Reklama

Výprask vařečkou

Zurab (Po, 5. 9. 2011 - 19:09)

Pořád nikdo????

filip (Po, 5. 9. 2011 - 16:09)

Občas jezdím ke strejdovi na týden o prázdnin a vždycky tam zlobim. Bydlí na vesnici takže mu pomáham. Lidi se tam znaj a já mu dělám ostudu. Strejda neni přísnej vždy když něco provedu tak aby sousedi viděli že nejsem rozmazlenej tak si sedne na lavičku a tak simbolicky mě naseká, to vůbec nebolí. Jednou jsem z dlouhé chvíle přelejzal plot k sousedům abych se podíval do kůlny. Měl jsem smůlu protože mě viděli a chytili. Přivedli mě domů a řekli to strejdovi. Myslel jsem že mě zase one přes koleno a jenom mi naseká, ale to jsem se mýlil. Strejda se sousedům omluvil a vzal mě domů.Doma mi řekl že co jsem udělal na to se nedá zapomenouta a dal mi vybrat buď zavolá rodičům nebo mě potrestá sám. Byl jsem pr varyantu B. Tak mi řek ať se jdu do mého pokoje vyslíct že si někam musí dovít. Já nevěděl jestli se mám vyslíct úplně nebo ne. Tak jsem si sundal krátké ponožky, pruhované tričko a zelené šortky se kterými když jsem se onul tak mi byly vidět trenýrky Zůstal jsem jenom v černých přiléhavých trenýrkách a čekal v pozoru až přijde strejda. Ten přišel za chvilku v ruce držel rákosku poslal mě do kuchyně. Řekl mi že dostanu výprasky 2 jeden přes trenýrky vařečkou a druhý na holou rákoskou. Sednul si na židli ohnul si mě přes koleno a začal výprask1 na výprask vařečkou jsem byl zviklý ale ne přes trenýrky. Štípalo to víc než přes kraťasy, ale vydržel jsem dostal jsem podstivých pětadvacet. Pak mi strejda poslal umýt nádobí a až to budu mít tak že dostanu výprask 2. Nádobí jsem umyl za chvilku a pak jsem šel do obýváku kde už byla připravená rákoska. Kleknul jsem si na pohovku a uce si dal na opěrku. Strejda mi stáhl trenýrky a naložil pětadvacet na holou. To to štípalo nakonec jsem se rozbrečel. Strejda to dodělal .Pak jsem musel se staženýma trenýrkama až ke kolenům si kleknout do kouta.Druhý den se strejdou va pohodě ale jelita jsem měl na obou půlkách.

Jana (Po, 5. 9. 2011 - 15:09)

Ahoj neviem čo niekto máte proti fyzickým trestom ja študujem vysokú školu a keď niečo vyvediem alebo sa nejako previním maminka mi doma dohovorí a potom mi dá na holý zadok asi tak cca 15 varechou alebo rukou,to isté platí aj pre sestru,mám 23r a vôbec mi to nevadí aj keď už mám priateľa,maminka nás vychováva sama,proste je to najlepšie riešenie.

krakonoš (So, 3. 9. 2011 - 23:09)

taky začínám podnikat právní kroky....proti těm, co sem píšou, za to že sem píšou, dále těm, co sem nepíšou za to, že sem nepíšou, a taky proti všem co to čtou a proti těm, co to tu nečtou.
Během 14ti dnů očekávejte obsílku. Všichni

Zdeněk (So, 3. 9. 2011 - 17:09)

Dostala jsem výprask včera...Jolanko jestli si nespláchla po několikáté tak si myslím .že na zadek zasloužíš.I přesto,že si slečna.Základní návyky jsou nutné.Doufejme,že ten výprask bude pro tebe poučením.Ze svých výprasků jsem se snžil poučit i když vím jak to řemenem bolí.

Zurab (St, 31. 8. 2011 - 20:08)

Dovolovat si na děti, srabové... Je mi z nich na blití. Ale jestli tak rádi mlátíte lidi, můžeme se sejít nějákou sobotu v Českých Budějovicích ve 22:00 u garáží ul. Nádražní a budete mít příležitost

Jitka (St, 31. 8. 2011 - 17:08)

I ty,Jolanko se nenech a jdi to nahlásit na nebližší Policii nebo ve škole nebo na linku důvěry a podobně.
Jsy týrána a to je nezákonné. Vzhledem k tomu, že jsi napsala příjmení a místo, odkud jsi, zjistila jsem si ,že Jolana taková je tam jediná a proto sama začnu v této věci podnikat právní kroky, aby již tobě nebylo ubližováno

Jolana (St, 31. 8. 2011 - 06:08)

Dostala jsem výprask včera za to, že jsem špatně spláchla wc. Řemenem na holou, aby si to prý můj zadeček pamatoval. Je to hrozný, takto dostávám skoro denně. Davídková,Olomouc

Také (Út, 30. 8. 2011 - 07:08)

jsem pro trestání všech rodičů,co své děti bijí za cokoliv a vynucují si na nich poslušnost.
Mám zkušenost osobní a můj manžel to udělal jen jednou, pak jsem ho vyhodila a postarala se o to, aby v práci skončil, protože dělal s dětma.

Jakub (Po, 29. 8. 2011 - 23:08)

Nikdy jsem nemusel své děti uhpodit a jsou z nich už dospělí a úspěšní mladí lidé. Ten,kdo tady píše, že řezat, aby z nich něco bylo je člověk, co nemá žádné morální zásady a myslí si, že jen silou si udrží autoritu.
jEN DO TÉ DOBY, NEŽ ON SÁM BUDE ODSOUZEN ZA TÝRÁNÍ SVÝCH DĚTÍ

Zdena (Po, 29. 8. 2011 - 21:08)

řezat, řezat tebe, ty zmrde nevychovanej!

Škoda rány... (Pá, 26. 8. 2011 - 09:08)

Řezat, řezat, řezat. Pak z nich něco bude.

Janka (Pá, 26. 8. 2011 - 09:08)

V Karviné se podobný transparent objevil na jednom domečku nedaleko lázní. Nevím ani kdo tam bydlí a co se tam děje, ale je to asi v poslední době účinný tah, jak udělat dotyčným lidem veřejnou ostudu, protože se objevuje často na různých místech. Já bych se ale bránila ještě razantněji- okamžitě bych to řešila přes Policii a psychology.

Vlasta (Pá, 26. 8. 2011 - 08:08)

V Mikulově jsme takovýmu hovadu vyvěsili na vrata -zde žijí týrané děti , a pomohlo to!

Radka (Čt, 25. 8. 2011 - 23:08)

Naprosto souhlasím- rodiče, co mlátí své děti by měli být tvrdě trestáni. Jsou to hovada a hnusný lidský bahna.

Luboš- Brno (Čt, 25. 8. 2011 - 16:08)

Kdo bije svý děcka je prase!

Niki (Čt, 25. 8. 2011 - 16:08)

Vzpomínám si na situace v čekárně autobusu v Pardubicích, kde matka opakovaně mlátila asi tříletou holčičku jen za to, že nechtěla rovně stát vedle ní. Velký nářek ,ale lidi se jen divali.
Přistoupila jsem k ní a zařvala- vyser se na to a nebij to dítě!
Ona překvapeně zírala a pak mne poslala do prdele. To neměla dělat, jak jsem byla v ráži, vlepila jsem ji dvě pořádný facky až odletěla na stěnu čekárny,zavolali jsme policajta.Já jsem si ty dvě facky obhájila, ona ty své chování ne, řešili jsme to a ona stále opakovala,že si může svým dětem dovolit com chce, nemůže. Děti ji byly odebrány, protože již dříva za tohle byla řešena ,když se takto chovala k o dva roky staršímu synovi.

Jano (Čt, 25. 8. 2011 - 13:08)

děláš dobrou věc. Pozdravuji z Jablonce. Tady je situace také velmi závažná. Jen za posledních necelých 8 měsíců jsme společně odhalily 5 týrání dětí v rodinách a jsou i rozpracované další případy.

Luboš- Brno (Čt, 25. 8. 2011 - 13:08)

Kdo bije svý děcka je prase!

Jana (Čt, 25. 8. 2011 - 13:08)

Omlouvám se, ještě dovětek. Paní Karolínu již řešíme a na povrch vyvstávají další velmi závažné skutečnosti a to hlavně díky všímavosti lidí z okolí.

Reklama

Přidat komentář