Reklama

Výprask vařečkou

johny (Ne, 23. 8. 2015 - 19:08)

Je mi 23 a pokud se domluvime tak muzu prijet za vami.

johny (Ne, 23. 8. 2015 - 17:08)

ludviku jsem z jizni moravy

xy (Čt, 20. 8. 2015 - 19:08)

poprosim vsetkych uchylov vydavajucich sa za 13-rocne dievcata aby prestali s tymi gramatickymi zhovadilostami. neda sa to citat a s tolkymi chybami by to nenapisalo ani 7-rocne dievca z osobitnej skoly.

anonimka (Čt, 20. 8. 2015 - 19:08)

No teda, 12-letá holka...Mne je 13 a skusyla som fajcit na zahrade ale mamka na to prysla tak som doztala 25 varechov a potom my to nedalo doma som us mala strach tag u bbapky ta ties na to prisla tak us prejistotu na holu 20 plakala som stipalo to ale my povedala ze mam prestat plakat lebo ze nemam dovot zeket budem skuvynat ze my nalozi znova abi som mala dovot :( a us to nezkusam ratdsej

salena dora (Čt, 20. 8. 2015 - 16:08)

Ahoj je mi 13 a na zadok dostanem vzdi ket nieco vivediem.dneska som doztala varezkov lebo som moc odvravala a utiekla som z domu.uz nikdi nechcem doztat.

Ludvik (Út, 18. 8. 2015 - 23:08)

Kolik vam je.po pravdě.JA OČEKAVAM JEN TĚLESNE TRESTY NIC VIC.

Ludvik (Út, 18. 8. 2015 - 23:08)

Kde bydlite Johny.v Praze.

johny (Po, 17. 8. 2015 - 14:08)

rád dám komukoliv na zadek stačí napsat Honza

Ludvík (Čt, 13. 8. 2015 - 12:08)

Ps dejte my nikdo tak 70 ran vařečkou.na prdel strašne miuju vyprasky malo sem dostaval.AHOJ OTCOVE PŘisny mami nahradní.NA HRU ZLObivi syn potrestan.

Petr Strnad (Út, 11. 8. 2015 - 08:08)

mohla by mě vaše přítelkyně prosim potrestat výpraskem na hoĺý zadek?až příliš zlobím a lumpačím,jsem muž středního věku,ale dostat na zadek potřfbuju jako sůl.můj mobil : 773961339.

AA (Út, 4. 8. 2015 - 11:08)

Nenasel bych zde slecnu, zenu...Doporučil bych ti mou přítelkyni, kdybych nebyl tak žárlivý. Nemá totiž vůbec problém zmalovat mi zadek. A dělá to zdarma :-) stačí jí jenom pořádně naštvat.

na holou,prosim (Út, 4. 8. 2015 - 09:08)

Nenasel bych zde slecnu, zenu z Prahy nebo okoli,ktera by me splnila sen a naplacala na holou do pekne cervene.... barvy?
rad nabidnu i odmenu kolen 500.kc.Dekuji
Muj [email protected]

výprask na zade (Pá, 24. 7. 2015 - 08:07)

DOSTÁVALA SI TAKÉ NA ZADEK A CHCEŠ SE NEZAVAZNĚ NĚKDE SEJÍT A POPOVÍDAT SI TŘEBA JEN TAK NA HODINKU.SEDLI BYCHOM SI TŘEBA V NĚJAKÉ KAVÁRNIČCE.Šlo by jen o jedno setkání o popovídání.

z62 (Pá, 24. 7. 2015 - 08:07)

po přečtení některých příspěvků jsem se rozhodl ,že také přispěji svýmvzpmínkami na výprasky,které jsem dostával.Nejčastěji to bylo řemenem poznal jsem i vařečku i proutek.V Mém dětství bylo skoro přirozené dostal výprask skoro každý ale styděli jsme se o tom vyprávět.Tí co mají sourozence tak se tolik nestyděli.Pro mně byl nejputupnější výprask když jsem umazal šaty sousedovic holce a ten výprask jsem absolvoval před ní strašně jsem se styděl a nechtěl jsem víc než výpraku jsem se bál té ostudy po dlouhém diskuzy jsem zadek vystrčila začal výprask.Při výprasku i přes můj křik uslyšela jak jsem si prdnul.Když to vyprávěla tak jsem se styděl.Většinu výprasků jsem dostával v soukromí.S Mamkou jsme šli do kuchyně vybral jsem si vařečku mamka si sedla na židli já si lehl na klín zadkem nahoru stáhla mi kalhoty a dostal vařečkou výprask.Dnes už holky ani kluci nevědí co je výprask.

jana (St, 22. 7. 2015 - 07:07)

Ja ked som bola mala tak mi otec hovoril aby som neliezla na drevo ze spadne a ja som tam isla a spadla len som si rozbila koleno,oco Mi neskor tak narezal na holu rit s remenom ze som v zivote tam nevyliezla zadok ma palil 3 dni

Jana2 (Ne, 5. 7. 2015 - 16:07)

Proč z toho děláte takové...Zdeňku, nejde o to, že ti kluci viděli holý zadek té holky, to jim nijak neublížilo a určitě to pro ně nebylo nic nepříjemného. Horší to bylo pro tu holku, která tu holou prcinu musela nedobrovolně vystavit.

Zdeněk (Ne, 5. 7. 2015 - 12:07)

Sdílím též názor, když...Proč z toho děláte takové drama, no tak kluci viděli holý dívčí zadek, no a. Dnes na internetu mohou vidět takových zadků milióny a taky to nikdo neřeší.

Jana2 (Ne, 5. 7. 2015 - 12:07)

Ano, Petro, tak to je. Já...Sdílím též názor, když výprask, tak jedině v soukromí. Ale taky se mi podobná věc stala. U nás v bytovce bydlelo více dětí podobného věku. Ale i starší. Když mi bylo asi 8 jedna starší holka mě schválně strčila z takového svážku a měla z toho děsnou srandu. Já jsem si děsně podřela kolena. Šla jsem s brekem domů a vyklopila jsem, co se mi stalo. Načež po ošetření kolen jsme s mámu zašly za její mámou. Ta se děsně rozčílila, vzala z kuchyně vařečku a společně jsme šly ven. Tam svou dceru odchytila, sedla si na lavičku a prý" "jen ať všichni vidí, jak se takový výprask dělá a přehla ji přes kolena. Samozřejmě děti co byly kolem přilítly, a velice rádi se podívaly. Já jsem taky neodolala. Její matka jí ale stáhla tepláky i kalhotky a dala jí na holou. A to přesto že tym byli i kluci,, kteří zasmozřejmě se zájmem a otevřenou pusou na její třesoucí se zadek zírali a strkali se mezi sebou, aby měli lepší výhled. Tak nevím, tenkrát jsem cítila zadostiučinění, ta holka si to zasloužila, dnes ovšem nevím, zda to bylo úplně dobře. Hlavně že se dívali i kluci.

Katka (Ne, 5. 7. 2015 - 12:07)

Mě by to ani...Ano, Petro, tak to je. Já sdílím tentýž názor. Ale jsou tací, kteří právě věří, že výprask bude mít větší účinek, když k tomu bude ještě ostuda. Takže rádi k tomu někoho zavolají, aby se díval. Já taková nejsem a ani u nás se to takto nepraktikovalo. Ale třeba u mé kamarádky ano, klidně dostala na holou a její brácha se na to díval a naopak a jednou jsem byla u nich na návštěvě, hráli jsme tenis a kamarádka rozbila okno. Dostala na holou a její matka vůbec neřešila, že tam jsem.

Petra (Ne, 5. 7. 2015 - 09:07)

Mě by to ani nenapadlo,někoho volat,aby se podíval,jak syn dostane na zadek.Ano,to už úchylné je.

Reklama

Přidat komentář