Reklama

Výprask vařečkou

D (St, 17. 7. 2013 - 13:07)

To si děláte srandu? Říct mamince, že ji za to nebude mít ráda? Jste normální? Jestli dostane tak si to asi zaslouží. Napsala, že když maminku naštve. Né, že když nic neudělá. To je snad rozdíl. Mám o hodně mladší sestru a je to takový fracek, že bych jí nejraději dala vařečkou sama. Ale mamka ne. Mamka to neuznává. A tak z ní bohužel roste pěkné kvítko. Takže za mě. Když si to to dítě zaslouží a neposlouchá tak klidně.

Lucko
tak maminku neštvi, a nedělej co nemáš. Potom na zadek nedostaneš. ;)

Na věnečku jsme (St, 17. 7. 2013 - 07:07)

Když se pořádně přitlačí tak určitě

Zdenda 11 (So, 30. 1. 2016 - 18:01)

JÁ JSEM BYL BIT V PÁTEK ZA VÍZO.MĚL JSEM DVĚ 4.DOSTAL JSEM ŘEMENEM ,NEJDŘÍVE PŘES TRENKY A PAK NA HOLOU.JEŠTĚ MÁM TROCHU JELITA.BYL JSEM BIT PŘED MLADŠÍ SESTROU COŽ MÍ BYLO TRAPNĚ.

Michal (Út, 16. 7. 2013 - 18:07)

Na věnečku jsme trochu...co je na " věnečku" podle mně to teda přes šaty a bundu nemohlo moc bolet- holka asi byla ciprlich

nelo (So, 30. 1. 2016 - 04:01)

dávej pozor v dnešní době tě můžou zažalovat za týrání jo dřív se odpásal pásek na skříni vařecha a jinak se poslouchalo a ctilo rodičů, ale výjimky se taky našly.

Nela (Pá, 29. 1. 2016 - 22:01)

Dáváte dětem vařečkou na holou nebo přes oblečení ? ve stoje nebo si je přehnete přes koleno ?

Na věnečku (Út, 16. 7. 2013 - 07:07)

Na věnečku jsme trochu víc slavili a spolužačka to přehnala takovým způsobem, že jsme se oní začali bát.Nevěděli jsme co s ní a pak jedna kamarádka zavolala jejímu taťkovi. Ten byl na místě do 10 minut, pěkně nasranej. řekl jí,aby si vzala bundu a šla s ním. Sice byla schopná chůze ale nechtělo se jí. Já jsem jí vzal ještě nějáký věci co měla v šatně a šel za ní.Taťka jí táhl za ruku ale ne k autu. Za kulturákem jí ohnul vzal pásek začal jí řezat takovým způsobem,až jsem se lekl. Mě řekl-jen se podívej,jak to dopadá-a pokračoval.Bil jí přes dlouhé šaty,spodničku i bundu. Holka řvala a brečela ale jeho to rozuřilo ještě víc že přitlačil. To byly rány do těch šatů, bylo to slyšet po celém sídlišti. Pak jí celou ubrečenou vzal do auta a odjeli.

Janusz (Pá, 29. 1. 2016 - 16:01)

Chodim do ossme tridy a dnes...A jaktože máš 2 z chování?

agata (Pá, 29. 1. 2016 - 14:01)

Ja mam dvě dcerky -Nelinku:5 Elišku:3
Když N. zlobí E. Dam ji na zadek vareckou.Ale i E.odeme obcas svych pet ran na holej zadek dostane

agata (Pá, 29. 1. 2016 - 14:01)

Ja mam dvě dcerky -Nelinku:5 Elišku:3
Když N. zlobí E. Dam ji na zadek vareckou.Ale i E.odeme obcas svych pet ran na holej zadek dostane

Michal (Po, 15. 7. 2013 - 11:07)

Nejsou zase tak malí,...jednou sme měli takovou sešlost rodinou a jedna vzdálená příbuzná se koupala v bazenu a dost tam řádila a taky jí dost napomínali a neposlechla bylo jí 12 a já si tak říkal kdby dostala na zadek předevšema ale nedostala škoda no-nnějaký rodiče sou hold na děti měký- možná dostala pak sekec doma

Xx (Čt, 28. 1. 2016 - 08:01)

No za take znamky si ani nic ine nezasluzis...

karolína novako (Čt, 28. 1. 2016 - 07:01)

Chodim do ossme tridy a dnes je vysvedcenia me vychazi jedna 4, čtyři 3 a tři 2 a zbytek jsou 1. Z chovani mam 2 . Urcite dostanu vyprask. :(

Petra (Ne, 14. 7. 2013 - 20:07)

ale nenapsala si kolik jim...Nejsou zase tak malí, švagrové kluci 11 a 9 a moji o 2 roky mladší. Na koupáku by se asi nesvékli, ani bych je k tomu nenutila,ale na zahradě proč ne........ vtom je podpořím.

Verča (Pá, 12. 7. 2013 - 17:07)

Já udělala šílenou chybu, když jsem byla v devítce. S našima jsem nikdy neměla problém, ale tehdy jsem před prázdninama peskovala co to dalo + nějaké další průšvihy, talk mi naši vzali na měsíc kapesné a musela jsem být doma.
No a potom jsem se "zbláznila", ztopila jsem našim 2000 s tržby a koupila si věci na sebe.
14 dní jsem zapírala (naši ani nenaléhali, protože toto netušili), ale pak to prasklo.
Následky asi tušíte, byl to nejstrašnější den života.
1. Napřed jsem se musela svléci do spodního prádla a bylo hodinové kázazání před celou rodinou.
2. potom přišlo to nejhorší, tatka si mně přehnul přes koleno, stáhl kalhotky a začal šílený výprask (já navíc před tím bita nebyla) - napřed rukou a potom vařečkou.Mohlo to být určitě 2 x 25 ran, když to skončilo, tak jsem se dozvěděla, že jsme v polovině a že v neděli budeme pokračovat.
Ten víkend jsem potom proklečela celý až do druhého výprasku - bud na hrachu nebo nna takové drsné kachličce ze zahrady.
Zaracha jsem měla skoro celé prázniny - psala trest a kažý večer chodila pro jednu rránu rákoskou, abych si to pamatovala.
Bylo to šílené, ale patřilo mi to.

Michal (Čt, 11. 7. 2013 - 15:07)

Po delší době mě...ale nenapsala si kolik jim bylo asi to bebertáci nebyli co to by se před vými nahý nekoupali

Matylda (St, 10. 7. 2013 - 21:07)

Kalouska mlátit pěti vařečkama najednou. Po zadku, po koulích, po zádech, po mozku.

Petra (St, 10. 7. 2013 - 21:07)

Po delší době mě švagrová pozvala na návštěvu, že mají nový bazén.Vzala jsem s sebou svoje syna a vyrazili jsme. Po příchodu jsem viděla krásný bazén a v něm se již dováděli dva kluci bez plavek.Moji synové se nenechali přemlouvat a ve chvilce byli také v bazénu také nahatí. Ani moje kluci nejsou žádný svatouškové a tak zábava v bazénu gradovala a chvílemi to vypadalo že bazén nepřežije.Když ani po několikerém napomenutí se nic nezměnilo, švagrová se u bazénu objevila s vařečkou a svým klukům udělila pěkný výprask na holou. Moje kluci toto neznali a měli z toho srandu. Švagrová neváhala a stejný výprask udělila i mým klukům. Muselo to pěkně štípat na holou mokrou zadnici ,až mi jich bylo líto. Večer doma si ještě prohlíželi zadek, protože stopy vařečky byly znát a vyptávali se jestli nebude používat takové tresty , že už budou poslouchat.

Petra (Po, 8. 7. 2013 - 23:07)

dobře.Víte co,já bych si...Aúúúú :).

S. (Po, 8. 7. 2013 - 22:07)

dobře.Víte co,já bych si...Ty si zase chytrá, Anonymko.

Reklama

Přidat komentář