Reklama

Výprask vařečkou

Kačka (Po, 25. 6. 2012 - 13:06)

Ale už si to tak nedělám, možná nejsem to špatné vždy, moje sestřenice, ta věčně dělá tetě jen problémy, takže nějaké postavení v životě mám a hlavně si už nepřipadám zbytečná! Jupííí! To je život!

Michal (Ne, 24. 6. 2012 - 20:06)

Asi před rokem sem začal mít takové nutkání kývat hlavou a nohama tak sem na to dostal prášky a zlepšilo se to - úplně mě z toho bolelo za krkem i přesto sem měl takové nutkání

Michal (Ne, 24. 6. 2012 - 20:06)

Kačko:Pokud píšeš pravdu a ubližuješ si je to na vyšetření aspon psychologem a ten by tě měl třeba říct jestli dokonce nezajít na ambulatní psychiatrii. není normální tahle terstat nemocné dítě. jestli to dokážeš už si neubližuja a najdi si jiný ventil třeba boxuj do peřiny nebo tak něco když máš vztek. mě ve škole šikanovali a když se na to vzpomenu mám stek už i 9 let poté co mě už nešikanujou a řeším to že mávám rukama a skáču jako yvskauju nebo spíš tak poskauju je to trapný ale mě to pomáhá-nejsem psychicky zdráv léčím se už 2,5 roku na psychiatrii ambulatně

psycholog amaté (Ne, 24. 6. 2012 - 18:06)

Jupíííí! Dnes mám...kačko, tak všecko nej k narozkám, ale víš, co se mi u tebe nezdá, že jsi psala něco o zraku, že nevidíš na jedno oko a pak zas e o ledvině, nezdá se mi to všecko, že by Tě vaši bili, takhle postiženou, na to by snad i lékař musel přijít, víš, někdy píšeš moc rozumněa někdy nesmyslně, tak nevím, co ti psát dál, já chci pomáhat těm dětem, které jsou bity hlavně kvůli školnímu prospěchu, víš, to je největší zrůdnost od vysokoškolsky vzdělaných rodičů, měli by se dokázat smířit i s tím,
že jejich dítko nebude mít třeba ani tu maturitu, ale to neznamená, že to bude špatný člověk a že si jako dítě zaslouží za špatný prospěch mít doma koncentrák, kde bude připoutáno k lavici, a řezáno rákoskou tak dlouho, dokud bude schopné naříkat bolestí. až když omdlí, tak ho otec přestane švihat a odváže ho. tohle bylo na serveru největší výprask uvedeno loni začátkem února, kdy to psala zoufalá dvanáctiletá, jak ji její otec takto trestá, asi za pololetní vysvědčení. ten by měl být v televizi zveřejněný a potom exeplárně odsouzený pro výstrahu. tohle by se tu mělo řešit, ne tvoje nálady, kdy si sama ubližuješ, to je trapné, jsi sama nevyrovnaná osobnost, tak jsem ti už dříve radil, za kým a kam ve škole jít, víc pro tebe udělat nejde. psycholog amatér.

Kačka (Ne, 24. 6. 2012 - 10:06)

Jupíííí! Dnes mám narozeniny!

Kačka (So, 23. 6. 2012 - 20:06)

A magor taky nejsem.

Kačka (So, 23. 6. 2012 - 20:06)

jestli to nebude tím, že...Já píšu pravdu.

xyz (So, 23. 6. 2012 - 19:06)

Já bych četla, ale od...jestli to nebude tím, že tě už prohlédl i nick Psycholog amatér

nerouhej se a buď ráda, že své rodiče máš A trochu se zamysli nad tím, co za bláboly sem píšeš. Jestli ti to dělá dobře, tak OK, od toho tady ty stránky jsou. Ale zničil/a jsi diskuzi, i když nejsi jediná. takových škodílků a magorů je tady víc

Kačka (So, 23. 6. 2012 - 19:06)

když nechceš od nikoho nic...Já bych četla, ale od lidí, kteří mi to věří, třeba Michal, Maris a psycholog amatér. Zvláštní je, že psycholog amatér sem nepíše.

kačeno (So, 23. 6. 2012 - 16:06)

když nechceš od nikoho nic číst tak sem nepiš trubko.

Kačka (So, 23. 6. 2012 - 16:06)

to, člověče, nech se...Já k psychiatrovi nepůjdu, spíš potřebuji jiné rodiče, tak buď zticha. Mně se tohle opravdu stalo.

Přeháníš (So, 23. 6. 2012 - 16:06)

JÁ? A jak jsi na tu blbost...to, člověče, nech se vyšetřit u psychiatra

Kačka (So, 23. 6. 2012 - 15:06)

Svoje rodiče týráš ty a...JÁ? A jak jsi na tu blbost přišla prosímtě? Já své rodiče netýrám a vás také ne, tak zalez a nestarej se.

xyz (So, 23. 6. 2012 - 14:06)

Nenávidím se,a proto se...Svoje rodiče týráš ty a nás tady taky

Kačka (So, 23. 6. 2012 - 12:06)

Nenávidím se,a proto se mlátím až do modřin, které jsou hrozné, mlátím se vařečkou i páskem. Ale za to můžou naši - měli mě vychovávat s láskou a ne s nenávistí vůči mně. Psychologu amatére, Maris, Michale, myslíte, že to, co mi naši dřív dělali, bylo týrání? Třeba to řvaní a bití za blbosti a myslíte, že je možné, že se proto nenávidím, jen proto, že jsem nemožná, neschopná a blbá?

Kačka (So, 23. 6. 2012 - 07:06)

Hele, já si tady nehraju a...A proč bych měla být neskutečná? Normálních rodičů se děti nebojí a já mám strach ze své matky, která někdy moc normální není, protože kdyby byla, nebila by mě kvůli pláči a jiným hloupostem, víš?

Kačka (So, 23. 6. 2012 - 07:06)

JSI MRCHA NESKUTEČNÁ!!!ZLÁ...Hele, já si tady nehraju a důvod k tomu ubližování mám a určtě by mě každý rodič nemlátil. A padlá rozhodně nejsem, já na to ani nevypadám, že bych se mohla bít. Tak co.

ty (So, 23. 6. 2012 - 00:06)

JSI MRCHA NESKUTEČNÁ!!!ZLÁ A PODLÁ NEBO ZLÝ A PODLÝ? TO BĚ BY SEŘEZAL PRDEL KAŽDEJ RODIČ AŤ UŽ JSI SKUTEČNÁ NEBO SI TADY HRAJEŠ

Kačka (So, 23. 6. 2012 - 00:06)

Já mám tu smůlu, že děti mít ze zdravotních problémů nebudu, mám malou ledvinu, skoro nepracující, jem trochu, do toho malý vzrůst...
Bohužel jsem se s mamkou nemazlila 15 let a bylo to hrozné, jak na mě řvala a dodnes na mě řve, bojím se jí, jsem od ní vduchu vzdálená, těším se na střední školu, bude mi tam líp než doma... a víte, co je na tom všem to nejhorší? Já teď nemám, na kom si tu lásku vynahradit, když nebudu mít své děti, chtěla bych je denně hladit, mazlit se s nimi, chybí mi to a hodně, kdybych měla možnost děti mít, tak bych je hladila - léčila bych si tak své mindráky, mohla bych jim číst pohádky, prostě vychovávat s láskou, ale já děti mít nebudu, takže si to nemůžu vynahradit, zvlášť, když brečím, za to dostávám vynadané a brečím ještě víc...
Dnes se s mamkou sice mazlím, ale už je pozdě, tohle se mělo dít už dávno, asi před těmi 15 - ti lety, ne teď, když mi je skoro sedmnáct...
Varování pro rodiče: Rodiče, přečtěte si mé příspšvky, některé vám ale nebudou sedět, protože si ze mě někdo dělal srandu, ale na tom nezáleží. Vžíte se do mne, jak jsem se cítila a cítím se dodnes, bez velké lásky, jen si působím bolest, nejsem masochista, jen sama sebe nenávidím a k mým rodičům lásku taky zrovna moc necítím...
Jestli chcete, aby si tohle dělaly vaše dcery, prosím, dále je mlaťte za učení, však ony jsou s 1 ty nejlepší děti, vzorné, bez problémů...
Jestli ale chcete, aby byly slušné, NEDĚLEJTE JIM ŠRÁMY NA DUŠI!!!
Člověk je mladý jen jednou a my máme ho celý před sebou a teď se rodiče zamyslete: STOJÍ VÁM I NÁM TO ZA TO, NIČIT SI TO KRÁSNÉ MLÁDÍ A ŽIVOT KVŮLI VAŠEMU BEZOHLEDNÉMU CHOVÁNÍ? Přemýšleli jste taky o tom, že by od vás mohly holky utéct a už by se vám nemusely vrátit? Já se taky těším, až odejdu z domu, už jsem si toho zažila sama dost, toho řvaní...
Proto zdůrazňuji rodičům: NEKAZTE DCERÁM ŽIVOT!!! CO KDYŽ ZŮSTANETE JEDNOHO DNE SAMI OPUŠTĚNÍ?

Kačka (Pá, 22. 6. 2012 - 21:06)

kačko: bohužel sem se...Ano, jsem 16tiletá dívka a tohle jsem si protžila. Bohužel.

Reklama

Přidat komentář