Reklama

Výprask vařečkou

mrdak (Ne, 3. 10. 2010 - 02:10)

K dotazu Ivy. Bylo to od...ja bych te vymrdal

Cecílie (Pá, 1. 10. 2010 - 21:10)

JÁ NAPROSTO SOUHLASÍM A NAVÍC SI MI LÍBÍ, ŽE UČITELÉ NEMAJÍ ŽÁDNOU AUTORITU, UŽ ODMALIČKA JSEM JE NENÁVIDĚLA, CO SI ZA NÁS DOVOLILI BYLO OTŘES. JÁ SAMA BYCH JAKO RODIČ ŘEKLA PŘED DÍTĚTEM, ŽE ÚČA JE KRÁVA! RODIČE MAJÍ MÍT AUTORITU, ALE UČITELÉ NE A ZVLÁŠTĚ BY SI MĚLI UVĚDOMIT, ŽE RODIČ MÁ NAD NIMI HLAVNÍ SLOVO.

boževyjstemagoř (Pá, 1. 10. 2010 - 20:10)

že se Vám líbí plácání na holý zadek, no, budiž, kupte si spanking film a přeji krásné onanování. že Vás ale vzrušuje výprask dítěte, to je jiná kávička. To je pedofilní SM zaměření a to je moc,ne ? Viz Eva : že výprask syna prodlužuje a blabla. polud tohle není jen Vaše fantazie, chudák Váš syn a hlavně chudák vy .

Peter (Pá, 1. 10. 2010 - 01:10)

Asi by jste se divili,co jsme...No je pravda, ze v dnesnej dobe nema ucitel mnohokrat ziadnu autoritu. Deti si robia co chcu

Jíta (Čt, 30. 9. 2010 - 10:09)

děsné,hrubka-jeden trest by...Je mi 12 a moje máma mě nechává celé hodiny klečet,někdy na struhadle-co je na zelí.Strašně mě bolejí kolena,máma říká,že když ona byla malá tak také klečela a musela mít předpažené ruce a na nich knihy.Ono se to násilí na dětech snad i dědí?

Ella- (Čt, 30. 9. 2010 - 10:09)

Asi by jste se divili,co jsme...děsné,hrubka-jeden trest by měl být-né s tím měkým i.

Ella (Čt, 30. 9. 2010 - 10:09)

Noo to poznam. Tiez som neraz...Asi by jste se divili,co jsme jako děcka museli vytrpět v době komunismu-doma nářez,ve škole ponižování.Opilý kantor po nás metal vším co měl po ruce-dokonce i s kalamářem,plný inkoustu.Polil první řadu děcek.Doma byl teror,za každé odřeknutí,facka byla to nejmenší co děcka čekalo.Tam kde bylo hospodářství,používali i bič,moji mámu ,by dnes asi za to co dělala mě zavřeli.Ale úcta k učiteli musela být a měla by být.Vše,také záleží na tom,jak se rodina o učitelích doma baví a co dítě vyslechne.Když nemají rodiče úctu,jak ji má pak mít žák?Nářez za špatné známky-je až to poslední.A zase,je lepší ten nářez,protože věčné vyčítání a hovory,je horší,dost to stresuje.Ovšem měl by bít jen jeden trest-což často není,že?

Peter (Čt, 30. 9. 2010 - 09:09)

Noo to poznam. Tiez som neraz dostal po rodicovskom za utajene znamky

žák 6. (St, 29. 9. 2010 - 17:09)

Od šesti máme dnes rodičáky,čekám pořádný vejřez.Máte dnes taky někdo rodičáky.Jestli dnes nebudu bit tak to bude zázrak.

Básník (Ne, 26. 9. 2010 - 17:09)

Výprasky jsou a budou vždy...Tys je asi také nedostával, když z tebe vyrostlo něco, co dokáže na dvou řádcích napráskat 9 chyb.

Básník (Ne, 26. 9. 2010 - 17:09)

Výprasky jsou a budou vždy...Tys je asi také nedostával, když z tebe vyrostlo něco, co dokáže na dvou řádcích napráskat 9 chyb.

Cecílie (Ne, 26. 9. 2010 - 11:09)

podívej se na dnešní....
ASI PROTOŽE JSME ZA KOMOUŠŮ BYLA POD VLIVEM DĚSIVÉ DIKTATURY NEMYSLÍŠ!!! TO CO SI ZASE TENKRÁT NĚKTEŘÍ UČITELÉ DOVOLOVALI BY SI ZASE ZAPLAŤPÁNBŮH NEDOVOLILI DNESKA!!!

Spank (Ne, 26. 9. 2010 - 07:09)

Nikidy jsem nedostávala a...Podívej se na dnešní děcka,to co si dovolí to jsme si nikdy ani ve snu nepředstavovali.

Cecílie (Čt, 23. 9. 2010 - 22:09)

Nikidy jsem nedostávala a přesto se mnou nikdy nebyly sebemenší problémy.

Alena (Čt, 23. 9. 2010 - 17:09)

Výprask vařečkou je...Bohužel, já...

Spank (Čt, 23. 9. 2010 - 15:09)

Ahoj Blážo,a co ty výprasky ti nějak ublížily a nebo jsi dobře vychovaná??Já myslím že jsi dobře vychovaná,protože bez výprasků to skrátka nejde.A ten kdo to nechápe a nebo nechce pochopit,jednou až bude mít problémy z dítětem tak už bude pozdě.

Blažena z ČB (St, 22. 9. 2010 - 12:09)

Mě vychovála a tresla vařečka asi 15 let.
Nebyla to pochopitelně ta samá, v průběhu let se zvětšovala a také počet ran byl stále vyšší, od deseti až do stovky, ale i to se nakonec dalo vydržet.
Horší byla četnost výprasků, protože mamka se řídila pravidlem, že jeden výprask měsíčně je pro zlobivou holku minimum, takže jsem stále byla buď krátce po výprasku, nebo krátce před výpraskem, nebo jsem ho právě dostávala.

Spank (Út, 21. 9. 2010 - 21:09)

Výprasky jsou a budou vždy dúležitý.Je to tak a když je někdo neudílý svím ratolestím tak ať se pak nedivý co znich vyroste!!!

Peter (Út, 21. 9. 2010 - 02:09)

Výprask vařečkou je...ad Pavlína
Je to by som povedal Česko-Slovenská klasika. A ja osobne takého, ktorý by ani raz nepocítil varechu na zadku nepoznám. Väčšinou stačilo varechou pohroziť a hneď bol kľud, ale občas došlo aj k bitke, hlavne začiatkom puberty

Re: cojemoctoje (Ne, 19. 9. 2010 - 22:09)

ABY SES NEPOSRAL!!!!!

Reklama

Přidat komentář