Reklama

Výprask vařečkou

sss (Pá, 23. 7. 2010 - 15:07)

Moje 16ti leta dcera onehda...seš pěknej úchil a blbec už né jenom pro proteže mlátíž dítě za to že donese 5 a ještě ke všemu holku a musí bejt úpně nahá 16ctiletá ,ale jetě seš takle ujetej nevim jestli to co si psal myslels vážně ale jestli jo tak by ses měl jít někam léčit!Protože to co tady píšeš vážně neni normální!!!Myslela sem si že seš normální táta což teda nejsi!chudák tvá dcera!Nevim jestli se jí to líbilo a jestli ne může z toho mít taky na dosmrti trauma a ještě si podvedl svou vlastní ženu pokud jí máš.Měl by ses stydět! Že to tady vůbec píšeš.fido má pravdu!

Otec (Čt, 22. 7. 2010 - 19:07)

Moje 16ti leta dcera onehda prinedla zase petku z matiky. Jako obvykle se musela vyslect donaha a ja ji napraskal na holou. Potom abych se uz na ni nezlobyl tak mi ho musela vykourit. To vite clovek se lehce vzusi kdyz vidite nahou mladou holku. Konec koncu ma kourit curaky nejakym hnupum ze skoly anebo tatinkovy? To da preci rozum a jeste se i necemu priuci.

mariana (Čt, 22. 7. 2010 - 19:07)

zrovna neska sem dostala takovej vyprask na kterej nezapomenu nikdy..!měla sem prijit ve 2 ale rekla sem si ze sou prazdniny,tak nemusim chodit domu tk brzo,ale co se nestalo v 5 sem potkaa tátu v parku,sedeli sme na lavičce s mim klukem a libali se..kdyz nas uvidel tata vzal me sedl si na lavici ohnul pres koleno,stahl mi kalhoty,odepnul remen a dostala sem takovej 50 ran paskem..muj kluk neveel co má delat tk jenom s vykulenyma ocima ziral jak se muj zadek obnazuje rudymy fleky..kdyuz otec dokoncil muj trest pustil me a ja se sesipala k zemi..!zarval na me at vstanu aa du dom..musela sem vsta a jit,nemohla sem ani chodit,a sla jsem tedy pomalu to se mu nelibilo ,takze sem doma dostala dalsi 25 vareckou,tedka lezim ne brichu a horzne to bolí:(kdybyste me takhle nacapali udelali by st to sami??co muj tata?

katerina (Čt, 22. 7. 2010 - 19:07)

já sem přinesla domu 5 z cestiny a dostala sem na holou remenem od taty..moc to bolelo a jeste mi pridal za to že brecim..dohromady sem tedy dostala tk 40 ran..14 dni sem si nemohla sednout..udělali by ste to sami kdbych prinesla 5??

honule (Út, 20. 7. 2010 - 19:07)

Bydleli jsme na malém...Vyprask pred holkou to je nejvíc xD

Terez (Út, 20. 7. 2010 - 13:07)

Mě mamka vždycky jako malou seřezala když jsem neposlouchala nebo zlobila a na holou. A musela jsem pak jít do kouta jenom v tričku abych se styděla. Hrozně jsem se vztekala a tak jsem jich pár schytala ještě navíc, dokud o mě tu vařečku nepřelomila :-((

žáček (Po, 19. 7. 2010 - 17:07)

No některé příspěvky...Bydleli jsme na malém městečku,kde se rodiče s učiteli znali.Většina rodičů souhkasila a tělesnými tresty.U zlobivých kluků se to dělalo tak,že když to byl první výprask,tak si potrestaný musel vybrat nějakou dívku ze třídy se kterou šel společně do kabinetu tam si musel stáhnout kalhoty av trenkách se předklonit přes stůl učitel vzal rákosku a divka počítala rány.Při opkovaném výprasku se vše uskutečnilo na holý zadek,více to bolelo a byla větší ostuda.To vařečkou doma,tobyla úplná pohoda.

Kyklop (Pá, 16. 7. 2010 - 10:07)

No některé příspěvky...No, možné to samozřejmě je. O tom žádná. Lidi jsou hovada, takže by mě to ani nepřekvapilo, že nějací učitelé bili žáky ještě v tomhle století na holou.. Já jsem taky ve škole dostal párkrát ukazovátkem, ale ne na holou a vždy jen jeden švihanec......celkem to člověka umravní, zvlášť když se učitel připlíží tajně ze zálohy a najednou prááásk:).

Renata (Pá, 16. 7. 2010 - 08:07)

Ja vam nevim, ale me to...No některé příspěvky vypadají spíše jako nějaké SM historky, ale třeba k té základce já jednou taky dostala od učitelky ukazovátkem přes holej zadek u ní v kabinetu. Bylo to taky na malé základce na vesnici a už hodně hodně dávno.

Kyklop (Pá, 16. 7. 2010 - 03:07)

Ja vam nevim, ale me to pripada, ze vetsina lidi tu pise historky se sadomaso tematikou. Nic proti, ale proc to pisete sem a ne stranky k tomu vyhrazene? Stydte se, pak si to precte nejaky decko, ktery doma tyraji a bude si jeste myslet, ze je to tyrani zcela normalni.

Jiří 38 (Čt, 15. 7. 2010 - 09:07)

U nás doma na vesnici sekec...Já zas dostal výprask ve škole.Bylo to 80letech já byl v 7 třídě byla to taková menší vesnická základka.Tehdy u nás na vesnici byly výprasky brány jako běžná věc.Vždy po třídních schůzkách se nás třídní ptala kdo dostal doma nařezáno na zadek a hlásilo se dost mých spolužáků i spolužaček.I když u nás doma to až tak neplatilo.Dostávali jsme zarachy.Naše třídní nám hned na začátku školního roku sdělila že nám bude za zlobení zapisovat čárky a že za 5 čárek je poznámka rodičům nebo že kdo bude chtít s tím to vyřídí osobně v kabinetě výpraskem na holou prdýlku. Doslova tak to řekla.Já dosáhl 5 kritických čárek 2krát poprvé jsem si nechal napsat poznámku no a byl z toho zarach na týden.Podruhé jsem měl domluvený výlet s kamarádama na kole a tak se mi do zarachu nechtělo.O velké přestávce jsem tedy šel za ní do kabinetu s tím jestli místo té poznámky to se mnou může vyřídit osobně.Zeptala se mně jestli tedy souhlasím s tím, že od ní dostanu nařezáno na holou.Kývnul jsem, že jo, ale byla ve mně malá dušička protože i když u mých kamarádů to bylo běžné já vlastně výprask nikdy nedostal.Poručila mi tedy ať si stáhnu kalhoty i trenky ohnu se přes její psací stůl a pořádně ať na ni vystrčím zadek.Nejprve mně začala plácat jen rukou.V duchu jsem si říkal že to snadno vydržím.I když po chvilce mně i tak zadek začal sálat teplem.Pak řekla že to bylo jen na úvod a ze skříně vytáhla rákosku.Řekla že dostanu 25 ať si je počítám. A začlo peklo. Prvních 5 bylo za sebou a rychlých.Po další pětici jsem myslel že je to můj konec zběsile jsem si třel nebohý zadek roztahoval a stahoval půlky a už mi bylo úplně jedno co je vidět a co není a prosil jsem jí ať už to skončí,že už to nevydržím.Řekla jen že když jsem zlobil tak musím pykat že je to trest a pokračovala dál. I když se mi před tím na záchod nechtělo při 15 ráně jsem se počural.Tím výprask skončil.Řekla ať to po sobě uklidím a ať si z toho počůrání nic nedělám, že to se při výprasku občas stane. To byl můj první a poslední výprask

Pavla (St, 14. 7. 2010 - 22:07)

Výprask na táboře jsem...Také mám zážitek z tábora, s vlastním otcem. Je to už 44 let, byla jsem tehdy čerstvě po osmnáctinách a jela jsem jako vedoucí na tábor, kde byl táta táborový doktor. Stalo se - zakoukala jsem se tam do jednoho vysokoškoláka, také oddílového vedoucího, a nic nepomáhaly tátovy připomínky, že tam nejsem kvůli randění, ale že mám odpovědnost za své děti, za svůj oddíl. Zlobil se čím dál víc a já byla čím dál víc zamilovaná. Až se stalo, že pro samé líbání jsem své děti neuhlídala a ony se vrátily do tábora o čtvrt hodiny dřív než já se svým idolem. Byl z toho malér, mému vysokoškolákovi končil turnus, jinak by ho bývali poslali s ostudou domů, za mne se táta zaručil, že si to se mnou srovná. Druhý den v poledním klidu mě vzal do jídelny. On opřený o stůl, já stála před ním, nedívala se nikam jen do země a poslouchala jeho výtky a nadávky. A pak mě uzemnil příkaz "stáhni si šortky a kalhotky". To už měl vytažený řemen z kalhot. Zmohla jsem se na tichý protest, že jsem velká, ale to ho naštvalo - že rozhodně nejsem, protože kdybych byla, tak bych měla za ty děti odpovědnost a nestalo by se to, zvlášť když mě několikrát upozorňoval, co je na táboře mojí povinností. A jestli prý nechci dostat na zadek tam, tak že ten řemen zase schová, ale já si sbalím okamžitě věci, pojedu domů a on si to se mnou vyřídí až po návratu. To se mi zdálo jako horší varianta, tak jsem si rozklepaná stáhla oblečení.Nařezal mi na holou rozhodně ne symbolicky, myslím, že můj jekot byl slyšet z té jídelny pěkně daleko, několik dní se po mně děti dívaly dost vykuleně. Styděla jsem se pekelně.

Jiřina 32 (St, 14. 7. 2010 - 19:07)

Byla jsem na táboře a s 2...Výprask na táboře jsem táké jako holka dostala.Byla jsem na táboře,kde moje matka dělala zastupce vedoucí.Byla jsem v oddíle mladších holek a měly jsme jako vedoucí mladou studentku.Byla jsem v oddíle nejstarší někdy jsem nechtěla poslouchat.Jednou jsme jí utekly.Naše vedoucí studentka plakala a šěla si stěžovat k mé matce.Společně s hlavním vedoucím nám byla udělena domluva.Ten den jsme byly bez večerního programu.Po večerce si mně mamka zavolala a šly jsme spolu do lesíka za tábor po cestě mi mamka řekla,že hlavní vinu nesu já.Proto dostanu ješrtě navíc výprask.Rozhlédla se jestli nikdo na nás nekouká pak si utrhla prut ohnula si mně a už to svištělo.Bylo to horší než od táty řemenem.

Robert (Út, 13. 7. 2010 - 21:07)

co je to ta žabka pájo???Taky jsem dostal za vysvědčení, měl jsem čtyřku z chemie a angliny. Rodiče se podívali na vysvědčení, musel jsem s nimi do ložnice, sestra šla taktně k sobě do pokoje a zavřela dveře, aby mi nebylo moc trapně. Při výprasku vždycky mám oba rodiče, tatínek má takový tvrdý kožený pásek, který vytáhne, sedne si na postel, já si musím bez řečí stáhnout kalhoty až pod kolena, i slipy, pak si vylézt na postel a lehnout si mu břichem přes kolena, takže vlastně ležím docela pohodlně na posteli se zvednutým zadkem ne taťkových kolenou, pevně mě drží za pas a maminka sedí vedle něj a drží mi nohy, abych nekopal. pak teprve dostanu kázání a dozvím se, kolik dostanu na zadek, to čekání vleže s holým zadkem je to nejhorší, pak to zasviští a už to jede, dostanu obvykle tak 10-15 šlehů, ale pořádných a pěkně pomalu, tak vždycky po deseti sekundách jeden šleh. Nikdy neječím, jen vždycky dlouze zaúpím jáááááááááááúúúúúúúúúúúúúú a stahnu zadek, čekání na další ránu je nervák, zvlášť, když už bolí zadek, vždycky rychle oddechuju a snažím se být statečný, protože si bití vždycky zasloužím, jsem nakonec rád, že mě oba rodiče pevně drží, protože bych to asi navydržel a svíjel se a kopal a to by asi bolelo ještě víc, takhle jsem znehybněnej a musím držet, za tu čtyřku jsem dostal plných 25, takže posledních asi 8 ran už jsem hlasitě vykřikoval a brečel, to fakt bolelo, maminka měla asi co dělat, aby mi nohy udržela, pak jsem musel slíbit, že se budu víc učit a to taky budu, tohle bylo móc bolavý, ale mám to za sebou a s rodiči dobrý, ségra řekla, že jsem frajer, protože neslyšela žádnej jekot, jen svištění pásku a až ke konci pláč a výkřiky, protože to ona křičí od prvního šlehu.

Básník (Út, 13. 7. 2010 - 21:07)

Byla jsem na táboře a s 2...Pěkný příspěvek - ale někam do rubriky sadomaso

Eliška (Út, 13. 7. 2010 - 21:07)

Jak vam reknou ze dostanete...Byla jsem na táboře a s 2 kamoškama jsme si vymyslely průjem abysme nemusely do lesa - byly jsme prostě líní. Máme ale chytrou zdravotnici, která nás prokoukla, musely jsmr jít ležet na marodku a druhý den byl celodenní výlet, na který jsme nesměly, ó jak nás to štvalo, myslely jsme, že jako odpoledne proležíme a druhý den budeme zdravé, ale nikam jsme nesměly, dostaly dietu a zůstaly s Jíťou v táboře samy - to je zdravotnice. V tu chvíli přišla, řekla "ven z postelí, budeme léčit tu Vaší lež" a v ruce držela proutek, nám pěkně zatrnulo, řekla kalhoty dolů, vyženeme průjem. V tu chvíli jsme se přiznaly a chtěli ušetřit zadek, ale marně, postavila nás s holými zadky vedle sebe, sedla si na židli a řekla " první nastoupí a ohne se. Žádné se nechtělo a žadonili jsme, se slovy "za blbost se platí" mě jako první strhla na klín a začal mazec, jejej, to to bolelo, vykřikovala jsem po každém šlehu a brečela, jak želva, že už to nikdy neudělám a podobně, holky už fňukaly a pak křičely stejně, dostaly jsme plných 25 na holou, pak nám trochu odřené sešlehané zadky otřela slanou vodou, všechny jsme zavyly a připočůrly se. Musely jsme do postelí s tím. že zítra je výlet do aquaparku ale my budeme pokračovat v léčbě. Druhý den jsme prosily, jak o život, chtěly jsme jet, že už to stačilo, ale musely zůstat. Byla v nás malá dušička, bylo to ještě horší, od pasu dolu nahaté, jedna si musela lehnout na záda/ byla jsem zas první/, holky musely držet roztažené zvednuté nohy a Jíťa sázela přes lulinu a stehna -byla to strašná bolest a řev jak na porážce i s počůráním. Té další jsme musely s lehnutím pomoct, jak se bála a silně jí držet při exekuci, jak se svíjela, ta poslední se počůrala a křičela už předem, než si lehla, když viděla zvednutý proutek, tak se pokakala, ale dostala stejně, vyváděla nejvíc, zmítala se ze strany na stranu, zvedala zadek, cukala jím, stahovala se a vřískala, už jsme nikdy nelhaly, všechno nás pálilo ještě dlouho, marodce jsme se vyhýbaly.

Tankbuster (Út, 13. 7. 2010 - 12:07)

Je načase opravdu zavést anti-výpraskový zákon. Pokud rodič dítě zbije, mělo by dítě mít možnost ho udat a dotyčný tyran by měl jít na dva měsíce do vězení nebo dostat 2500 hodin veřejně prospěšných prací. A ono by je to přešlo, mlátit děti rákoskami, řemeny či vařečkami... Nežijeme ve středověku a výchova nejsou S/M hrátky.

Básník (Út, 13. 7. 2010 - 08:07)

co seš za buzeranta! Ty...Ten nick jsem si vybral, protože poezii píšu a publikuji na Netu - ovšem pod jiným jménem.

Kyklop (Út, 13. 7. 2010 - 02:07)

A jeste neco Simono, pokud staci tak malo, aby ses nastvala, mela bys deti urcite jeste na nejakou dobu odlozit. Dite te totiz spolehlive dokaze nastvat vic, nez nejaky Basnik nebo Kyklop:). A pak by ty chudaci decka dostavaly na prdel ne proto, ze si to zaslouzi, ale proto, ze jejich maminka neni uplne vyrovnana osobnost. A muzou za to ty deti? Ne e.

Kyklop (Út, 13. 7. 2010 - 02:07)

co seš za buzeranta! Ty......chyby toho o cloveku tolik nereknou, spis zpusob vyjadrovani...
Hrubost zvlaste u zen je neco nechutneho. Clovek, ktery je nad veci a osobnostne vyrovnany by se k necemu takovemu nemohl nikdy snizit, protoze se ho nejaka poznamka o pravopisu nemuze nikdy dotknout:)
Vis co by bylo pro tebe nejlepsi? Popremyslej o tom, proc se te to dotklo. Predpokladam, ze se te dotkne krome Basnika i to, co jsem ti ted napsal ja. Mozna odhalis nejakou svoji slabost a budes na ni moci zapracovat. Kazdy by mel pracovat na svych nedostatcich:).

Reklama

Přidat komentář