Reklama

Výprask vařečkou

Colombo (St, 6. 2. 2013 - 14:02)

Markéta Somerová je na facebooku? je jich tam asi 6

Tak jako ty (St, 6. 2. 2013 - 12:02)

pořád máte? Pokud nějaký...Kurvo s exnickem anonymka

Co (St, 6. 2. 2013 - 11:02)

Andy, to nepíše žádná...pořád máte? Pokud nějaký problém,tak proč sem jednoduše nepřestanete psát,není nic snadnějšího.Ale mám pocit,že někteří z vás se prostě velice rádi hádají.

Honza (St, 6. 2. 2013 - 02:02)

nesouhlasíme s Vámi, pane,...A co takhle na tebe podat trestní oznámení?

. (St, 6. 2. 2013 - 01:02)

po přečtení tohoto...Andy, to nepíše žádná matka, to tady jen pošahanej úchyl píše sado maso povídky a honí při tom čůráka. To je další exot doktorky.cz spolu se zákeřnou bestií s exnickem anonymka a pošahanou Yossbábou Sommerovou, která píše furt ven.

viki (St, 6. 2. 2013 - 00:02)

po přečtení tohoto... pro andy

nesouhlasíme s Vámi, pane...
co se tak rozčiluješ andy? Snad nevěříš tomu že něco z toho co se tady píše je pravda.. Je to jen výplod dementní fantazie úchyláků co si honí péro

andy (Út, 5. 2. 2013 - 21:02)

nesouhlasíme s Vámi, pane,...po přečtení tohoto příspěvku jsem si nejdřív myslela,že jde o vtip!!!To si děláte srandu!!!! Dva vysokoškoláci,mlátí děti do krve a ještě se s tim chlubí na internetu!Je mi z vás zle.Ještě navíc máma ,,učitelka",která má ovládat své chování anebo si svou neschopnost vybíjí na svých dětech! Opravdu SVYCH?Oba dva jste na trestní stíhání a odebrání dětí!!!!STŘEDOVĚK? Ve 21 století?Samozřejmě,že děti musí poslouchat,ale sáhněte si do svého svědomí-věnujete se dětem denně,zajímá vás,jak se měli,co bylo ve škole?Přála bych vám,aby od vás utekly do DD.Mám také pg.vzdělání,ale tohle jsem nezažila!Ono se ale říká-na každou svini se vaří voda...tak doufám.že už vám ho zapalují!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ted (Út, 5. 2. 2013 - 21:02)

ty anonymko nejsi schopná...jsi ale hloupý ty,to je snad jasné,když dnes tu hodně píšu,myslím na víc tématech.A zvrhne se diskuze o mě,jak to myslíš,musíš na mě víc česky,smích.

xyz (Út, 5. 2. 2013 - 21:02)

dobře jsi to pochopil,jen to...ty anonymko nejsi schopná pochopit ani když se tě někdo snaží zastat

všimněte si, jak se každá diskuze, kam tahle osoba vleze, zvrhne v diskuzi o ní. to taky jen tak někdo nedokáže

xyz (Út, 5. 2. 2013 - 20:02)

tak to platí i u...ach jéje, ty jsi nejen hloupá, ale i magor. Ty chlapečku nebo co to blábolíš

Takže (Út, 5. 2. 2013 - 20:02)

narozdíl od tebe,já žádnou úchylku nemám.

Zyzi, (Út, 5. 2. 2013 - 20:02)

anonymka se mi nezdá zlá,...tak to platí i u tebe.Raději budu hloupá,než na malé chlapečky stejně jako ty.A nezapomenu,jak jsi psal,o poprsí,co kdyby i muži měly velké prsa,to byl mazec.Já jsem aspon normální,zdravá ženská.

Víš, (Út, 5. 2. 2013 - 20:02)

Tak vidíš ty svině s...ale já si z takových lidiček vůbec nic nedělám.Myslím si,že ty sama máš nějaký problém.Když s něčím nesouhlasím,tak nemám žádný problém,to dotyčnému napsát,ale ve vší slušnosti.A krom toho sem nepíšu každý den,není to diskuze,kde bych psala ráda,kde by se dalo normálně poklábosit,je tu spousta podivných existencí.V pořádku,svůj názor jsi napsala,tak víc se o mou osobu nezajímej a piš si tam,kde tě to baví,kde bude tvoje psaní přínosem.Mě urazí pouze inteligentní lidé a těch tu bohužel moc není.Čágo,bélo,jsi sama šílená.

xyz (Út, 5. 2. 2013 - 20:02)

Tak vidíš ty svině s...anonymka se mi nezdá zlá, jen je velmi hloupá

. (Út, 5. 2. 2013 - 20:02)

Evo, ten deviant co furt píše ven, to je místní blázen známej po celym internetu, je to známá firma Yossarian alias Markéta Sommerová. Tu pozná každý, tys jí nepoznala?

Eva (Út, 5. 2. 2013 - 19:02)

nesouhlasíme s Vámi, pane,...admine,na tento příspěvek by možná bylo dobré podat trestní oznámení!a řádí tu nějaká osoba,co stále komukoliv na cokoliv na cokoliv píše ven úchyláku a podobně,mohl by to být nějaký deviant!..nejde s tím něco udělat?Objevuje se na více diskuzích,jednou mi na můj příspěvek dokonce napsala velmi nepěknou nadávku(ču..o)a některé příspěvky snad abys pomazal,ne,chvilkama je to fakt jak nějaká nějaký sraz úchylů a ne debata o dětech..!!!

To (Út, 5. 2. 2013 - 19:02)

žena píšící tyto...stejné si myslím o tobě,BURANE.

... (Út, 5. 2. 2013 - 19:02)

ven...žena píšící tyto příspěvky má IQ tykve :-)

Tak (Út, 5. 2. 2013 - 19:02)

Dost na tu svini s exnickem...to úpřímně nechápu.Ano,jsem to já,ale nad nikým se nepovyšuju,nepohrdám nikým,možná ano,pokud tu někdo píše nějaké úchylárny.To máš ale hodně špatné mínění,tady aspon vidíš,pokud někoho neznáš,tak nemůžeš soudit.Jsem úplně jiná,než jsi tady napsal,ale je mi to úplně jedno.Mé osoby si nevšímej,,,,

. (Út, 5. 2. 2013 - 18:02)

Dost na tu svini s exnickem anonymka vypadáš tim, jak vyvoláváš hádky a celkově incidenty, chytrá jsi jak Šalamounovo hovno, všema pohrdáš a na všechny se povyšuješ. Tak nekecej, že nejsi čůza s exnickem anonymka, když se jí chováním hodně podobáš.

Reklama

Přidat komentář