala na zadok.

Táňa (Po, 25. 10. 2021 - 12:10)

Ja od muže taky někdy dostanu na holou ale vždy jenom za trest a málokdy. Před měsícem jsem dostala lebo mám zakázáno nosit krátké sukně aby mi nebylo vidět ty místa a taky velký výstřih nesmím ale ja šla do města a vzala jsem si takové oblečení a přišla jsem domů řekl mi že se oblíkám jak ku.. a že za to dostanu 15 n holou rukou.

zvedavy (Čt, 11. 11. 2021 - 07:11)

já dostávám výprask od manželky od tchyne

Věra (Po, 25. 10. 2021 - 13:10)

Tak to máme podobné. Já jsem šla jednou do práce bez kalhotek a to bylo taky pozdvižení. Skončilo to pořádným naplácáním od muže přes holý zadek.

Táňa (Pá, 29. 10. 2021 - 01:10)

Můj muž ze začátku když jsem ho naštvala tak mě pořádně seřval ale pak jsem mu řekla to vedlo vždy k hádce protože nemám ráda když na mě někdo zvyšuje hlas. Jednou jsem mu to řekla a zeptal se mě jak to chci teda řešit. Buď semnou nebude mluvit, což se mi taky nelíbí protože mi to ubližuje anebo mi naseká na holou. Tak jsem řekla že nejlepší bude když mi naseká na holou. Tu bolest přežiju a poucim se. Naštěstí to dělá rozumně ale párkrát jsem už dostala.

zvedavy (So, 30. 10. 2021 - 10:10)

já dostávám od manželky nebo tchyně na holou často

Reklama

Přidat komentář