Reklama

Výprask vařečkou

lucie (Po, 8. 7. 2013 - 22:07)

to vám musel někdo z nás...A hlavně už je dávno po tom co se to stalo přece ho nebudu bít až teď

Lucie (Po, 8. 7. 2013 - 22:07)

to vám musel někdo z nás...Proboha to určitě né. Jen by mně zajímalo jak by zareagovali jiní rodiče.

Zkuste (Po, 8. 7. 2013 - 22:07)

Takyže teď už ho...se s ním příští rok opravdu učit a uvidíte že to bude lepší.

Lucie (Po, 8. 7. 2013 - 22:07)

proč to řešíte dnes,je...Takyže teď už ho samozřejmě bít nebudu, ale hlavně aby příští rok mněl dobré známky budu se sním hlavně učit aby mu to šlo lépe

Lucie mám ho se (Po, 8. 7. 2013 - 21:07)

mám ho seřezat? špatné známky nosí pořád

Lucie (Po, 8. 7. 2013 - 21:07)

ano!Lhaní je závažný a...A čím by jsi ho seřezal a kolik ran?

Rozhodně (Po, 8. 7. 2013 - 21:07)

Dali by jste synovi na zadek...ano!Lhaní je závažný a špatný známky taky.

Lucie (Po, 8. 7. 2013 - 21:07)

Dali by jste synovi na zadek za lhaní že nemá žákovskou ve které měl šest pětek a tři čtyřky?

Daniel (Čt, 4. 7. 2013 - 15:07)

Tak už jsem zase dostal na prdel. Včera jsem byl venku s kámošema, doma si nechal mobil a nikomu sem nic neřek. Šel jsem domu kolem půl osmý. Když jsem otevřel dveře tak za nima už stál táta s páskem v ruce a řekl: "Ááá, panáček už se nám uráčil jít domu!" já začal utíkat, ale taťka mě rychle chytil a odtáhnul do pokoje se slovy: "Počkej, to tě bude mrzet". Já hrozně prosil a říkal, že už se to nestane, ale nic nepomohlo a už jsem vysel tátovi přes koleno. Ten si mě pevně chytil, stáhnul kraťasy a slipy a už švihal páskem po mém zadku. Bylo to strašný, nevím kolik jich bylo, ale určitě něco přes 40 ran, myslel jsem, že to nevydržim brečel jsem jak želva, prosil ale nic. Když mě seřezal tak mě poslal spát a ráno mě vzbudil a za ten včerejšek jsem do teď pomáhal na zahradě. :(
Prostě vopruz!

Petr Strnad (So, 9. 1. 2016 - 23:01)

Nu,to by jsme se určitě domluvily,dostat náležítý výprask na holý zadek si vskutku moc zasloužím,zavolejte nebo pište sms na toto číslo : 773961339

MAJDA (Po, 1. 7. 2013 - 16:07)

Já jsem včera dostala prutem ,když jsem přišla pozdě domů.Na vízo jsem měla dvě trojky tak to celkem šlo,ale tentokrát jsem byla bita za něco jiného.Po prutu mám pěkný šlince to už radši páskem.nebo vařečkou.Ted´radši nepůjdu s holkama ven se koupat.

marleyka (Pá, 28. 6. 2013 - 16:06)

Ono se bití vařečkou dělává a dělávalo i dříve.Ale já to rozhodně nepodporuji. Jo výchovné plácnutí po zadku nebo jiné to ano, ale jen za něco opravdu hrozného. Svěř se s tím někomu rozhodně to není nejlepší cesta jak tě potrestat.

Danieli (Pá, 28. 6. 2013 - 16:06)

vysvědčení ze školy není jen vysvědčením dětí, ale částečně i vysvědčením tvého tatíčka a maminky. Zeptej se táty jaké měl vysvědčení on.
Jenda

Daniel (Pá, 28. 6. 2013 - 16:06)

Tak už je to za mnou sem teď na tabletu, protože mám zákaz na počítač. Vůbec se mi ze začátku nechtělo domů ale radši sem přišel. Hned co jsem přišel si mě taťka zavolal do obejváku a chtěl to vidět. Potom mi řek jestli vim co sme si řekli a poslal mě do pokoje. Nic nepomohlo ani moje sliby, že se zlepšim. Od včerejška tam vysel ten pásek fuj. Potom si šel sednout s tím páskem na postel a řek ať du k němu, já ale nešel a on se strašně rychle zvednul a chytnul mě vzadu za krkem a odtáhnul k posteli a zase si sednul. Ohnul si mě přes koleno a zahaknul mi nohy za druhou nohu, stáhl kalhoty slipy a už sekal jednu za druhou. Já tam křičel jak malý a hystericky brečel, ale nic nepomohlo. Dostal jsem něco přes 30 šlehů, bylo to snad to nejhorší co jsem kdy dostal. Potom mi vzal mobil a zakázal PC, na tablet ale zapomněl uff. Teď nemůžu ani sedět...

--- (Pá, 28. 6. 2013 - 12:06)

Tak už je to tady zejtra je...řekni tátovi že páskem se matyku nenaučíš a doufáš že tě má rád i se 4kama,že ho máš rád a ten pásek může váš vztah poničit

mladej, (Čt, 27. 6. 2013 - 22:06)

Tak už je to tady zejtra je...nebuď zvědavej, radši se lépe uč.

Daniel (Čt, 27. 6. 2013 - 22:06)

Tak už je to tady zejtra je vysvědčení! Sem v 7 třídě a vychází mi dvě 4 takže budu mít zadek samý pruh. Táta už mě na to upozorňoval ať se připravím na zejtra, že si to se mnou pořádně vyřídí a pověsil mi tu na židli ten jeho velkej pásek aby mě vynervoval. A je pravda,že to pomáhá už mám všude husinu. Je to pěknej voprus! Už se na to fakt těšim až přídu domu a sundám si kalhoty, táta si mě ohne přes koleno a zlinkuje mi pozadí do ruda. A to mě ještě upozorňoval, že to bude pořádně abych si to prej pořádně zapamatoval, takže fakt super...Zase si nesednu sakra! Jestli to přežiju, tak třeba napíšu.. A co vy, jak jste na tom? :D

elktro (Čt, 27. 6. 2013 - 15:06)

a co je s nima?

P Novák Tučapy (Pá, 11. 12. 2015 - 17:12)

To radši výprask vařečkou než cuchat cokla co zmokne. To je puch jak od ro puch. To se nedá.

Ariex (Pá, 11. 12. 2015 - 00:12)

Musím přiznat, že já...Pokud chceš (stejně tak kdokoliv jiný) pokecat o daném tématu či znát možnosi splnění svých představ, napiš na [email protected].

Reklama

Přidat komentář