Reklama

Výprask vařečkou

Petio (Po, 24. 2. 2014 - 19:02)

Ja si nasla manzela, ktery mi...Já bych měl nápad!Prošustruj mu prachy a určitě se trestu dočkáš!

Petia (Po, 24. 2. 2014 - 18:02)

Ja si nasla manzela, ktery mi rad vyhovi, poplacavani je na dennim poradku, ale kdyz chci zazit poradny vyprask i s tim spojenym strachem, musim neco provest... Uz mi dosly napady co bych. Nemate nekdo nejaky navrh, co by me dostal do problemu?

kukuřice (Po, 24. 2. 2014 - 07:02)

Napadlo vás někdy, že by na pouti třeba byla mítsnost odhlučněná, kde by rodiče potrestali své dítě, za to že nechce pochopit že na pouti nemůže jít na všechny atrakce a vše koupit? a že by bud si tam dítě potrestali rodiče či profesionálové za poplatek. Vím že je to podle zákona nereálné ale spíš jde jen o fikci

Smeták (Ne, 23. 2. 2014 - 23:02)

Sice se říká že žena je...Myslím, že někdy dívky hřeší na to, že by se neměli bít a ve spoustě případů jsou horší než chlapci. U nich vím, že jim stačí říct nedělej to, a je pokoj. Ale dívky obzvlášť v pubertě jsou schopné takových průserů, co by kluk nikdy neuděl! Jednou jsem na plese vyhmátl sousedovic dceru, jak se chystá, že někam půjde s partou evidentně napitých kluků. Přitom se jasně řeklo, že po půlnoci jí mám odvézt domů k rodičům. Jenže půl jedný a nic. Tak jsem šel vedle na diskotéku a na to, že jí ještě nebylo ani 17 tak byla docela slušně opilá. Naštvalo mě, že ztrácím čas a ještě k tomu se mám s ní dohadovat. Tak jsme jí vzal, normálně domluvil a ona jako že to má povolený a že může přijít kdy chce. Musel jsem jí seřvat aby si konečně došla do šatny pro bundu a jela domů. Ani jsme nevyjeli a už jsem volal k nim, jak je to možný co si dovoluje. Vrchol byl, když začla hystericky řvát a nechtěla domů. Její táta jako blbec nás ještě nechal čekat asi půl hodiny na mrazu před statkem. Jěště jsem jí pomohl z auta, aby si nezmačkala velkou plesovou róbu a pak se konečně objevil. Řekl jsem mu co se dělo a všichni jsme šli nahoru. Když si došel pro vodítko na psa, holka zase hysterák, začala pobíhat po kuchyni a držet si zadek. Jenže opilá v kozačkách a princeznovských šatech se moc dlouho schovávat nemohla.Soused řekl, abych jí ohnul přes stůl a přidržel, že jí tak seřeže,až bude mít jelita. Ze začátku jsem si myslel, že si dělá srandu, ale ne. Já jí držel za bundu a on jí řezal vší silou. Holka řvala jak tur, rozmazaný malování a když jí pak vyhrnul zmačkanou bundu a konec výprasku byl už jen přes šaty, měl jsem co dělat abych jí udržel. Když skončil, řekl, že příště to bude na holou a ať se mu ztratí z očí. Pak jsme si dali po panáku, zanadávali a rozešli se.

Zdeněk (Pá, 21. 2. 2014 - 12:02)

Sice se říká že žena je...Já jsem stejného názoru,Když jsem chodil na základku tak jsem kamarádil s jednou holkou a moji se navzájem navštěvovali a přátelili se.Na výchovu měli i stejné názory, tedy i na tom ,že výprask je někdy potřebný,my jsme radši někam zalezli a nechtěli o tom moc slyšet.Jednou jsme ale spolu přišli pozdě u nás nebyl nikdo doma tak jsme šli ke kamarádce,ta už po cestě naříkala ,že bude bita.Když jsme k nim přišli tak tam byla moje mamka a její rodiče.Tatínek držel v ruce prut.Kde jste byli a švihnul Evku přes zadek já jsem se začal klepat.Otevřel dveře a ukázal Evce aby šla do pokoje ,mamka se na mně podívala řekla jejímu tatínkovi at mně veme taky nechtěl jsem kleknul jsem si tak jsem dostal taky jeden švihanec,že neposlouchám.Odvedli nás do pokoje se staženýma kalhotama jsme se museli lehnout na břicho zadkem nahoru a dostávali jsme prutem na střidačku já jsem byl poprvé bit prutem,strašně to pálilo.Po vejprasku jsme chvilku buleli zadek nás pěkně palil.Dnes mně i Evce je přes čtyřicet a do dnes na náš společný výprask vzpomínáme.

Kukuřice (Čt, 20. 2. 2014 - 07:02)

Mam dohromady pet deti. Ja...Sice se říká že žena je něžné stvoření ale když se nechová jak žena v tomhle případě dívka oproč by neměla rozumně dostat?

To syn je dobrej že dostane 10 ran přes kalhoty rukou a zklidní se. ale myslím že klidně moh dostat 25 za 3 poznámky i třeba vařečkou. ale zas když to stačilo tahle málo tak proč ne?

clovek (St, 19. 2. 2014 - 14:02)

Mam dohromady pet deti. Ja sama jsem dostala vyprask jen jenou. Me deti jsou docela hodne. Mam syna 19, syna 17 dceru 14, syna 13 a syna 7. Tri nejstarsi synove nijak vazne nikdy nezlobili. Tomu druhemu nejstaršímu jsem snad jednou v zivote dala pohlavek, tomu bylo asi trinact. Jinak jsou vsichni tri hodni. Manzel je take nebije. Pokud udelaji nejakou spatnou vec tak maji obvykle tyden zaracha. Nejmladsi syn je vyjimkou stale vykrikuje o hodine i doma a kdyz dostal už potreti poznamku a domlouvani jepomhlo dostal na zadek. Normalne od taty rukou pres kalhoty asi 10 ran. Docela se sklidnil a prestal delat blbosti a naschcaly detem. Nase dceraa je trochu nekdy drza. Oba dva s manzelem to capeme, e to holka a je v puberte, ale nekdy by taky zaslouzila dostat par ran. To rika muj manzel. Ja si myslim ze divka by nemela byt bita a takmkdyz neco udela, treba ze nam lze nebo prijde opakovane domu pozdeji dostane zaracha a zakaz mobilu. Jeji dva starsi bratrove souhlasi s tim ze by nemela byt bita.

pamětník (Út, 18. 2. 2014 - 08:02)

a smáli se ti sedmáci? a to...Stalo se to kolem roku 1982 bylo mi 10let.Nikdo se mi vysloveně nesmál ale bylo mi nepříjemně hlavně před holkama.

Dan (Po, 17. 2. 2014 - 22:02)

omlouvám se

Dan (Po, 17. 2. 2014 - 22:02)

no pár překlepů ale je to pravda

Dan (Po, 17. 2. 2014 - 22:02)

Já taky dostal na lyžáku za spoudtu věcí. Například za zlobení, kouření a za to že jsem šel s kamošema do města bez všdomí noční služby jednoho učitele, Koupili jsme si trávu cigarety a vodku. Když jsme se vrátily začalise bát učitele vědeki čeho jr schopný. Vpadli jsme k nám do pokoje, alr tam stál můj vychovatel z intu David a v ruce držel silný prut.Já chtěl utýct ale za mnou stali mý dva učitelé Ladislav a Karel. Pruty vzali z vázy na chodbě. David mě stáhl za ucho a všechny nás seřezali a mě vypadl z kapsy balíček trávy, brachovi cigarety a mému kamarádovi alkohol a tak mohli výprask o mnoho prodloužit. Já dostal jěště dvákrát od Ladislava a vždy opaskem my dostali na holou a já potom přes kalhoty.

Lyžák (Po, 17. 2. 2014 - 19:02)

Moje mamka byla učitelka...a smáli se ti sedmáci? a to můžeš bejt rád že tě nechala trenky v jakém roce se to stalo?

pamětník (Po, 17. 2. 2014 - 08:02)

Je čas lyžáků neboli...Moje mamka byla učitelka ,chodil jsem do páté třídy mamka měla sedmičku a jela se sedmáky na lyžák a mně vzala sebou.Byl jsem poslušné dítko ale mezi sedmaky jsem vlčel dokonce jednou s nimi i kouřil.Mamku to jednoho dne dopálilo půjčila si v kuchyni vařečku pořád jsem doufal,že to neudělá,řekla mi at jdu s ní do pokoje,že budu bit ale já jsem se dál předváděl,mamka mně popadla stahla mi kalhoty a dostal jsem přes trenky vařečkou.Nemusím psát jak jsem se styděl,byl jsem naštvaný a nechtěl jsem s nikym mluvit.Byl to nejhorší výprask jáký jsem kdy dostal,další výprasky byly doma v tichosti.

tadeas (Ne, 16. 2. 2014 - 02:02)

Strasne rad bych naplacal holce pres zadek a i s ni neco mel.Pokud by nejaka projevila zajem,tak piste na [email protected].

Lyžák (St, 12. 2. 2014 - 20:02)

Je čas lyžáků neboli Školních lyžařských výcviků. Dostali jste tam někdy na zadek od učitele? my byli v 7čce a tam jedna spolužačka dostala vařečkou symbolicky za zlobení. A já pak v noci přemýšlel jaký by to bylo kdyby dostala přes spodáry nebo dokonce na holou. vzala to sportovně a smála se. ono taky když 13 letá holka dostane 3 rány a přes gatě- to je spíše k pobavení.

KUBA (Čt, 30. 1. 2014 - 20:01)

JÁ UŽ JSEM SI TO OBYL VČERA VĚDĚL JSEM ŽE HO STEJNĚ DOSTANU TAK JSEM VYUŽIL TOHO,ŽE SESTRA BYLA NA RANDE SE SVÝM KLUKEM.DOSTAL JSEM ŘEMENEM DALO SE TO VYDRŽET,KDYŽ JSEM SI ŠEL PRO VIZO UŽ JSEM SE NEMUSEL BÁT TÉ 4 ZADEK MNĚ JEŠTĚ PĚKNĚ SVĚDÍ JEŠTĚ TED.

KUBA (Čt, 30. 1. 2014 - 20:01)

JÁ UŽ JSEM SI TO OBYL VČERA VĚDĚL JSEM ŽE HO STEJNĚ DOSTANU TAK JSEM VYUŽIL TOHO,ŽE SESTRA BYLA NA RANDE SE SVÝM KLUKEM.DOSTAL JSEM ŘEMENEM DALO SE TO VYDRŽET,KDYŽ JSEM SI ŠEL PRO VIZO UŽ JSEM SE NEMUSEL BÁT TÉ 4 ZADEK MNĚ JEŠTĚ PĚKNĚ SVĚDÍ JEŠTĚ TED.

KUBA (Čt, 30. 1. 2014 - 20:01)

JÁ UŽ TO MÁM ZA SEBOU DOSTAL JSEM ŘEMENEM.

KUBA (Čt, 30. 1. 2014 - 20:01)

JÁ UŽ TO MÁM ZA SEBOU DOSTAL JSEM ŘEMENEM.

Uuu (Po, 27. 1. 2014 - 19:01)

Blíží se vysvědčení----bojí se někdo, že za něj dostane

Reklama

Přidat komentář