Reklama

Výprask vařečkou

Peter (So, 25. 1. 2014 - 01:01)

ja bych sve dite neprastil...Mne praveze viac vyhovovalo ked ma mama zbila obcas, ako napr nejake zakazy... Trochu som si poplakal a hotovo, mal som pokoj a nemam pocit, ze by mi to nejak zvlast uskodilo. Bolo to tak mozno 2, max 3-krat do roka, zvycajne varechou po rifliach. A tiez neuznavam facky po tvari, mozu ublizit, ale par varechou po zadku nikomu neuskodi a stale to dost stipe aby to bolo ucinne...

radim ponec (Po, 20. 1. 2014 - 21:01)

ja bych sve dite neprastil existuji jine metody treba zkraceni kapesneho nebo zakaz internetu staci na dva dny to je vydusi dost ale mlatit?akorat vas zacne nenavidet

radim ponec (Po, 20. 1. 2014 - 21:01)

používám jenom řemen,...radime s tim kabelem to nedelej vim co pisu mam to za sebou zacne te nenavidet jako ja svoji matku

radim ponec (Po, 20. 1. 2014 - 21:01)

no jooooo kolikrat Mama je nestacila kupovat a otec?ten ji nepotreboval ten nosil svoje lopaty vzdy s sebou

assaa (Po, 20. 1. 2014 - 06:01)

Máte tu někdo ask.fm dyžtak odkaz

assaa (Po, 20. 1. 2014 - 06:01)

Máte tu někdo ask.fm dyžtak odkaz

assaa (Po, 20. 1. 2014 - 06:01)

Máte tu někdo ask.fm dyžtak odkaz

Radim (St, 15. 1. 2014 - 23:01)

Dneska měl pan syn obrovské...používám jenom řemen, vyjímečně el. kabel

POŘÁDNĚ NASRANÝ (St, 15. 1. 2014 - 23:01)

Dneska měl pan syn obrovské štěstí,když se vrátil ze školní družiny,že jsem se chystal do práce.Ty jeho poznámky v notýsku,včetně toho dnešního zápisu mě tak vydráždily,že jsem ho málem seřezal náhradní hadicí od pračky.

dadik-051 (St, 15. 1. 2014 - 21:01)

tak ja tiez dostavam varechou po holom zadku ked robim zle alebo za zle znamky, dneska som prisla domov zo skoly a nemala som naladu tak som pozerala televizor a brat ma stale provokoval, tak som mu nahresila a mamka to pocula a vosla do izby no ja som ju nevidela a bratovi som dala facku a mamka ma zavolala do kuchyni ze si mam stiahnut nohavicky a prehnut sa cez stolicku a naplacala mi 25 na zadok a potom som musela klacat v kute dalsiu hodinu

Zdeněk (Út, 14. 1. 2014 - 17:01)

fakt je že vařečky jsou...JÁ MÁM PODOBNÝ ZÁŽITEK JAKO ADAM.JENOMŽE JSEM BYL BIT JÁ.MÁM STARŠÍ SESTRU A TA SI KNÁM VČERA POZVALA KAMARÁDKU.PŘIŠEL JSEM POZDĚ DOMŮ A DOSTAL JSEM VAŘEČKOU.MAMKA MNĚ VZALA DO KOUPELNY ABYCHOM NEDĚLALI DIVADLO PŘED NÁVŠTĚVOU.HOLKÁM ŘEKLA JESTLI NEPOTŘEBUJÍ DO KOUPELNY NEBO NA ZÁCHOD ,ŽE CHVILKU TAM BUDE ZAMČENO,PODLE VAŘEČKY V RUCE POCHOPILY CO BUDE.V KOUPELNĚ MNĚ MAMKA PŘEHNULA PŘES VANU A DOSTAL JSEM POŘÁDNÝ VÝPRASK.PO VÝPRASKU JSEM SEDĚL NA MÍSE A BULEL DOKUD NEPŘIŠLA SESTRA.

Radim (Ne, 12. 1. 2014 - 15:01)

fakt je že vařečky jsou pro holky, na kluky se musí řemenem

Renesanční král (Ne, 12. 1. 2014 - 14:01)

Zdravíme všechny návštěvníky,
rádi bychom Vás pozvali do hry Renesanční království.
Renesanční Království je bezplatná, mezinárodní, hromadná multiplayerová hra. Je plně hratelná přes internetový prohlížeč bez potřeby stahování. Je tvořená unikátně smíšnými žánry jako je Role Play, strategická hra a politická hra.

Ocitáte se v Evropě 15.století. Začínáte jako chudý osadník, ale vytrvalostí a svými schopnostmi můžete stoupat po společenském žebříčku a stát se důležitou součástí politického života království.

Ještě nejste přesvědčení? Tak zhlédněte tento Trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=Rn1K2W6QDbE

Země koruny české Vás potřebuje.

Zaregistrujte se:
www.renesancnikralovstvi.com

normální občan (Ne, 12. 1. 2014 - 09:01)

Ja se musim napred vysvleci...Doufám, že píšete z ústavu. Že takoví ouchylové nechodí volně po světě...

Lubos (Ne, 12. 1. 2014 - 09:01)

Ja se musim napred vysvleci cely do naha potom prehnout pres zidli a vystrcit zadek poradne nahoru.Vetsiinou dostavam remenem takovych 50 ran,ale doma mame velkou varecku a ja mam zadek maly,tak ze ani jena rana nepadne vedle a pokryje mi cely.S vareckou dostanu tak 30 ran na holy zadek a mam ho rychle zmalovany do fialova,pak si ani nemohu sednout.Kdyz neni po ruce ani jeden nastroj,tak mame na chodbe placacku na mouchy,ta je dosti ohebna a pruzna a boli mi zadek kdyz ho mam naplacany stejne jako tim remenem.Nejbolestivejsi je urcite ta varecka stou mi zae pali pekne dlouho.Kdyz dostanu pres kalhoty nic necitim temer ale pres boxerky uz je znat i ta varecka,jenze ja musim byt pritom vysvleceny cely do naha aby tam nic neprekazelo a pak mam zadek od te varecky zmalovany do fialova a uz mi jdou i nejake ty kapky slz z oci,tak ti co jste jeste nedostali za zlobeni ci spatne znamky budte radeji na pozoru cim dostanete narezano!

Lubos (Ne, 12. 1. 2014 - 08:01)

Ja se musim napred vysvleci cely do naha potom prehnout pres zidli a vystrcit zadek poradne nahoru.Vetsiinou dostavam remenem takovych 50 ran,ale doma mame velkou varecku a ja mam zadek maly,tak ze ani jena rana nepadne vedle a pokryje mi cely.S vareckou dostanu tak 30 ran na holy zadek a mam ho rychle zmalovany do fialova,pak si ani nemohu sednout.Kdyz neni po ruce ani jeden nastroj,tak mame na chodbe placacku na mouchy,ta je dosti ohebna a pruzna a boli mi zadek kdyz ho mam naplacany stejne jako tim remenem.Nejbolestivejsi je urcite ta varecka stou mi zae pali pekne dlouho.Kdyz dostanu pres kalhoty nic necitim temer ale pres boxerky uz je znat i ta varecka,jenze ja musim byt pritom vysvleceny cely do naha aby tam nic neprekazelo a pak mam zadek od te varecky zmalovany do fialova a uz mi jdou i nejake ty kapky slz z oci,tak ti co jste jeste nedostali za zlobeni ci spatne znamky budte radeji na pozoru cim dostanete narezano!

Každý (Ne, 5. 1. 2014 - 20:01)

na to má jiný názor.Máte pravdu ale nemůžete všechny děcka házet do jednoho pytle.Některým stačí domluva a někteří potřebují popostrkovat pomocí trestů když metody po dobrém selhaly.

Pleasure2u (Ne, 5. 1. 2014 - 19:01)

Pokud je někdo na týhle stránce jen proto, že ho baví číst sado-maso povídky ostatních, pak by si měl možná uvědomit že je něco špatně. Nedělám si srandu, nechci nikoho naštvat. Byla jsem tu před pár lety když mi bylo asi téměř 11, trpěla jsem sebepoškozováním. Bila jsem sama sebe, vším možným, věcma jako je třeba pravítko,pásek,vařečka... Měla jsem takový násilnický myšlenky, jak někho mlátím,nebo jak někdo mlátí mě. Ve škole jsem byla šikanovaná (psychicky) jak od žáků tak i od učitelek, vždycky jsem měla smůlu a dostala nějakou mrchu která mě jenom ztrapňovala. Doma to s mým otcem taky stálo za prd, věčně se mnou nemluvil (jakože za trest), bylo toho na mě prostě moc. Zní to divně ale když jsem to dělala tak mi to ulevilo a na nějakej čas jsem se cejtila v pohodě. Ať si říká kdo chce co chce, že děti nemaj starosti, je to nesmysl. Kolikrát může vaše dítě prožívat a dělat to, o čem byste ani neřekli že je něčeho takovýho schopný . Tak vám, rodičům radim, běžte, odložte vařečky a pásky, používejte je jenom k věcem ke kterejm jsou určený a jděte si radši s vašima dětma popovídat, komunikujte spolu, protože nevíte co se může za vašima zádama dít. Dítko nic neřekne jen tak, ať už to má důvod strachu ze ztrapnění nebo jakýhokoli studu.. Moje rodina dodneška neví co jsem tehdy dělala (teda snad), nikdy jsem jim to nebyla schopná říct, nikdy jsem to NIKOMU neřekla... Upřímě teď když slyšim něco o násilí naskakuje mi husí kůže. Jak můžete jen tak mlátit svoje děti? Jak někdo může mlátit kohokoli? Já nevim jak vy, ale podle mě bije jen ten komu už došly argumenty... Jen..ZOUFALCI.

A (Čt, 2. 1. 2014 - 13:01)

...další

nevyužitý

místo

pana

magora

... (Čt, 2. 1. 2014 - 13:01)

Já mám zážitek ze.....

..

..

Reklama

Přidat komentář