Reklama

Výprask vařečkou

ZDENĚK (Ne, 9. 10. 2016 - 14:10)

já dostávám výprasky jak řemenem tak i vařečkou.Minulý týden jsem dostal výprask řemenem.Měli jsme ve škole rodičáky.Za školní prohřešky dostávám řemenem na holou.Sundám vše od pasu dolu a lehnu si na postel.Když ležím na posteli připraven,otec si začne odepínat pásek.To je z výprasku ta nejhorší chvíle ,ta příprava ata chvíle než dostaanu první šlehu.Vařečkou dostávám od mamky.V kuchyni se ohnu přes poěradlo židle a vystrčím zadek.Mamka už má vařečku připravenou takže se jde rovnou na věc.Po vařečce déle pálí zadek,řemenem to bolí víc při výprasku a několik dní mám pěkný jelita.

Eva (Pá, 7. 10. 2016 - 19:10)

Evi, moje matka měla pruty...No já taky méla zadek samá jelita.Vždycky jsem pak nosila delší sukni a klasické kalhotky.

Ladka (Pá, 7. 10. 2016 - 09:10)

Také jsem měla na výběr...Evi, moje matka měla pruty ve váze s vodou pořád. Vždy jen vybrala, který se jí zrovna líbil a tím mokrým prutem mi dávala na holý zadek a stehna pod ním. těch šviahnců, šlisů a jelit bylo nesčetně.

Mirek (Pá, 7. 10. 2016 - 07:10)

A je horsi pasek nebo varecka?U mne vařečka.

Michal (Pá, 7. 10. 2016 - 06:10)

A je horsi pasek nebo varecka?

Eva (Čt, 6. 10. 2016 - 20:10)

U nás doma se trestalo...Také jsem měla na výběr zaracha nebo na zadek prutem.Většinou jsem volila výprask,bollelo to dost,ale nechalo se to vydržet.

Mirek (Čt, 6. 10. 2016 - 15:10)

já osobně si myslím,že...Souhlasím, s vařečkou to bolí dost, zvláště když je to na holou a dá se do rány švih.

Lucka (Čt, 6. 10. 2016 - 12:10)

U nás doma se trestalo...já osobně si myslím,že vařecha je dost podceňovaná. Sposuta lidí si myslím, že je to sní v pohodě. já tvrdím, že když je to na holou a pořádně rany,tak to s ní bolí šílěně. Na tu pálivou bolest nezapomenu :-) u nás k ní pak přibyla rákoska...

Blanka (Čt, 6. 10. 2016 - 12:10)

U nás doma se trestalo dvěma způsoby.
Pozdní příchody, neposlušnost a tak řešile v kuchyni u mycáku velká vařačka. Ale za poznámky v žákovské a vůbec problémy ve škole jsem dostávala ve svém pokoji na posteli výprask dřevěným pravítkem. Těžko říct, co bylo horší, možná ta vařečka.

Lucka (Čt, 6. 10. 2016 - 07:10)

Výprask vařečkou je...řekla bych, kdyby jenom vařečkou. I když v podání mojí mamky uměla i ona na prdeli nadělat modřiny na týden :)

P. (St, 5. 10. 2016 - 13:10)

Mě naši nikdy výprask...Někdy ovšem nejde si o všem promluvit a nejde to z nějakého důvodu ani vařečkou. Když někdo zlobí, a nemusí se třeba jednat o záměrné roztrhání knížky apod., musí být nějakým způsobem potrestán. Tomu se říká výchova a ta nekončí uplynutím dětského věku.

Líba (St, 5. 10. 2016 - 13:10)

Výprask vařečkou je klasika. Dnes je to asi jiné, ale někdy v roce 1985 jsme všechny holky dostávaly nasekáno vařečkou.

Nebitá (So, 1. 10. 2016 - 18:10)

Mě naši nikdy výprask nedali, docela bych to brala, mnohem raději než ,,si o všem promluvit´´.

Zdenda (Čt, 29. 9. 2016 - 17:09)

JÁ JSEM SI MOHL VYBRAT JESTLI CHCI DODTAT ŠIROKÝM ŘEMENEM NEBO ÚZKÝM.Širokým řemenem to mémě štípalo ale měl jsem zato pořádný jelita tím úzkým to strašně štípalo a zadek jsem červeně pruhovaný.NENÍ TO TAK DLOUHO CO JSEM BYL NAPOSLEDY BIT.

Jindra (Čt, 29. 9. 2016 - 16:09)

Mě má moje maminka velmi ráda. Máme moc krásný vztah. Je mi 17. Ještě nedávno jsem od ní dostával nasekáno vařečkou. Protože mě vždy ujistila o své bezpodmínečné lásce, byl jsem schopen to vydržet. Bolest byla štiplavá, ale snesitelná. Maminka mě hned potom objala a vše bylo smazáno. Přehnula si mě vždy přes kolena, stáhla trenky a já zatnul zuby. Svým kamarádkám vždy říkala, že jsem prima kluk a že jsem statečný. Od tak hodné a laskavé maminky se to vydrží.

Mirka (Čt, 29. 9. 2016 - 11:09)

Mně dávala mamka na výběr, bohužel ne mezi zarachem a výpraskem, ale čím chci výprask dostat. Dilema jestli budou menší jelita od ratanové tyčky nebo druhého konce lepačky jsem řešila do 17 let :-)

Jitka atd. (Čt, 29. 9. 2016 - 11:09)

U nás se říkalo, že...Milé dámy, také vám něco napíšu ohledně trestání. Já sám jsem byl v dětství a pubertě spíše za hodnýho, měl jsem úplně jiný názory a zájmy než většina stejně starých souputníků. Snažil jsem se nikdy se nedostat do konfliktu s rodiči, učiteli, příbuznými atd, protože jsem už tenkrát věděl, že problémy co budete dělat jiným se vám vrátí. To se ale nedá říct o ostatních, se kterými jsem se setkal. Musím říct, že takový problémy, co dělali moji vrstevníci jsem už tenkrát hodnotil tak, že jedině výprask. A to musím říct hned na začátku, že největší a nejhorší věci dělaly holky! První začali na základce s kouřením, byly nejdrzejší na učitelé, dostávali nejvíc poznámek atd. Známky a prospěch neřeším, mluvím o chování! Takže to zestručním na několik případů:
1. Asi v roce 1995 v den kdy se rozdávalo pololetní vysvědčení jsem se procházel po sídlišti s partou. Tam jsme potkali spolužačku s vedlejší třídy. Najednou se odněkud objevil její tatík, popadl jí za bundu- řekl aby šla, že na ní už maminka čeká, nacpal jí do auta a někam jeli. Pak se vrátili k baráku, holka prosila a brečela a pak už byl slyšet jenom řev a rány. Hrozný....ještě na chodbě, asi řemenem nebo co. Měla na sobě růžovou zimní holčičí bundičku. Pamatuju si to, několikrát jsme jí za ní tahali a házeli jí sníh do kapuce.

Další případ- na střední v tanečních. Běžně se holky bavili o tom, že dostávaji doma za pozdní příchody, za chlast a kouření.
Pár let na to na věnečku taky. Holky chlastaly jako duhy a jedný taťka domlouval ať je potichu že si to vyřídí doma. Nemá chlastat před rodičema. Fialový plesový šaty- ty asi něco ten večer zažily.

Jednou si táta došel pro jednu holku až na parket. Počkal si až si vezme věci z šatny, odtáhl jí za kulturák a řezal do ní asi 5 minut. Byl mráz, takže žádný vyhrnování šustivý večerní róby aby se nepomačkala nepřicházelo v úvahu, takže bylo hezky na dálku vidět podle šatů, která dostává. A vzhledem k tomu, že znovu budu příležitostně působit jako sekuriťák na spol. akcích, těch případů bude s nadcházející se zónou víc a víc!

Tereza K. (Čt, 29. 9. 2016 - 10:09)

Já jsem dostávala...jo jo, klasika. Tou to na stehna muselo hoodně bolet. Auky teda. mě vařecha potkala taky několikrát

Jitka (Čt, 29. 9. 2016 - 10:09)

Já jsem dostávala normální kuchyňskou vařečkou, ale hodně velkou.

Tereza K. (Čt, 29. 9. 2016 - 07:09)

U nás se říkalo, že...noo, tak u nás byl vidět taky každý :-) na zadku s tehnech i několik dní. čím tě řezala?

Reklama

Přidat komentář