Reklama

Výprask vařečkou

Kuba (Čt, 16. 9. 2010 - 12:09)

Nikdy v životě jsem nedostal na zadek, ani vařečkou ani ničím jiným.

Pavlína (Čt, 16. 9. 2010 - 11:09)

Výprask vařečkou je česká klasika. Je tu snad někdo, kdo těch tradičních pětadvacet na holou ani jednou nedostal?

Lidka (Čt, 16. 9. 2010 - 02:09)

Já jsem poprvé dostala...Vidím, že je to všude stejné, já dostala poprvé na zadek ve třetí třídě od mamky za pětku a za to, že jsem lhala, protože jsem si jí sama podepsala. Musela jsem si svléknout kalhoty, dojít do kuchyně pro vařečku, pamatuju se, jak jsem s brekem štrachala v šupleti a strachy zpocená jí podávala mamce, pak jsem byla ohnuta přes kolena, byly mi stáhnuty kalhotky a já ucítila, jaké je to, když vařečka dopadne na holý zadek pětadvacetkrát, řvala jsem jak tur a pak i učůrávala.

Zdeněk A (Pá, 10. 9. 2010 - 21:09)

Já jsem poprvé dostala...Jo třetí čtvrtá třída to bylo období prvních výprasků.Po letech rodičovského plácnutí přišel první výprask.Já jsem si to odbyl to si pamatuji ve čtvrté třídě.Když jsem přišel domů oznámila mi mamka po prohlídce žákovské knížky,že tentokrát dostanu výprask.Byl jsem překvapený protože mamka se vždy přimlouvala ale tentokrát s výpraskem souhlasila a dokonce o něj požádala tátu.Tak jsem šel do pokoje a očekéval jsem tátu,mezi tím přišla na navštěvu sousetka s neteří mamka chvilku jsme hráli.Mezi tím přišel otec a nastala moje chvilka.Do pokoje vstoupil otec a požádal dívku aby šla na chvilku vedle.Mamka vysvětlila sousedce,že potřebujeme být chvilku samy.Ale to už měl otec řemen připraven soucitně se na mně podívali a šlyPoté nasledoval pořádný výprask.Ječel jsem asi hodně protože to bylo slyšet u sousedů.Když jsem si pak s tou holkou hrél venku tak se mně ptala jestli to tak hrozně bolelo jak jsem křičel.Styděl jsem se a nechtěl jsem na to moc odpovídat.

Zdeněk (St, 8. 9. 2010 - 22:09)

Já jsem poprvé dostala...Já jsem byl bit vařečkou ve čtvrté třídě,když jsem spolužačce umazal šaty.Její mamka přišla k nám domu,musel jsem se ohnot přes židli a dostal jsem pořádně na holou,hrozně jsem se styděl.Protože u výprasku byla maminka mé spolužačky věděly to všichni,že jsem byl bit.

Marie (Po, 6. 9. 2010 - 12:09)

Já jsem poprvé dostala vařečkou ve třetí třídě, když jsem se poprala v družině a učitelka požádala mamku, aby mě doma důkladně potrestala. Mamka rozhodla, že dostanu výprask vařečkou a šli jsme ji kupovat. Odtáhla mě do domácích potřeb kde koupila dvě největší vařečky a ještě tam nahlas vykládala, jak mě s nimi seřeže. Dodnes si pamatuji, jak jsem se hrozně styděla a jak jsem si polomrtvá strachy ty vařečky musela sama odnést domů. Z vyprávění kamarádek jsem věděla, že výprask je něco strašného. Doma jsem byla prvně, nikoli však naposled, v životě přehnuta přes koleno a na vlastní kůži jsem poznala, co je to pětadvacet na holou.

Eliška (Po, 6. 9. 2010 - 00:09)

elišák píše na všechny...Neznámý anonyme, alespoň se podepiš, když už mě sprostě napadáš a vůbec nevíš, komu píšeš, možná jsi někde něco od nějakého Elišáka četl, ale já nejsem Elišák, ale Eliška, píši sem poprvé, dostala jsem tuhle adresu od kamarádky, chtěla jsem se sem podívat a svěřit se, pokud znáš alespoň trochu anatomii, tak dívky si jaksi nic nehoní, nemají co, moulo.

Jana (Po, 6. 9. 2010 - 00:09)

A jeste neco Simono, pokud...Kyklope, ty asi rodinu a děti nemáš co? až Ti budou po bytě skákat alespoň dvě děti, budeš říst poznámky ze školy, vše jim třikrát opakovat, poslouchat drzé odpovědi, ještě rád po pásku sýhneš a nebudeš mít tak blbé kecy.

ona (Ne, 5. 9. 2010 - 16:09)

plácačka na mouchy je na výprask dobrá hlavně když se odstřihne ten placatý konec a máte jen držátko s umnělohmotným proutkem

Básník (So, 4. 9. 2010 - 16:09)

Na chodidla?? To som este...Pokud vím, výprask na chodidla (zvaný bastonáda) se používal někde v armádě a v arabských zemích. Nečetla jsi mayovky z cyklu Ve stínu padišáha?

Peter (So, 4. 9. 2010 - 13:09)

Na chodidla?? To som este teda nikdy nepocul :-x

hanka (So, 4. 9. 2010 - 00:09)

já ráda dostávám výprask na bosá chodidla, vzrušuje mne to. taky chodím často bosá na veřejnosti.

Peter (Pá, 3. 9. 2010 - 03:09)

No aj s varechou na holu je 9-10 ran na jedno miesto uz na nevydrzanie. A fakt su tie rany dost hlasite. Preto je mozno lepsie nechat aspon slipy. Takmer nic nechrania, ale aspon stlmia zvuk. A varecha je podla mna aj najbeznejsi nastroj na bitku aspon co ja vo svojom okoli poznam. A teraz uz cez skolsky rok sa asi bude pouzivat castejsie ako cez prazdniny

radši ne (Čt, 2. 9. 2010 - 19:09)

čím vás výprask nejvíc...K dotazu Ivy. Bylo to od mamky a bylo to obrácenou stranou od umělohmotné plácačky na mouchy. Taky jsem se tenkrát málem poscala. Jo a taky to bylo se staženýma kalhotkama.

Dajda (Čt, 2. 9. 2010 - 18:09)

K dotazu Ivy (31.srpna): Pro mě zůstává určitě nejhorší výprask bužírkou z kabelu - to je ten dutý obal, ve kterém nejsou žádné dráty. Asi 1 cm v průměru, tuhá umělá hmota, na dvojmo (jako se při výprasku drží řemen). Rány na holou nejsou vůbec hlasité (na rozdíl od vařečky nebo pásku), stopy na zadku rychle mizí bez následků, ale bolest příšerná - už 9-10 ran bez přestávky je k nevydržení.

(Čt, 2. 9. 2010 - 17:09)

Me mama dycky nasekala...Já když dostanu výprask, tak musím klečet s holým zadkem v koutě něky i hodinu a pak musím chodit doma s kalhotkama mezi půlkama ať jde vidět červený zadek.

Dáška (Čt, 2. 9. 2010 - 16:09)

čím vás výprask nejvíc...Já zažila nejhorší výprask taky prutem a na holou. Skončilo to počůráním. To byl opravdu sekec.

Jirka (St, 1. 9. 2010 - 15:09)

čím vás výprask nejvíc...Jako malej jsem dostaval rukou a ted remenem, tim je to horsi.

Eliška (St, 1. 9. 2010 - 03:09)

čím vás výprask nejvíc...My jsme tři ségry a dostávaly jsme metlou, spletenou z několika prutů a ještě namočenou, vždycky na holej zadek, jestli to bolí prutem,tak tohle si neumíš představit, být ohlá tátovi přes koleno, kalhoty až u kolen, a mokrá metla tancuje na zadku, vždycky jsem strašně křičela a vřeštěla a skoro vždycky jsem ucvrkávala.

iva (Út, 31. 8. 2010 - 23:08)

čím vás výprask nejvíc bolel mně prutem

Reklama

Přidat komentář