Reklama

Výprask vařečkou

ssa (Út, 2. 2. 2010 - 15:02)

Hlavně si přečtěte o SM praktikách, možná budete kandidátky.

Karel (Út, 2. 2. 2010 - 15:02)

Já jsem za známky jsem zatím...Dobře Vám tak, Vás je třeba řezat a řezat, jste banda nevychovaných rozjívenců. Já mám doma tři syny - 12 letá trojčata a rákoska je naše spolubydlící. sehnal jsem si tu správnou ratanovou, aby to mělo pořádný účinek. Jelikož to byli pěkný uličnící, zkoušeli, co vydržíme, tak jsem zvolil tuto metodu. Je velmi účinná, takže dnes jsou trestáni tak jednou, dvakrát do roka. trest probíhá v pátek, sejde se celá rodina - bydlíme ve velkém domě i s prarodiči a bratrovou rodinou, který má dvě děti - 10 letou dceru a třináctiletého syna. Většinou se přičtou i jejich hříchy, takže dostanou všichni najednou. Doprostřed pokoje se postaví lavice, dětem přikážeme svléct sw do naha od pasu dolů a postavit do řady. Nářez probíhá tak, že nejdřív jde na řadu dáma a pak hoši, pořadí si určují sami. Jsou krotcí, jak beránci už od rána, neboť vědí, co příjde. Trestaný ulehne na lavici na břicho, pod břicho dostane srolovanou deku, aby vystrčil zadek, je připoután za ruce a okolo pasu, aby sebou neházel a jeden z nás drží nohy za kotníky. párkrát švihneme prutem mimo a už teď se cukají a skučí - je to hra na nervy, aby věděli, že dělat lumpárny není to pravé. Pak teprve začne vyplácení řádně citelné, aby mělo tem správný účinek. Dáma dostane 25 ran a pánové 40. Když jeden dostává, ostatní se musí dívat, dívá se i celá rodina, trochu té ostudy jim neuškodí. Ten, který dostává vříská, ječí a vyje jak tygr, zvlášť slečně to jde velmi dobře, mohla by být operní pěvkyní, její jekot a prosby jsou úžasné, většinou se i počůrá, pak holt musí uklízet. Ostatní jí doprovází brekem už předem, takže je to pěkný koncert, po výprasku si kleknou, odprosí a do kouta klečet, pak jde na řadu další. Všichni pak klečí tak hodinu, než je večeře. Má to skvělý účinek, jsou pak vzorní velmi dlouhou dobu. Tělesné tresty bych zavedl povinně v každé rodině a hlavně ve škole a pěkně na holou a před celou třídou, myslím, že by ubylo drzých, nezvedených fakanů. kteří si myslí, že si všechno můžou dovolit.

Niklola (Út, 2. 2. 2010 - 10:02)

On vždycky říká, že musí...Já jsem za známky jsem zatím nikdy nebyla bita,když jsem dostala špatmou známku tak jsem se musela učit.A tak jediný veliký výprask jsem dostala v sedmičce to budou tak dva roky.Líbil se mi jeden kluk ale on si mne navšímal tak jsem mu skovala mobil.Chtěla jsem mu zavolat dát si s ním schůzku a tan mobil mu dát.Dopadlo to špatně.Málem jsem šla kvůli tomu na policii.Já i rodiče se omluvili byl to trapas.doma jsem pak dostala od obou veřečkou tak ,že jsem musela sedět na měkkém polštářku a na dva dny jsem měla omluvenku.Toho kluka už jsem si nikdy nevšímala a letos se někam odstěhoval.

ondra (Ne, 31. 1. 2010 - 20:01)

On vždycky říká, že musí...Vychovávala mně jen máma,která byla učitelka,byla hodná milá ale také přísná.Když bylo potřeba tak mi dokázala dát na zadek kam se hrabala mužská ruka.jednou mně vzala se svojí třídou na hory.Chodil jsem do 3.třídy a máma měla partu puber´táků ze 7.třídy.Kouřili na zachodě.Jednou mi holky daly bafnout.Máma nás přistihla holky dostaly důtku a mně máma odvedla na záchod cestou si půjčila v kuchyni vařečku stáhla mi  tepláky a trenky a dostal jsem pořádný vejřez .Moc nepomohly ani přímluvy holek byl jsem pořádně bit. Na tento výprask jsem dlouho vzpomínal.Dnes ,když vidím děti s cigaretou,tak si myslím,že by byl ten výprask na místě. Do 6.třídy jsem táké dostával na holý zadek,dokut dítě nedospívá tak na tom nic není.

Lukas (Ne, 31. 1. 2010 - 19:01)

On vždycky říká, že musí...Ja taky dostaval rukou na holou, ale kdyz jsem se stal teenagerem, tak uz to bylo nevhodny a dostaval jsem pres kalhoty, ale remenem a daleko silnejsi rany. 

Pavel (Ne, 31. 1. 2010 - 18:01)

Dvojka z chování za kouření na záchodě (třeba v 6.třídě) je dost silný kafe! Učitelka asi zapomněla, že byla taky v pubertě-a k té cigarety patří, ať chceme či nechceme. Znám to podle sebe. Hulil jsem jak bohatej kupec, k tomu většinou ameriky. Z frajeřiny, samozřejmě. Dnes, když mi budou dávat do pusy dva implantáty jsem moc rád, že jsem nakonec nekuřák. Ale k tomu musí člověk nejdřív DOSPĚT.

paja (Ne, 31. 1. 2010 - 18:01)

Chodím taky do šesté... a...Dík,že si mně napsala,pořád mám zákaz počítače ale nikdo není doma kromě ségry ale ta se na něco dívá v televizi mám projistotu otevřené učení.No ještě k vízu.To já měl tři 4.Z matiky z angliny a a z přírodopisu.Z chování jsem měl 1 pouze třídní důtku takže vejprask jsem dostal za čtyřky.Také naši o tom už věděli dříve,tak  si to vízo jen prohlédli a stejně jsem věděl co bude.Táta položil vízo a šel si pro řemen držel jsem se mamky za ruku a začal jsem natahovat,segra odešla vede do pokoje.Mezi tím už táta přišel s řemenem.Kleknul jsem si na postel a předklonill jsem se.Pořádně to štípalo a pálilo.Po výprasku jsem dostal na 7dní zaracha teď už mi mi zbývá pět.Tak se zatím  Natálko měj čau Pája

Natálka (Ne, 31. 1. 2010 - 18:01)

Ze ti otec narezal rukou...On vždycky říká, že musí potrestat můj zadek, a ne např. džíny... že bych si z toho pak nic nedělala...

Lukas (Ne, 31. 1. 2010 - 16:01)

Chodím taky do šesté... a...Ze ti otec narezal rukou na holou je absolutne nevhodny, az uchylny.  Holky dospivaji driv nez kluci a pomalu se z tebe stava mlada zena a je nevhodny, aby se ruka tvyho otce dotykala tvyho nahyho zadku.

Natálka (Ne, 31. 1. 2010 - 12:01)

Chodím taky do šesté... a měla jsem dvojku z chování, protože mě uča 2x chytila na záchodě jak kouřím, jinak mám samé jedničky pořád. Naši o té dvojce z chování nejspíš už věděli, třídní jim asi volala... a taťka řekl že ho to sice mrzí, ale že mě musí potrestat, a souhlasila s tím i máma... že sice jsou rádi za to jak se učím ale že mít dvojku z chování v šestý třídě je ostuda... a tak když přišel tatka tak mě zavolal, a nejdřív mi dal jen rukou, ale za to na holou, a bolelo to jak čert, a pak mu máma podala vařečku, abych si to prý pamatovala, a dal mi asi ještě 25 vařečkou na holou... brečela jsem hrozně. Táta mě pak objal a řekl že to musel udělat... ale za tý samý jedničky mi koupil novej mobil.

Dana (Ne, 31. 1. 2010 - 02:01)

som jednotkar a dvojkarMilý Misulko, jestli Ty jsi jedničkář a dvojkař, tak buď lžeš, nebo máte pomatené učitele. Za Tvůj pravopis bych ti dala snad i šestku, kdyby existovala a řezala Tě na holou bičem od rána do večera. Nejspíš chodíš do zvláštníškoly.

Kamča (So, 30. 1. 2010 - 20:01)

čauky  čím si dostala já...Ahoj, já chodím do 8. třídy. Dostala jsem páskem a vařečkou od taťky ale mamka byla u toho. Pro mě byl hrozný jak výprask tak i následovné klečení. Někdy napiš. Tohle platí i pro Natálku.

paja (So, 30. 1. 2010 - 17:01)

čauky  čím si dostala já páskem,do který chodíš,já do 6.Na počítač můžu jen když nejsou naši doma,kromě zaracha nesmim na počítač,Nejhorší ze všeho byl asi ten výprask.Musim končit někdo jde napiš čau

Petr (Pá, 29. 1. 2010 - 17:01)

kecáš ůchyle ...jen honíš...Mozna mas pravdu, ale proc jsi sem prisel ty?

Natálka (Pá, 29. 1. 2010 - 15:01)

Ahojky, tak ty taky? Já...Můžem...

Kamča (Pá, 29. 1. 2010 - 14:01)

Taky jsem včera dostala...Ahojky, tak ty taky? Já taky našim se vysvědčení nelíbilo. Nechceš si o tom popovídat??

Natálka (Pá, 29. 1. 2010 - 10:01)

Taky jsem včera dostala

kecy (Pá, 29. 1. 2010 - 10:01)

Mám to za sebou,mám pěkně...kecáš ůchyle ...jen honíš brko demente......

Pája (Pá, 29. 1. 2010 - 10:01)

Kolik ran dostanes? Kdyz...Mám to za sebou,mám pěkně červenej zadek,řemenem jsem dostal poprvé bylo to horší než vařečkou a mám týden zaracha.Brečel jsem potichu tak snad to nikdo neslyšel,segra říkala,že byl slyšet jenom řemen.Zajímalo by mně jestli taky někdo dostal.

Jirka (St, 27. 1. 2010 - 21:01)

Mohl jsem to mít včera za...Kolik ran dostanes? Kdyz se se segrou takhle dohodnes tak to mas jeste dobry. Ja mam mladsiho brachu a ten na mne jeste zaloval a byl si vzdycky tak jistej, ze za to dostanu, ze predem donesl remen az prijde otec z prace a jen si piskal, to aby mne vynervil. Tak nakonec jsem mu platil, aby sel uplne ven z domu, aby to neslysel a nemel z toho radost. Napis jak to dopadlo.

Reklama

Přidat komentář