Reklama

Výprask vařečkou

Katka (Út, 31. 8. 2010 - 15:08)

Já jsem dostala jednou na...Něco k těm trapasům co se stávají při výprasku. Brácha od mamky jednou taky dostal na holou prcku až vytlačil bobek to mu bylo asi 10. Já dostávala taky jednou jsem si ucvrkla to byl opravdu pořádný výprask.

Niky (Út, 31. 8. 2010 - 13:08)

Taky jsem dostávala až do...Me mama dycky nasekala vareckou na holou a ja rvala. Hrozne sem se vstekala, dys jsem dostala a musela sem bejt celej den doma a jenom v triku nebo v zime ve svetru a v ponozkach bez kalhotek! Mama rikala, at kazdej vidi muj zadek nasekanej, dyz neumim poslouchat dodlecto mi naposledy udělala v 16 :-(

Zuzka (Po, 30. 8. 2010 - 02:08)

Já za známky nedostávala,...Taky jsem dostávala až do sedmnácti a vždycky na holou, nejhorší byla taky ta příprava, chodila jsem na záchod se vyčůrat, musela jsem mít stažené kalhoty pod kolena, donést si vařečku, mamka si sedla na židli doprostřed obýváku,já se jí musela ohnout přes kolena a vystrčit hodně zadek, ruce dát dopředu, pak mi vyhubovala, řekla, za co a kolik dostanu, tohle bylo nejhorší, zadek se mi třásl, už teď jsem fňukala a když dopadla první rána, tak jsem vřeštěla, jak tur, stejně jsem se vždycky připočůrala. taťka u toho nikdy nebyl, vždycky odešel do kuchyně, aby se nedíval, jak jsem svlečená, ten vždycky zase trestal bráchu, tomu dával páskem a musel si v pokoji lehnout na břicho a ruce dát pod sebe, taky jsem ho vždycky slyšela, jak vykřikuje a brečí.

mamča (Pá, 27. 8. 2010 - 19:08)

Já bych zase děti nebil za...já to mislela jako že zlobí a ne že bych to dělala jako za totáče.

Básník (Čt, 26. 8. 2010 - 12:08)

Já bych zase děti nebil za odmlouvání - jen ať projeví svůj názor (ovšem slušnou formou)

mamča (Čt, 26. 8. 2010 - 00:08)

Jmenuji se simona a je mi 35 let a mám dvě děti holku (10) a kluka(5).Jsem všestraný rodič poradím jim když něco chtějí postarám se o ně dokážu být s nimi nejlepší přítel a kamarád ,ale proti výpraskům rozhodně nejsem když něco provedou neštítím se jim oboum nasekat na holou.Vždy jim stačí říct třikrát a skoro vždy poslechnou. Děti mě mají rádi a berou mě takovou jaká jsem a já je také co se týče jejich povahy, oba mě rádi poslouchají.A když náhodou neposlechnou tak... Vždy se mi potom omluví a já omluvu také hrdě příjmu a jsme opět kamarádi jako by se nic nestalo.Mažel je mírnější povaha takže děti poslouchají spíš vic mě.Biju je jen za větší přestupky jako odmlouvání atd.Za známky bych dítě nikdy nebila.Tak co jak se vám líbí moje metoda?

krok (St, 25. 8. 2010 - 23:08)

Rodiče nás se sestrou...prosimtě a jak to bylo dál? S tou holkou a musels pak ještě někdy nosit punčochy? A nesmáli se ti ty lidi ještě víc když ses rozbrečel?

sl (St, 25. 8. 2010 - 23:08)

Michale ty zasranej...Anonyme prosim tě nemusíš hned tak vyvádět vždyt' to zas tak špatnej nápad neni a pak docela mě to pobavilo možná bych na to takhle nešla kdyby to dítě bylo starší ale tak osmiletýmu ... to neni pedofilský to spíš ty by ses měl stydět!Ufiknout kulky že se nestydíš! :-((

simona (St, 25. 8. 2010 - 23:08)

Ahoj Simonko (5.srpna 18:16...jo eště něco naposledy mě byl když mi byli 4 a to si skoro nepamatuju od té doby mě nebil říká že je na to starý přitom mu je 46 tak mi radši nadává a nemluví se mnou ahoj

simona (St, 25. 8. 2010 - 22:08)

Ahoj Simonko (5.srpna 18:16...to je pravda asi mě chápeš vidˇ? můj táta sice nebrečel ,ale vždycky řikal kčemu sem si zasloužil takový děti jako ste vy? Mám ještě o sedm let staršího bratra bude mu devatenáct a na toho zas nadává že je líný je pravda do práce se mu moc nechce a já nevinˇátko taky nejsem ale to co říká někdy člověka tak urazí a poníží žě... no to je jedno dík že mě chápeš.čau:-)

Jirka (Út, 24. 8. 2010 - 17:08)

Prečo nevhodný tvar. Ja...Normalni varecka kvuli svymu tvaru nemuze zasahnout obe pulky stejnormerne. Lepsi je dlouhy pravitko, nebo placacka, nebo i remen.

Peter (Út, 24. 8. 2010 - 12:08)

Prečo nevhodný tvar. Ja myslím, že sú dosť účinné dokonca aj cez oblečenie. Myslím, že je to rokmi zaužívané a takmer každý asi vie ako to štípe. A používa sa aj v dnešnej modernej dobe. Vo mnohých prípadoch mi stačilo varechou pohroziť...

Jirka (Ne, 22. 8. 2010 - 17:08)

Varecky jsou na vyprask nevhodny svym tvarem. Vhodnejsi vypraskovy nastroje by se meli prodavat normalne v obchodech. Lidi by nakupovali v samoobsluhach a v oddeleni uzenin by koupili treba salaam a pak by presli do oddeleni "Vychova". A tam by si mohly vybrat placaccku nebo brezovou metlu "vhodnou pro deti od 10ti do 12ti roku". "Pro dorostence 15-18 roku" by tam byly treba liskove pruty. Na obalu by byly obrazky poloh a navod k pouziti a treba i doporuceny pocet ran za urcite prestupky.

EWn (Ne, 22. 8. 2010 - 16:08)

U nás se výprasky dávaly...To je spravný přístup Ano ano.

Ewn (Ne, 22. 8. 2010 - 16:08)

Ahoj, chtěla bych se zeptat,...Za výprasky se neni duvod stidět to je ve vječině potřeba

Jana III (Ne, 22. 8. 2010 - 16:08)

U nás se výprasky dávaly občas taky, když jsem udělala pořádný průšvih. Nebylo o co stát. Dostala jsem vždycky dřevěným pravítkem 25 na holou. Ale brala jsem to, ohla jsem se přes stůl a bylo.

Jana (Ne, 22. 8. 2010 - 11:08)

To co píše Evina mi přijde celkem normální. Mám desetiletou dceru a když nezaberou všechny domluvy, tak pár vařečkou funguje na 100%. Ale před cizími lidmi bych ji nikdy takhle netrestala.

anonym (So, 21. 8. 2010 - 23:08)

Michale ty zasranej pedofile!!! TAKOVÝ ÚCHYLÁCI JAKO JE TADY MICHAL NEBO MARIÁN TADY MEZI SLUŠNEJMA A TO NEJEN ZDE NA STRÁNKÁCH ALE I V ČECHÁCH A VE SVĚTĚ NEMAJÍ CO HLEDAT!!!

Já mám spíš návod, jak řádně potrestat takový úchyláky:

1)popadnout pořádné kleště a ucvaknout kulky

Michal (So, 21. 8. 2010 - 20:08)

Návod jak potrestat větší dítě na holou:

1) v koupelně vyndat klíč
2) počkat až se dítě bude chtít mejt
3) pak tam vtrhnout s vařečkou po sprchování a na mokerej zadek trestat

iva (So, 21. 8. 2010 - 17:08)

já dostala taky pár výpraskú od mámy a jen za velké lumpárny máma mně trestala jen zarachy ale jednou to mi bylo 14 sem rozbila televizi a máma se strašne nasrala a řekla že mám jít k ní do pokoje a řekla že mne musí pořádne potrestat máma mněla ve skříni šňúru ješte z těch starých žehliček a řekla že když s ní mohla jako děvče dostat ona tak já múžu taky a tak sem jich slízla deset a to se dalo vydržet pak sem s ní mohla dostat ješte pár krát tak do 17 máma byla fajn dalo se sní smlouvat několik krát sem jí z 20 přemluvila na 10 a určite to byli zasloužené tresty

Reklama

Přidat komentář