Reklama

Výprask vařečkou

S (St, 20. 3. 2013 - 14:03)

Souhlasím dítě má dostat...TErezo: Naprosto souhlas

Ted vyšlo najevo, že ten parchant syn zabil svojí matku- já bejt policajtama tak ho zavřu na celu s nějakým sadistickým pedofilem a moh by mu dát nazadek podle libosti a třeba ho i jinak trápit akorád přímo sex by měl ten pedofil zakázanej a nechat ho tam s ním třeba 24h

Tereza (St, 20. 3. 2013 - 12:03)

To víš, my jsme v Čechách...Souhlasím dítě má dostat na prdku samozřejmě přiměřeně,ne ho zmlátit jak psa,ale nějaké zákazy trestu jako v jiných zemích to je fakt na hlavu.Jak jinak potrestat dítě,když mu něco člověk řekne 3krát a ono nic,tak se jako má pochválit nebo co tady je za debatu.Ne už to chápu vysvětlovat 30krát a ono se stejně nic neděje,jo to je nápad(( A samozřejmě nestojím za týráním dětí,ale to je snad jasný. Ovšem tresty přiměřené věku a potom "prohřešku" s tím souhlasím,jinak nám z dětí vyrostou fakani a to chcete vychovat další generaci grázlů jako jsou ne všichni,ale je jich spousta. Nemají úctu k nikomu a ničemu,tak to já tedy ne. A ty názory že je to trestné,tak pardon ale s tím jděte do prdele.

trik (Ne, 17. 3. 2013 - 21:03)

u nás doma se dávalo 14 ran...Tak v tvym případě se ani není čemu divit. Tady se ti honí nejlíp, co?

Akce - slevy - (Ne, 17. 3. 2013 - 21:03)

www.kupi.cz/?u=4slx7 Poukaz na nákup do Teska zdarma! Ahoj, jsem na mateřské dovolené a na webu níže sbírám body za aktivitu (přibývají rychle) a za odměnu dostanu poukázky na nákup do obchodů. Jedná se o stránky, na kterých jsou přehledně vedeny všechny akce a slevy v obchodech. Můžete si zadat hlídání Vámi vybraného zboží ve slevě a potom na něj být upozorněni. Vhodný přivýdělek pro maminky na mateřské, studenty a nezaměstnané. Poukazy už několikrát došly - doporučeně poštou do 5 pracovních dnů od zažádání. Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: www.kupi.cz/?u=4slx7

Zdeněk (So, 16. 3. 2013 - 20:03)

U nás na vsi se s oblibou...u nás doma se dávalo 14 ran řemenem na holý zadek,Vždy v předklonu na posteli.první 4rány jsem vydržel bez křiku ale pak.14tá to jsem se i připokakal.

URL (So, 16. 3. 2013 - 12:03)

výprask je trest, proto má...ach jo zas sadista

jana (So, 16. 3. 2013 - 09:03)

majko: máš pravdu, proč...výprask je trest, proto má bolet a má z něho být předem strach, jinak nemá smysl.
naše puberťačka dostává tak, že se jí oznámí, že dostane, ať se těší a večerje trest, jde se do sklepa, přehne se přes lavici, připoutá se za kotníky, v pase, ruce dozadu spoutám, aby se nekroutila a za krk k lavici. nejdříve je kázání, to trvá tak deset minut, pak si jdu nahoru dát kávu, poslechnu si hudbu, aby čekala, to má výchovný účinek, před ní leží rákosky, aby je viděla. pak jdu dolů a začne první nářez. rány sázím pomalu, tak po deseti vteřinách, to prý bolí nejvíc,
napoprvé dostává silnou rákoskou 20 na holou a 20 přes nohy. pak si jdu dát občerstvení, chvíli relaxuji a pak je druhý nářez, opět 20na holou,20 přes nohy, ale podruhé tenkou rákoskou. Pak ji odpoutám a jde klečet do kuchyně. Tam klečí hodinu, někdy dvě, podle známek ve škole a podle řevu při výprasku. večer před spaním je třetí kolo, 20+20 a jde spát. poslouchá na slovo, nedovolí si ani hlesnout, učí se na tři dvojky, samé jedničky z ní bohužel nedostaneme, trestám ji sama, pro manžela se to nehodí,

Marika (Pá, 15. 3. 2013 - 14:03)

|U nás doma se také trestalo pětadvaceti vařečkou na zadek. Proč zrovna 25 je ten nejlepší počet mi nikdo nikdy nevysvětlil, asi je to tak nějak vyzkoušené Je fakt, že 10-15 ran se dá vydržet, ale nad 25 už je to krutý trest.

Michal (Čt, 14. 3. 2013 - 14:03)

U nás na vsi se s oblibou...taky by mě to zajímalo- podle mě to bylo /25/ vymyšleno ve středověku, když se víc tretstalo tělesně i třeba dopělí zločinci-malý zločinci, velký se rovnou věšeli

Ivana (Čt, 14. 3. 2013 - 09:03)

U nás na vsi se s oblibou říkalo, že pro mladou holku je ideálním trestem pětadvacet na holou.
Naše matka se tímto pořekadlem vždy řídila, nikdy se snad nestalo, že by nám se sestrou zapomněla stáhnout punčochy a kalhotky, a vždy pečlivě nahlas počítala do pětadvaceti.
Kdo kdy vůbec tohle blbé číslo zavedl, jako by nestačilo 10 nebo 15?

Michal (Čt, 14. 3. 2013 - 06:03)

Já jsem nikdy nedostala...majko: máš pravdu, proč výprask natahovat a dítě zbytečně trápit- když je intenzivní tak proč ne jen půl minutka to se stačí dát klidně i 15 ran

Majka, 36 (St, 13. 3. 2013 - 11:03)

Já jsem nikdy nedostala nějaký hrozně velký výprask, většinou to byla jen taková půlminutka, ale zase klidně i dvakrát za týden.
Ono také záleží na velikosti té vařečky a jak moc se s ní švihne. 10 ran k potrestání bohatě stačí, pokud je to na holou, tak to štípe a bolí až dost.

P (Út, 12. 3. 2013 - 19:03)

u nás v rodině je...Dávat dceři při výprasku 10 ran? To přece není žádný trest. To je žalostně málo.

Eva (Ne, 10. 3. 2013 - 14:03)

...tak to je hustý článek,jestli je tohle pravda..nebo ne..čert ví..

Michal (Út, 5. 3. 2013 - 20:03)

nehádejte se děvčátka

. (Po, 4. 3. 2013 - 23:03)

Ze kterýho cvokhauzu si utek demente? Koukej se tam vrátit, už tě hledaj pošuku vyjebanej.

cvoku (Po, 4. 3. 2013 - 19:03)

Jdi se léčit pošahanej...jo to seš schizofrenik Pindíku ......všem, k smíchu ......

. (Po, 4. 3. 2013 - 17:03)

Ano Piňdíku v Důchodu jsi...Jdi se léčit pošahanej paranoidní schyzofreniku!

. (Po, 4. 3. 2013 - 17:03)

Zdělení pro všechny na...Napiš jeho jméno, jinak to bude vypadat jako bludy paranoidního schyzofrenika.

Michal (Ne, 3. 3. 2013 - 18:03)

http://magazin.libimseti.cz/lifestyle/9807-narkomany-pry-spolehlive-vyleci-vyprask

Narkomany prý spolehlivě vyléčí výprask

Drogy – jakmile člověk do nich jednou spadne, těžko je setřese. Na jedné sibiřské klinice však vymysleli způsob, jak se tohoto neduhu úspěšně zbavit.

Reklama

Přidat komentář