Reklama

Výprask vařečkou

PETRUŠKA (So, 27. 11. 2010 - 21:11)

jak si procitam parposlednich...SOUHLASÍM.kříčím na svoje dítě...vyhrožuju..vysvětluju a když nic nepomůže tak na zadek dostane.jeden můj učitel řekl že bití dětí je slabost rodičů.dítě nemá sílu ,nedokáže se bránit.já na zadek nikdy jako dítě nedostala.a přesto vím že to byla chyba.určitě několikrát sem si to zasloužila.byl to nezájem ze strany rodičů,nebo mě měli natolik rádi že mi nařezat prostě nechtěli?nevím....

Ladislava (St, 24. 11. 2010 - 22:11)

Já sama ze své pozice učitelky můžu říci, že trestat dítě za známky je naprosto nežádoucí a já osobně bych řekla i škodlivé. Rodiče by se měli smířit i s faktem, že jejich dítě nemusí být génius. Kdybychom všichni byli Einsteinové, kdoby poté prodával v obchodě, uklízel apod. Navíc dneska špatné známky nemusejí být vždy předzvěstí něčeho špatného. I intelektuálně nenadané děti zase často prosperují v tělesné výchově. A dneska dokonce i z učebního oboru se můžete dostat na vysokou školu. Samozřejmě, že když víme, že se dítě neučí a flinká to, tak není špatné ho nějak motivovat, ale určitě ne řezat na zadek. Ale chválit za každý i když nepatrný úspěch, čímž dítě vlastně nutíte učit se. Znám jednu paní, jejíž syn loni odmaturoval na hotelovce a šel na Vysokou školu hotelovou. A to vím, že tenkrát měl na základce i čtyřky.

Petr (St, 24. 11. 2010 - 22:11)

Tak nevím jestli je to tu všechno výmysl, aby mohl někdo onanovat a nebo jestli je to pravda, ale já jsem žádný výprask nikdy nedostal, měl jsem k tomu zdravotní důvody a jsem normální slušný chlap. A vy kdo si myslíte, že jsou výprasky účinné tak to považuji za ubohost.

hrozne (St, 24. 11. 2010 - 20:11)

jak si procitam parposlednich prispevku vyvozuji jen dva nazory: bud je to pravda a mnelo by se to resit protoze tohle je tyrani. Ale spise je to vymysl aby mohl nekdo onanovat nad tou predstavou. Prece kdyz mam dite tak ho mam rad a kazdy jeho vyprask je tak trochu trestem pro mne ze mu musim ublizit kdyz to nijak nejde.

Ty teda rozhodn (St, 24. 11. 2010 - 13:11)

Ladislavo se konečně...když máš takovídle názory Ladislava neni žádnej magor ty nenormále tebe asi v dětství bili do hlavičky co?:P

hm.. (St, 24. 11. 2010 - 13:11)

Mám 6-letou neteř a...mě to spíš přišlo jak kdyby ta holka chtěla mít všechno pro sebe a na něj jenom sra...no ale na druhou stranu s vámi souhlasím že na prdel by dostat měli!

proverbice (St, 24. 11. 2010 - 13:11)

Mám 6-letou neteř a...pro mě slovo škoda rány která padne vedle je až moc krutý.Já jsem spíš pro: na hrubej pytel hrubá záplata nebo jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá

simi (St, 24. 11. 2010 - 13:11)

nesnáším větu škoda...tak tak...je mi 12 a chodím do 6.b a jedna holka co chodí do áčka tak ona jednou dostala blbou známku a bála se k vůli tomu jít domu!!Já až jednou budu mít sovoje děti tak je nikdy za špatnou známku bít nebudu protože to mi prostě příde blbý,trapný,a divný trestat dítě za známky dítě se k vůli tomu pak bojí jít domu!Ten kdo svoje děti za známky bijete zamislete se trochu nad sebou!Aby se dítě k vůli vám bálo jít domu!!! Pak se rodiče divěj že se jim dítě nevrátilo ze školy a je nezvěstný a pak říkaj jak jim jejich dět´átko chybí a pláčou ,ale můžou si za to sami!Dostal ste někdo z váz jednou za známky?A jak ste se při tom cítili?Asi dost mizerně co?já to sice nevim protože za to sem nikdy nedostala,ale dovedu si to představit!Jo,jo to vám nezávidim...

PETRUŠKA (St, 24. 11. 2010 - 13:11)

nesnáším větu škoda rány která padne vedle.pokud ste sami jako děti dostaly výprask tak víte jak vám bylo.a já svoje dítě miluju.nikdy bych ho tak nezbila.jak začne berečet tak zmírním.modřinu neměl nikdy.vařečka je tvrdá.můj dostává rukou.jednou sem ho nechtěně pleskla kousek nad zadečkem a od té doby je ohnutý přes koleno a dostává na holou.aspon vidím že tam není nic brutálního.červenej zadek přece stačí.vždycky má u toho kázání.proč...co udělal špatně....Aby se počůral..to ne!!vadí mi takové jednání.máte svoej děti přece rádi!!!!tak se nad sebou zamyslete!!lepší at jde dítě s důvěrou domu když něco provede než aby si něco udělal!!!!

Ladislava (Po, 22. 11. 2010 - 19:11)

Iveto, mohla bych se prosím zeptat, čím je rozmazlený váš synovec. Na mě to spíš působilo, jako by rozmazlená byla neteř a on ten odstrkovaný.

Iveta (Po, 22. 11. 2010 - 18:11)

Mám 6-letou neteř a 4-letého synovce. Přišli i rodiči k nám, hráli si s dětmi, se mnou... Všechno bylo v pohodě ale zdůrazňuju, že každý si hrál zvlášť, když synovec přišel za svou sestřičkou a chtěl si s ní hrát, tak ona spustila takový řev, že jste to nezažili. Přiběhla jejich mamka a ji na chvilku vyhodila za dveře. Bylo po klidu ona si všechno vynutí a žárlí na mladšího bratra. Přitom on je úplně v pohodě. Oba jsou trochu rozmazlení, holčička si absolutně všechno vynutí, pokud není po jejím, tak začne řvát, klepat se, že se všichni bojí, aby si něco nepřivodila. Bohužel ani jeden nedostali pořádně na zadek. Já svoje děti normálně trestám výpraskem a oni to chápou. Zastáváme s manželem názor, že škoda rány, která padne vedle.

hm (Po, 22. 11. 2010 - 16:11)

Prosím vás můžete mi...to jo

simona (Po, 22. 11. 2010 - 16:11)

Milý anonyme, tohle není...dobře??jsi normální trestat se má úměrně!!!Né surově!

zotpovědnámatka (Po, 22. 11. 2010 - 16:11)

Petruško, vařečka ještě...Si s tim nechtnej a trapnej!Můžeš za to ty že se pochcávaj a ještě chceš aby si to po sobě uklízey!?Pro mě nejsi nic jinýho než normální blbej tapák co se mlácenim dětí vyžívá baví! já sice pro výprasky sem,ale přiměřeně!Moje děti už odemě dostali tolikrát a ještě se ani jednou nepočůrali a ani nepo... a je jim 10 a 5 let a ještě si takovej ubožák že se tim ještě chlubíš!!Ty by ses měl stydět!!!

Jirka (Po, 22. 11. 2010 - 03:11)

TRESTÁNÍ ano ale...Petruško, vařečka ještě nikomu neublížila ublížit ani memůže, pokud s ní seřežeš zadek, maximálněudělá modřiny. Škoda každé rány, která padne vedle. Já má dvojčata 7 let kluky a holčičku 5 let a výprask už dostali všichni a ne jednou, vždycky na holou a nejméně 25 ran, prostě je svolám do dětského pokoje, všichni se svléknou od pasu dolu, postavím je vedle sebe, postupně ohnu přes kolena a už to sviští, nějaký řev a prosby neplatí, kluci si i občas ucvrknou a mladá se většinou počůrá a pak po sobě musí uklidit, trest musí být citelný, jinak nemá smysl, řezat, řezat a řezat.

Ladislava (Po, 22. 11. 2010 - 00:11)

Ale prosím vás, nevěřte tomu. To si jen zas ňáký úchyl musí honit péro nad představou, jak nařeže pětiletýmu děcku až do počůrání.

Peter (Ne, 21. 11. 2010 - 23:11)

Prave preto je lepsi napad ist pred vypraskom preventivne na WC

Když je plný mo (Ne, 21. 11. 2010 - 19:11)

Stačí jedno plácnutí, tedy žádná brutalita, a je to venku... Vlastní zkušenost.

Petr (Ne, 21. 11. 2010 - 15:11)

Takové trestání už hraničí s týráním a mlátit děcka tak až se počůrají teda považuji za ubohé a řekl bych, že inteligentní rodiče to nedělají.

Renata (Ne, 21. 11. 2010 - 15:11)

PRO NORMÁLNÍHO...Počůrání při výprasku chápu. Já dostávala proutkem sice ne na holou, ale i tak to bolelo jak čert. Parkrát jsem to taky pustila.

Reklama

Přidat komentář