Reklama

Výprask vařečkou

.. (Pá, 5. 2. 2016 - 15:02)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...Na holou ? Tak mamce rekni at to nedela protoze je to tyrani...

Rene (Pá, 5. 2. 2016 - 15:02)

Vzdyt holky chodi normalne v silonkach... Njn proste stary matky -_- meli by jim ty deti vzit a dat do modernich rodin

Nesmí (Pá, 19. 7. 2013 - 09:07)

Nesmí jít o žádné týrání, to rozhodně ne, ale přes šaty a bundu to bude taky bolet. Šaty mají kruhy nebo spodničku ale pod tím nic

Xx (St, 3. 2. 2016 - 11:02)

děcka nenosí silonky...Ak to bolo myslene ako zart, tak to velmi nevyslo. Co si myslis, co asi nosia 16-rocne dievcata k sukni? Bavlnene pancuchace? Podla tvojho uchylneho nazoru by asi cela skola, ktoru navstevuje moja dcera bola plna kuriev... Zobud sa!

Jana (St, 3. 2. 2016 - 10:02)

Tak přesně přes kalhotky a...děcka nenosí silonky maximálně legíny.
Jestli někdo dává holce v 16ti silonky tak z ní dělá kurvu a nezaslouží si vychovávat dítě.

Alena (Út, 2. 2. 2016 - 16:02)

Preco divne? Stiahne si...Tak přesně přes kalhotky a silonky jsem taky kdysi dostávala a můžu vám říct, že to bylo teda sakra cítět. Přece ty silonky toho moc netlumí a taky záleželo jaké jsem pod nima měla kalhotky. Když jsem měla tanga, tak to vlastně bylo na holou přes silonky. Ještě teď mě mrazí, když si na to vzpomenu... Kolikrát jsem ječela na celý barák...

Xx (Út, 2. 2. 2016 - 14:02)

V 16ti silonky ? No to mi...Preco divne? Stiahne si nohavice alebo vyhrnie suknu podla toho co ma na sebe a dostane na zadok. Silonky a nohavicky si nechava na sebe. Tu varesku citi na zadku poriadne tak ci tak.

Petr (Po, 1. 2. 2016 - 17:02)

Já dávám sve tseri výprask na holou většinou vareckou musí si se přesunout o stůl a sundat si kalhoty a pak pomalu kalhotky dostane výprask na obě půlky az ma červený zadek a na konci musí s tím tolik zadkem počká 15 minut a pak mi musí říct ze už bude hodna

jana (Po, 1. 2. 2016 - 16:02)

Na holu nie, dcera ma uz...V 16ti silonky ? No to mi příjde divné naše holka dostává na holou přes koleno ode mě a přes kalhotky od otce.

Xx (Po, 1. 2. 2016 - 15:02)

Dáváte dětem vařečkou na...Na holu nie, dcera ma uz sestnast, takze by to asi nebolo vhodne. No cez oblecenie to niekedy nema az taky ucinok, takze vacsinou cez nohavicky alebo cez silonky.

Líza (Po, 1. 2. 2016 - 15:02)

No za take znamky si ani nic...souhlasím..Je mi 15 jsem v deváté a na vysvědčení jsem měla 6 trojek a 1 čtverku..taky jsem dostala pořádný výprask.. :/

D (St, 17. 7. 2013 - 13:07)

To si děláte srandu? Říct mamince, že ji za to nebude mít ráda? Jste normální? Jestli dostane tak si to asi zaslouží. Napsala, že když maminku naštve. Né, že když nic neudělá. To je snad rozdíl. Mám o hodně mladší sestru a je to takový fracek, že bych jí nejraději dala vařečkou sama. Ale mamka ne. Mamka to neuznává. A tak z ní bohužel roste pěkné kvítko. Takže za mě. Když si to to dítě zaslouží a neposlouchá tak klidně.

Lucko
tak maminku neštvi, a nedělej co nemáš. Potom na zadek nedostaneš. ;)

Na věnečku jsme (St, 17. 7. 2013 - 07:07)

Když se pořádně přitlačí tak určitě

Zdenda 11 (So, 30. 1. 2016 - 18:01)

JÁ JSEM BYL BIT V PÁTEK ZA VÍZO.MĚL JSEM DVĚ 4.DOSTAL JSEM ŘEMENEM ,NEJDŘÍVE PŘES TRENKY A PAK NA HOLOU.JEŠTĚ MÁM TROCHU JELITA.BYL JSEM BIT PŘED MLADŠÍ SESTROU COŽ MÍ BYLO TRAPNĚ.

Michal (Út, 16. 7. 2013 - 18:07)

Na věnečku jsme trochu...co je na " věnečku" podle mně to teda přes šaty a bundu nemohlo moc bolet- holka asi byla ciprlich

nelo (So, 30. 1. 2016 - 04:01)

dávej pozor v dnešní době tě můžou zažalovat za týrání jo dřív se odpásal pásek na skříni vařecha a jinak se poslouchalo a ctilo rodičů, ale výjimky se taky našly.

Nela (Pá, 29. 1. 2016 - 22:01)

Dáváte dětem vařečkou na holou nebo přes oblečení ? ve stoje nebo si je přehnete přes koleno ?

Na věnečku (Út, 16. 7. 2013 - 07:07)

Na věnečku jsme trochu víc slavili a spolužačka to přehnala takovým způsobem, že jsme se oní začali bát.Nevěděli jsme co s ní a pak jedna kamarádka zavolala jejímu taťkovi. Ten byl na místě do 10 minut, pěkně nasranej. řekl jí,aby si vzala bundu a šla s ním. Sice byla schopná chůze ale nechtělo se jí. Já jsem jí vzal ještě nějáký věci co měla v šatně a šel za ní.Taťka jí táhl za ruku ale ne k autu. Za kulturákem jí ohnul vzal pásek začal jí řezat takovým způsobem,až jsem se lekl. Mě řekl-jen se podívej,jak to dopadá-a pokračoval.Bil jí přes dlouhé šaty,spodničku i bundu. Holka řvala a brečela ale jeho to rozuřilo ještě víc že přitlačil. To byly rány do těch šatů, bylo to slyšet po celém sídlišti. Pak jí celou ubrečenou vzal do auta a odjeli.

Janusz (Pá, 29. 1. 2016 - 16:01)

Chodim do ossme tridy a dnes...A jaktože máš 2 z chování?

agata (Pá, 29. 1. 2016 - 14:01)

Ja mam dvě dcerky -Nelinku:5 Elišku:3
Když N. zlobí E. Dam ji na zadek vareckou.Ale i E.odeme obcas svych pet ran na holej zadek dostane

Reklama

Přidat komentář