Reklama

Výprask vařečkou

irena (Čt, 5. 4. 2012 - 22:04)

aleno,
nevím, co je slyšet od sousedky u Vás, ale mě matka napřed přelepí pusu lepicí páskou,
pak se musím přehnout přes stolek a už to je děsný, ještě mi připoutají ruce k nohám a začnou mě řezat švihadlem, párkrát jsem se už dusila, jak mám hlavu dole a když mi teče z nosu, tak nemůžu dýchat. je to děsný, naposled mě řezali, až jsem omdlela

Alena (Čt, 5. 4. 2012 - 12:04)

Zarazilo mě, že Monika...Jarko,nevím,jak jsi ty výprasky počítala.Bydlím v panelovém domě a nad našim bytem bydlí rozvedená paní s dvěma dcerami.Téměř každou sobotu odpoledne je slyšet zvuky,jak jedna nebo druhá z dcer dostává výprask.Sebrala jsem odvahu a zeptala jsem se co tom má za smysl,když dcery vyplácí a slyší to půl paneláku.Řekla mi,že doma byla bita jako žito a škoda každé rány,která padla vedle.Jsem zvědavá,zda ona někdy počítala výprasky,které dostala a které sama prováděla

Jarka (Čt, 5. 4. 2012 - 11:04)

Zarazilo mě, že Monika dostala v dětství 60 výprasků, jako že je to hrozně moc. Tak jsem to zkusila odhadnout u sebe a vyšla mi skoro stovka. Takže jsem asi byla ještě zlobivější dítě.
Naštěstí jsem nedostávala žádným švihadlem, jako Irena, ani řemenem nebo rákoskou, ale jenom rukou nebo obyčejnou kuchyňskou vařečkou.

Irena (Čt, 5. 4. 2012 - 10:04)

ty se máš, jen vařečkou,...Ahoj,jmenuji se stejně jako Ty.Tím švihadlem to musíopravdu bolet.Já bývám bita tak jednou za měsíc,lískovým prutem,většinou před spaním.Držím Ti palce,abys byla bita co nejméně.Vždyť už jsme velké holky

irena (St, 4. 4. 2012 - 19:04)

Vařečkou jsem dostávala...ty se máš, jen vařečkou, to já jsem bita švihadlem a to ti nepřeju, je to děsný, protože se obtočí a bývám od pasu dolů celá fialová. nejhorší je další výprask přes ty jelita, to se počůrám, jak to bolí.

lenka (Po, 2. 4. 2012 - 17:04)

Vařečkou jsem dostávala...ja dostávam od 12 rokov varečkou,až do teraz :) mám 15,takže už 3 roky,dostávam raz za mesiac,alebo aj viac,podla toho,kolko neposlucham :D neznášam tie výprasky,štípe to hrozne a potom sa hambím za červený zadok,dostávam po holej...naposledy som dostala predvčerom :D

Monika (Po, 2. 4. 2012 - 15:04)

Vařečkou jsem dostávala výprasky od sedmi až skoro do sedmnácti let, u nás se trestalo hodně a často. V průměru to bylo tak obměsíc, takže minimálně 60 výprasků. Někdy to bylo pětadvacet, mnohokrát i víc a i na holou. To máme odhadem minimálně 2000 velmi bolestivých plácnutí vařečkou na mé ubohé pozadí.
To se sama divím, jak jsem to mohla vydržet!

Lucie (Ne, 1. 4. 2012 - 22:04)

dufam že nie :/ ale...Co jsi provedla?

martina (Ne, 1. 4. 2012 - 13:04)

Když si dostala poprvé až...dufam že nie :/ ale nechápem prečo to mamina riešila výpraskom šak sa to dalo aj inak! :(

maminka (Ne, 1. 4. 2012 - 13:04)

mám 14 rokov,a bola som...Když si dostala poprvé až ve 14ti,tak to jsi to s tim zlobenim musela hodně přehánět. Já myslim,že když se budeš mírnit,tak už nedostaneš.

martina (Ne, 1. 4. 2012 - 13:04)

neboj ;) jiste s ní ješte...mám 14 rokov,a bola som celkom dosť neposlušná v poslednom čase....zadok mám ešte stále červeny! neviete niekto kolko to tak ešte bude? :/ dakuejm

Jakub (So, 31. 3. 2012 - 20:03)

Kolik ti je? Mě je 10. Na zadek dostávám celkem často. Poprví jsem dostal proutkem už ve 3 letech. Sice přes tepláky,ale i tak to šíleně štípalo. Nejčastěji dostávám páskem,nebo plácačkou na mouchy. Podle toho,co je po ruce. Časem jsem si zvik.

Poděkování (So, 31. 3. 2012 - 19:03)

Dobrý den všem, asi sem moc...Jirko děkuju, pěkně jsem si to udělal

Jirka (So, 31. 3. 2012 - 18:03)

Dobrý den všem, asi sem moc nezapadnu, protože tady se hlavně mluví o trestání dětí, ale přesto si myslím, že můj příspěvek sem patří.
Je mi 49 a tělesně mě trestá moje 34 letá manželka. Kdyř se jí moje chování nelíbí, neposlouchám, odmlouvám nebo zapomenu udělat něco, co jsem měl udělat, tak mi nafackuje a pokud se provinám nějak vážněji, dostanu na holou řemenem nebo rákoskou. Většinou tak 40 - 60 ran, jen jednou jsem dostal hodně přes 100, to když jsem se pokusil ulít si nějaké peníze z jednoho melouchu (moje výplata jde přímo na její účet, ke kterému nemám přístup).

rado (So, 31. 3. 2012 - 17:03)

dnes som prvý krát dostala...neboj ;) jiste s ní ješte pár krát dostaneš :) po prvé to desne pálí no :) a cos provedla? že ti mamka dala výprask? kolik ti je?

martina (So, 31. 3. 2012 - 16:03)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...dnes som prvý krát dostala výprask! netušila som že varečka môže na zadku tak HROZNE štípať! štípe to ako bláznivé zadok mám červený celý..som dostala uplne po holej

přísný rodič (St, 28. 3. 2012 - 20:03)

Vařečka je jako výchovný prostředek nepraktický. Já na výprask používám čerstvý lískový proutek ze zahrádky. Před výpraskem ho ještě dám namočit do slané vody. Po té s nim dětem vysázím nejmíň 50 ran na holou v intervalech cca. 30 vteřin. Je nutné je před tím přivázat a dát Mp3 na max. Pak jim ošetřím zadečky speciální směsí z česneku,chilli koření a soli.

Ronja (St, 28. 3. 2012 - 16:03)

měli jsem přísné rodiče,...:-) To jsem se nachechtala! :-)

Re: (Ne, 25. 3. 2012 - 22:03)

vy toho nadelate ja byl bytej...Úchylům jako ty se to líbí.

Re: (Ne, 25. 3. 2012 - 22:03)

měli jsem přísné rodiče,...Ty jsi šílený fanatik. Z jaké si sekty? Chudáci děti. Zavřít tě na doživotí,16 hodin deně makat a každej den řezat. Hlavně,že to píšeš sem.

Reklama

Přidat komentář