Reklama

Výprask vařečkou

Zdenda (Čt, 29. 9. 2016 - 17:09)

JÁ JSEM SI MOHL VYBRAT JESTLI CHCI DODTAT ŠIROKÝM ŘEMENEM NEBO ÚZKÝM.Širokým řemenem to mémě štípalo ale měl jsem zato pořádný jelita tím úzkým to strašně štípalo a zadek jsem červeně pruhovaný.NENÍ TO TAK DLOUHO CO JSEM BYL NAPOSLEDY BIT.

Jindra (Čt, 29. 9. 2016 - 16:09)

Mě má moje maminka velmi ráda. Máme moc krásný vztah. Je mi 17. Ještě nedávno jsem od ní dostával nasekáno vařečkou. Protože mě vždy ujistila o své bezpodmínečné lásce, byl jsem schopen to vydržet. Bolest byla štiplavá, ale snesitelná. Maminka mě hned potom objala a vše bylo smazáno. Přehnula si mě vždy přes kolena, stáhla trenky a já zatnul zuby. Svým kamarádkám vždy říkala, že jsem prima kluk a že jsem statečný. Od tak hodné a laskavé maminky se to vydrží.

Mirka (Čt, 29. 9. 2016 - 11:09)

Mně dávala mamka na výběr, bohužel ne mezi zarachem a výpraskem, ale čím chci výprask dostat. Dilema jestli budou menší jelita od ratanové tyčky nebo druhého konce lepačky jsem řešila do 17 let :-)

Jitka atd. (Čt, 29. 9. 2016 - 11:09)

U nás se říkalo, že...Milé dámy, také vám něco napíšu ohledně trestání. Já sám jsem byl v dětství a pubertě spíše za hodnýho, měl jsem úplně jiný názory a zájmy než většina stejně starých souputníků. Snažil jsem se nikdy se nedostat do konfliktu s rodiči, učiteli, příbuznými atd, protože jsem už tenkrát věděl, že problémy co budete dělat jiným se vám vrátí. To se ale nedá říct o ostatních, se kterými jsem se setkal. Musím říct, že takový problémy, co dělali moji vrstevníci jsem už tenkrát hodnotil tak, že jedině výprask. A to musím říct hned na začátku, že největší a nejhorší věci dělaly holky! První začali na základce s kouřením, byly nejdrzejší na učitelé, dostávali nejvíc poznámek atd. Známky a prospěch neřeším, mluvím o chování! Takže to zestručním na několik případů:
1. Asi v roce 1995 v den kdy se rozdávalo pololetní vysvědčení jsem se procházel po sídlišti s partou. Tam jsme potkali spolužačku s vedlejší třídy. Najednou se odněkud objevil její tatík, popadl jí za bundu- řekl aby šla, že na ní už maminka čeká, nacpal jí do auta a někam jeli. Pak se vrátili k baráku, holka prosila a brečela a pak už byl slyšet jenom řev a rány. Hrozný....ještě na chodbě, asi řemenem nebo co. Měla na sobě růžovou zimní holčičí bundičku. Pamatuju si to, několikrát jsme jí za ní tahali a házeli jí sníh do kapuce.

Další případ- na střední v tanečních. Běžně se holky bavili o tom, že dostávaji doma za pozdní příchody, za chlast a kouření.
Pár let na to na věnečku taky. Holky chlastaly jako duhy a jedný taťka domlouval ať je potichu že si to vyřídí doma. Nemá chlastat před rodičema. Fialový plesový šaty- ty asi něco ten večer zažily.

Jednou si táta došel pro jednu holku až na parket. Počkal si až si vezme věci z šatny, odtáhl jí za kulturák a řezal do ní asi 5 minut. Byl mráz, takže žádný vyhrnování šustivý večerní róby aby se nepomačkala nepřicházelo v úvahu, takže bylo hezky na dálku vidět podle šatů, která dostává. A vzhledem k tomu, že znovu budu příležitostně působit jako sekuriťák na spol. akcích, těch případů bude s nadcházející se zónou víc a víc!

Tereza K. (Čt, 29. 9. 2016 - 10:09)

Já jsem dostávala...jo jo, klasika. Tou to na stehna muselo hoodně bolet. Auky teda. mě vařecha potkala taky několikrát

Jitka (Čt, 29. 9. 2016 - 10:09)

Já jsem dostávala normální kuchyňskou vařečkou, ale hodně velkou.

Tereza K. (Čt, 29. 9. 2016 - 07:09)

U nás se říkalo, že...noo, tak u nás byl vidět taky každý :-) na zadku s tehnech i několik dní. čím tě řezala?

Jitka (Út, 27. 9. 2016 - 14:09)

U nás se říkalo, že výprask musí být na holce vidět. Mamka mi vždycky nejdřív důkladně sesekala prdelka a posledních pár velkých sekanců umístila schválně na stehna. Ta fialová jelita se nedala schovat pod žádné kalhotky, plavky ani šortky, prostě trapas na celý týden. Ale nebyla jsem v té době naštěstí jediná, na kom býval výprask takhle vidět.

Lukáš (Ne, 25. 9. 2016 - 12:09)

Zajímalo by mě, jestli tady...Já dostával po stehnech protože jsem si před výpraskem odmítal sundávat trenky. Tak jsem dostával páskem na holý nohy. Nic moc teda!

Tereza K. (Po, 19. 9. 2016 - 09:09)

Zajímalo by mě, jestli tady...sice nejsem kluk, ale holka :-) ale přes stehna jsem schytala taky. když mamce ujela rákoska pod zadek, nebo když jsem si ho zakrývala rukama, tak to šlo pod prdel na stehna vždy

Roman (Ne, 18. 9. 2016 - 17:09)

Zajímalo by mě, jestli tady někdo jako kluk doma dostával výprasky přes holá stehna... Většinou se k tomu používají důtky namísto řemenu, kvůli citlivosti.

. (So, 17. 9. 2016 - 07:09)

klidně tak mi napiš svů[email protected]

Karel (Pá, 16. 9. 2016 - 20:09)

klidně tak mi napiš svůj email

. (Ne, 11. 9. 2016 - 19:09)

dostatečněNechtěl bys o trestání pokecat ma mailu?

Kare (Ne, 11. 9. 2016 - 16:09)

dostatečně

. (So, 10. 9. 2016 - 21:09)

až si to zasloužíJak bys ho zřezal za pětku?

Karel (So, 10. 9. 2016 - 20:09)

až si to zaslouží

Aleš (So, 10. 9. 2016 - 06:09)

Víc jak týden nezlobila...Jaké máte zkušenosti z výprasků přes bosá chodidla?

. (Čt, 8. 9. 2016 - 01:09)

však jsem to psalA kdy dostane další nářez?

Karel (Út, 6. 9. 2016 - 17:09)

však jsem to psal

Reklama

Přidat komentář