Reklama

Výprask vařečkou

ALE (Ne, 16. 6. 2013 - 09:06)

Jaroslav vychovává dceru...To není Jaroslav, ale jeden a ten samý úchyl, co píše pod nicky přísný rodič, Miroslava, matka, atd.
Naštěstí je na toto policie konečně háklivá, tak už se brzy dočká...a až se vězni dovědí za co sedí - o to se postará vězeňský lékař - bude na své úchylácké příspěvky vzpomínat s pláčem.
Takže pane, právě jste spadl také do sítě.

Pan (Ne, 16. 6. 2013 - 09:06)

souhlasíme s Vámi, nářez...Jaroslav vychovává dceru správně. Za špatný prospěch musí přijít co nejpřísnější trest.

kasandra (Ne, 18. 1. 2015 - 17:01)

Maminka jednou seřezala a...tak je podepisuji

Kasandrák (Ne, 18. 1. 2015 - 17:01)

Co byste dělali, kdby vám děti cizí odpalovaly pyrotechniku u plotu za kterým by běhal pes a ten trpěl?

kkk. (So, 17. 1. 2015 - 20:01)

Maminka jednou seřezala a pěkně bolelo varečkou.... tatínek zase někdy remenem to bolí víc, ale jen někdy....au...třeba nedávno, podepište....

. (Pá, 14. 6. 2013 - 23:06)

TO BYL DNES DEN.NAŠI PŘED...Ale teď ruku na srdce, že v tom pytlíku bylo nachcáno?

KLÁRA (Pá, 14. 6. 2013 - 21:06)

TO BYL DNES DEN.NAŠI PŘED CHVILKOU ODEŠLI K SOUSEDŮM TAK MŮŽU NA OOČÍTAČ.DOSTALI JSME S BRÁCHOU VÝPRASK.BRÁCHA VYHODIL PYTLÍK S VODOU Z OKNA A PŘIŠLA SI STĚŽOVAT SOUSEDKA.BRÁCHA TO VŠECHNO SCHODIL NA MNĚ A MAMKA ROZHODLA ŽE DOSTANEME OBA.ABY JSME SE NEHÁDALI TAK JSME DOSTALI OBA NAJEDNOU.LEHLI JME SI V OBYVÁKU PŘES SEDAČKU LEŽELI JSME NA BŘÍCH S VYSTRČENÝM ZADKEM A DOSTALI JSME PÁSKEM.BRÁCHA LEŽÍ NA POSTELI A JEŠTĚ TROCHU KNUČÍ.JEŠTĚ ,ŽE NEJDEME DO ŠKOLY V ŮTERÝ MAME TĚLOCVIK JESTLI BUDU MÍT JELITA TAK NEJDU NA TĚLÁK MUSÍM KONČIT JDOU NAŠI

Za garážema (Čt, 13. 6. 2013 - 09:06)

.6.2013 22:40 - Jaroslav

Asi protože se choval jako...
Když tak rádi mlátíte lidi, můžeme se domluvit, někde po půlnoci za garáží.....rozkopal bych vám držky vy čůráci

krásný den (Čt, 13. 6. 2013 - 08:06)

chcete si přivydělat nějakou korunku, zkuste tento odkaz http://www.ermail.cz/link/cmNa7CaY77NclXaVCAJmj72ecclTelXe
denně tomu věnuje tak 2-3 minutky a na vánoce už by mohla být v peněžence navíc 1000 kč na dárečky

Mara (Ne, 9. 6. 2013 - 00:06)

Bože lidi vzpamatujte se vždyť je to evidentní fake který tu píše nějakej ftipálek pořád ta stejná písnička akorat pod jinýma "ruskýma" jmenama napr Jaroslav Miroslav Vladisla a podobně, za chvylu tam snad bude psat ZAZ GAZ VAZ a UAZ :D

Markéta (Ne, 4. 1. 2015 - 13:01)

Přes zimní bundu nevím ale jednou na horách jsem byla bita přes oteplováky,kdýž jsem stratila to mi bylo asi12let.Naši mi hledali a když mně našli dostala řemenem a přesto ,že jsem měla oteplováky spoďáry a punčocháče tak jsem měla zadnici pěkně zmalovanou.

V (So, 8. 6. 2013 - 10:06)

Tady blbneš, je to...Možná obyčejnej úchyl, honič, možná despotickej tyran, to nemůže nikdo vědět. Ať je to jak chce, obojí je extrém.

Cco (So, 8. 6. 2013 - 09:06)

Počkej ty hajzle Jaroslave,...Tady blbneš, je to obyčejný úchyl, honič

V (So, 8. 6. 2013 - 08:06)

Počkej ty hajzle Jaroslave, teď si zdravej, teď se ti to bije vlastní dceru, ale až zestárneš a onemocníš, tak se ti to ohavný chování vrátí, dcera se na tebe vyprdne, za to jak jí pořád mlátíš a až ti bude zle, že ani nevstaneš z postele, tak ti dcera nepodá ani sklenici vody. Těš se ty hajzle Jaroslave, boží mlýny melou spravedlivě, koukej se k dceři chovat slušně, protože nikdy nevíš, jak to s tebou na starý kolena dopadne a veškerý hnusný chování ti dcera oplatí. A to platí pro všechny despotický tyrany.

Michal (Pá, 7. 6. 2013 - 15:06)

souhlasíme s Vámi, nářez...já bejt dcerou tak vám k svátku k narozeninám ke dnu matek a na vánoce taky nic nekoupím-až spálíte večeři tak by vás dcera mohla taky přehnout přes schůtky a na holou vy šlehat rákoskou aby ste si uvědomila že spálená večeře není dobrá----a musela byste si po večeři jít spát. a ráno připravit vydatnou snídani.

. (Pá, 7. 6. 2013 - 00:06)

souhlasíme s Vámi, nářez...Další chlívák tady mastí čůráka nad sado maso báchorkama o výprasku.

Jaroslav (Čt, 6. 6. 2013 - 22:06)

Asi protože se choval jako...souhlasíme s Vámi, nářez rákoskou na holou neublížil. horší je bití dítěte přes hlavu, přes obličej , to nedoporučuji. naše dcera má problémy s matematikou už od základní školy a tak vždycky pravidelně v pátek u nás ve sklepu v prádelně sviští rákoska. dostává od manželky na holou a přes nohy, počet ran je podle součtu známek za týden x 10. je přehnutá přes schůdky a ruce a nohy má připoutané ke stupňům, aby se nemohla hnout. pokaždé se pomočí a pak musí po sobě uklidit a po výprasku klečí do večera, jak se pohne, tak je hned přídavek, pak několik dní má problémy sedět, ale strach z dalšího výprasku ji donutí způsobně sedět, jinak si nedovolí doma ani pípnout, ze školy ji manželka vozí denně rovnou domů a zná jen učení, večer je zkoušená, mobil i počítač jí denně kontrolujeme, e-mailovou poštu a veškeré navštívené stránky, na mobil smí volat jen nám, má ho tak nastavený a zablokovaný hesly, ani hudbu MP3 nesmí poslouchat, protože kázeň musí být, jinak z dítěte vyroste feťačka a to nedopustíme. vyká nám, žádné svátky, narozeniny, den dětí ani vánoce pro ni neplatí, přece není povinnost rodičů odměňovat dítě , které nevykazuje výsledky, veškeré oblečení, obuv jí manželka pořizuje, živíme ji, bohužel ona nosí jméno naší rodiny a svým prospěchem nás uráží a ponižuje před celým městem.

DANÍK (Út, 30. 12. 2014 - 15:12)

Jako dítě určitě nebyl nikdo rád dobrovolně bit.Vymýšleli jsme všechno možné abychom výprasku předešlí,nškdy to bylo málo platnéa výprask jsem dostal.Dnes nato vzpomínám s humorem,přesto když si vzpomenu na tu větu dostaneš výprask vystrč zadek to už měl tatka řemen v ruce předklonil jsem se přes židli a už to štípalo.Musím uznat,že jsem byl bit vždy oprávněně,že výprask je nutné zlo ,ktery musí někdy rodič vykonat.Mám omiletého synka a šestiletou dcerku nebylo to jednoduché ale táké už ode mne dostali na zadek,naposledy dceruška,když byla drzá dostala proutkem.

Bacha (Ne, 26. 5. 2013 - 16:05)

ale někdy je problém sehnat...Pod nickem Vladislava se skrývá úchylnej chlívák, kterej tady slintá a honí péro nad sado maso báchorkama. Ohání se vysokou školou, ale IQ má tykve. Ta jeho vysoká škola neni žádnej patent na rozum.

Miguel (Ne, 26. 5. 2013 - 15:05)

pane Miguel, nemohu...ale někdy je problém sehnat odpovýdající práci pro vysokoškoláky že pak třeba stejně dělaj jako dělníci ve fabrice.

Reklama

Přidat komentář