Reklama

Výprask vařečkou

nejlepší (Út, 25. 3. 2014 - 19:03)

jsou důtky - devíti ocasá kočka !

Josef (Út, 25. 3. 2014 - 17:03)

Mám syna 12let a dnes mi psala učitelka,že byl dvakrrát za školou.Protože lhal tak jsme se s manžekou dohodli ,že než zakazovat počítač,což už několikrát měl,že dostane výprask.Mám dcerku ta je vzorná má pěkné známky a syn se jinak také choval slušmě.NEMĚL JSEM DO DNEŠNÍHO DŮVOD DÁVAT VÝPRASK.Bude to pronás něco úplně nového.Za hodinu přijde z venku.Asi půjdeme hned na to.Nevím jestli mám dceru poslat ven nebo jestli bude stačit ,když bude vedle v pokoji.Máte někdo zkušenosti s výpraskem.

KUBA (Út, 25. 3. 2014 - 17:03)

Qmlouvám se za překlepy.Hůře vidím na klávesy.

KUBA (Út, 25. 3. 2014 - 16:03)

Já jsem na základce od...Já jsem dostával obojím na střídačku někdy vařečkou někdy řemenem prutrm jen vyjmečně.V průměru jeden výprask za měsíc.Holky měly na to vždy dobrý postřech,když byl někdo bit tak si toho všimli více než kluci.Pamatuji si jak jsem byl jednou bit a kamarádka si všimla jak ve škole si mnu zadek ahned poznala,že jsembylbit

Michal (So, 22. 3. 2014 - 11:03)

Co si myslíte o tom že dnešní děti na základce už moc výprask neznají- údajně
Nebo si myslíte, že je stále v česku dost dětí, ketrý třeba za zlobení musí obnažit zadeka nechat si ho seřezat?

Jana (Pá, 21. 3. 2014 - 13:03)

Já jsem na základce od mamky dostávala vařečkou, ale nebyla jsem sama. Na tělák se dříve nosily bílá trička a modré trenýrky a tam bylo při převlíkání vidět kdy, která holka doma dostala.

Lucka (Pá, 21. 3. 2014 - 12:03)

Jako malá jsem si také prožila pár nepříjemných minut s plácající vařečkou, ale zase až tak mockrát to nebylo.
Ale třeba moje matka často vzpomínala, když mě seřezala, jak někdy v 60/70tých letech byla neustále buďto pár dnů po výpraku nebo pár dnů před výpraskem. A to nedostávala nějakou malou vařečkou, ale pořádným koženým řemenem a pochopitelně na holou kůži.

Marie (Pá, 21. 3. 2014 - 12:03)

Já mám obdobné vzpomínky jako Mája. Na druhém stupni ZŠ byla taková norma jeden výprask za měsíc.
I když jsem náhodou delší dobu nic závažného neprovedla, tak si mamka stejně našla nějakou záminku, třeba jen neumyté nádobí nebo neustlanou postel, a s velkou chutí mě seřezala vařečkou.
V hlubokém předklonu a na holou kůži, no, bylo to hodně nepříjemné.

Kukuřice (Pá, 21. 3. 2014 - 08:03)

nebo ty 3 klici na prací prášek, ty bych taky seřezal, nebo ty děti žádný detol žádná večeře, oni by měli bejt bez večeře a mít seřezanej zadek

Kukuřice (Pá, 21. 3. 2014 - 08:03)

Si myslím že by zasloužil ten kluk z reklamy na nutelu, jak ztratí dopis zamilovanej, co má takovej smard mít holku. výprask na holou by mu ty holky vyhnal z hlavy.

Jitka (Čt, 20. 3. 2014 - 21:03)

Výprask vařečkou býval...Na zadek jsme se sestrou občas dostaly.Asi nejhorší bylo to čekání před tím.

zdeněk 62 (Čt, 20. 3. 2014 - 18:03)

Výprask vařečkou býval...Kolik výprasků jsem za základku dostal to jsem nepočítal někdy jsem dostal jednou za měsíc a nškdy to přišlo,že jsem dostal tři výprasky za týden.Dostaval jsem silným řemenem nebo vařečkou .ležel jsem s vystrčeným zadkem na posteli a snažil se moc nekřičet stejně jsem neodolal a všichni slyšeli ,že jsem bit.

Mája (Čt, 20. 3. 2014 - 10:03)

Výprask vařečkou býval před lety docela běžným trestem. Jak tady někdo píše 15 bití za celou zékladku, tak to je hodně málo. Jsem to nepočítala, ale někdy v sedmičce jsem jich dostala možná 15 za rok.
A ta vařečka byla hodně velká, navíc nás mamka sekala hodně zvysoka, takže to hodně a hrozně bolelo.

cha cháá (St, 15. 5. 2013 - 17:05)

chci chi chi jak se snaží, jak se vtírá ,,,,,,piš piš hopajdije ...zuříš že nejedeš do Egypta ...héééč hopajdije hééééč

Pavel (St, 15. 5. 2013 - 17:05)

Kecáš: Nejde o to kde je vzal, ale proč. Jinak se prodávaj v papírnictví.

Kecáš (St, 15. 5. 2013 - 16:05)

Dobrý den, mámdeviti...Kde by vzal dvě žákajdy?

Pták Ohnivák (St, 15. 5. 2013 - 04:05)

Na prdel a po hubě vařečkou by měl dostat celej náš zkurvenej parlament,poslanci a senátoři za ODS byli šli jako první,aby si nemohli stěžovat že byli o něco ošizeni!

Pavel (Út, 14. 5. 2013 - 19:05)

Dobrý den, mámdeviti letého syna a sedmiletou dcerku. Nikdy jsme výprask se ženou ani jednomu nedali. Syn je ve třetí třídě a dozvěděl jsme se že má dvě žákovké. Jak to mám řešit?

lol (Út, 14. 5. 2013 - 00:05)

Vzdyt je to jen ze serialu,vy chytraci :D

- - - (Út, 7. 5. 2013 - 20:05)

Nemyslím, že je to tyranka.

Reklama

Přidat komentář