Reklama

Výprask vařečkou

Vlasta 62 (So, 3. 7. 2010 - 16:07)

Nás bylo doma pět,tři...Omlouvám se za překlepy ale ve svém věku se to s počítačem už asi lépe nenaučím.S pozdravem Vlasta

Vlasta 62 (So, 3. 7. 2010 - 16:07)

U mě neřeknou nikdy nic,...Nás bylo doma pět,tři kluci starší sestra,která byla věkově starší qa já.Od malička jsem vyrůstala s klukama,tak i za veškeré lumparny jsem dostala s nimi.Před výpraskem jsme se postavili do řady s holýma zadkama jsme stáli vedle sebe,kluci si ruce dali před pindíky já před pipinu a očekavali výprask.Otec si odepnul řemen a jeden po druhém jsme šli na řadu.Každý z kluků to snášel jinak.Někdo naříkal více někdo mémě.Snažila jsem se rány řemenem snášet statečně čím jsem získala u kluků obdiv.Slzička ukápla ustraní kde to nikdo neviděl.Jako starší žačka jsem dostala jen jednou.To jsem dostala od mamky v soukromí bez bráchů to už mi bylo 13.To mi mamka sešvihala prutem.Jinak na svoje dětství ráda vzpomínám,i přesto že jsme někdy dostali výprask vzpomínám na rodiče i na bráchy,jeden z nich už není mezi námi.

Peter (So, 3. 7. 2010 - 01:07)

Ja som za znamky dostaval iba ked som ich zatajil. Ked som dostal 5 a hned ju doma povedal, tak to bolo OK. Ale ked sa na to prislo az neskor, tak som uz dostal

SM (Pá, 2. 7. 2010 - 20:07)

Zasluhuje výprask?

Tankbuster (Pá, 2. 7. 2010 - 19:07)

Doufám že to všechno jsou jen sado-masocistické představy. (Ty ovšem patří na úplně jiné fórum). Pokud ne, tak doufám že někdo obnoví návrh zákona proti tělesným trestům. Kdo bije dítě kvůli známkám zasluhuje trest.

Natálka (Pá, 2. 7. 2010 - 18:07)

U mě neřeknou nikdy nic, asi se řídí podle toho jak je bolí ruka :-/

Michal (Pá, 2. 7. 2010 - 16:07)

Reknou vam pred vypraskem kolik dostanete ran? Odpocitavaji je nahlas a az dopadne ta rana nebo jeste nez dopadne?

Zdenda (Čt, 1. 7. 2010 - 17:07)

To zas bylo :-/
Když jsem...Tak jsme na tom stejně,vařechou jsem dostaval tak do třetí třídy pak už mamka přešla na řemen ,výjímečně mně sešvihala prutem,když jsme byli na zahradě.Ten včerejší výprask byl jeden z mych největších co jsem dostal.Taky buď ráda,že u tvého výprasku byli jen rodiče.To,že to zahlédla strejdova dcera se stydím ještě teď.Bylo to poprvé co jsem byl bit před někým.Jinak pěkný prázdniny.

Natálka (Čt, 1. 7. 2010 - 13:07)

To zas bylo :-/
Když jsem to říkala kamošce že se bojím, že dostanu tak mi říkala že si to nemám nechat líbit, tak jsem přišla domů, ukázala výzo a dělala jakože nic, a pak za mnou přišli naši do pokoje a tatka s vařechou v ruce a mamka zas začla ty kecy jakože jsem je zklamala, že mi věřili že ta dvojka z chování v pololetí mě poučila a tak. No a ja jsem řekla že mam samé jedničky tak co po mě chcou, a tatka že to je fajn a za to mě chvali a pak to oslavíme ale že s tím mým chováním to tak prostě nejde a musí mi nařezat, že je to pro moje dobro a takové ty kecy. A já sem řekla že nechci, že si nařezat nenechám no ale nebylo mi to moc platné, akorát že po tom to u mě v pokoji vypadalo jak kdyby vybouchla puma... jsem se mu pořád snažila utíkat, takže jsem jich slízla nepočítaně a navíc se semtam ještě trefil ne na zadek ale pod zadek. Pěkně kamošce teda poděkuju za radu, kdybych si nechala nařezat dobrovolně tak jich slíznu 15 a dobré, tak to bylo asi 30. Zadek mám červený jak něco.

Zdenda (Čt, 1. 7. 2010 - 12:07)

Ahojky nahodou brouzdam na...Já už to mám také za sebou.Mamka se rozhodla,že mi tentokrát seřeže její přítel.Mamka doučovala angličtinu jeho dcerku.Máma ho požádala jestli by mi nemohl dát pořádný výprask,Adélce si ho asi nikdy nedával,ale také si měl kluky.Kývnul a chtěl poslat Adélu za dveře.Jen at se klidně podívá jestli chce,at má pořádnou ostudu.Já jsem viděla bráchu kolikrát,kdyř byl bit sebrala se a šla do druhého pokoje.Strejda jak mu říkám mezi tím odepnul pásek,využil jsem ,že tam není Adéla a připravil se k výprasku.Během chvilky už řemen dopadal na můj zadek bylo znát ,že mi nevyplácí mamka,řemen pořádně štípal.Došlo už i na nářek.Naštěstí se ozval mobil a z pokoje přišla Adéla.Máš telefon,ležel jsen na postelina břichu zadkem nahoru.Už ho nech přimluvila se Adéla a mamka dodala,že to stačí oba odešli do kuchyně a Adéla mi pomohla natáhnout kalhoty celý zadek jsem měl v ohni.Dnes už to nepálí ale mám pěkný jelita.

Michal (St, 30. 6. 2010 - 18:06)

Ahojky nahodou brouzdam na...Ja dnes tak na 99% dostanu od brachu.

ClemenceWenig (St, 30. 6. 2010 - 16:06)

Ahojky nahodou brouzdam na netu a nahodou najdu toto vlakno. A tak nahodou odepisuji asi nejsem sama kdo byl nebo bude dneska bit. Nu ja uz to mam za sebou jak mamka prisla domu z prace musela sem ukazat vyzo tam ctyrka z cestiny tak litali facky pak otevrela suplik u kuchynske linky a vytahla varechu a uz to jelo jedna za druhou drzela me pevne za ruku a vodila po kuchyni teda ja ji utikala nevim kolikrat me majzla po zadku ale bylo to hodnekrat i pres obleceni to bolelo uplne stejne jako na holou. Prdel mam jedno velke jelito, sousedi zase opet koukali co se deje jak sem jecela ach jo to je zase ostuda. Trosku sem si i curla a ted nevim jak si sednout. Nase doga ale vystartovala po mame a tim mi dala pokoj zaplat pambu

vladulda (St, 30. 6. 2010 - 11:06)

Vařečkou to neznám, mamka...co je to ta žabka pájo???

Zdenda (Út, 29. 6. 2010 - 18:06)

Ach jo, taky mě to ve...Ahoj Natálko zízra budeme biti spolu.Ja mám z chování jedničku ale tři 4.Jen tak,že jsem unikl opravkám.Poslední zkoušení jsem zvládl tak mi paní učitelka dala čtyřku,tak jsem sice unikl naštěstí opravkám ale né velkému výprasku.Vím,že dostanu řemenem,který si mamka půjčí od strejdy.Radši bych bral vařečku,ale s tou jsem dostával,když jsem byl malý.Na druhém stupni dostávám řemenem,sice né tak často ale když dostanu tak to stojí za to.Napiš mi jak si to zvládla,když budu moc tak ti taky napíši.

Natálka (Po, 28. 6. 2010 - 14:06)

No, o pololetí to bylo za to že mě přistihla úča kouřit na záchodě asi dvakrát... no a letos mě přistihla taky, a k tomu ještě pár neomluvených hodin...
Ale na co bych do té školy chodila, když všechno umím!!!
Ja vím, za samé jedničky vždycky něco dostanu, předtím mobil a ted bych chtela takový ten malý notebook, ale naši pořád říkají že výprask je jediné, co na mé chovaní aspon na chvilku platí :(

Fion (Po, 28. 6. 2010 - 00:06)

Natálko, to já bych vyzdvihl hlavně ty jedničky - to je výkon, který zaslouží pochvalu! A smím vědět, za co vůbec může dneska dostat něžná dívčina dvojku z chování (tedy není-li to tajemství)? :-)

Natálka (Ne, 27. 6. 2010 - 22:06)

Ach jo, taky mě to ve středu čeká... na co mi jsou samý jedničky, když mám zase dvojku z chovánní :-/

Jarka (Ne, 27. 6. 2010 - 20:06)

Blíží se nám...Za známky jsem nedostávala naštěstí.Ale jinak dost často.Jsem z vesnice a výprask se v mnoha rodinách běžně používal.Odmlouvání, lhaní,pozdní příchody za to jsem bita byla.Většinou vařečkou a když to bylo vážné tak prutem a na holou.Kamarádka měla také přísnou mamku a tam to bylo rákoskou.

Tom (Ne, 27. 6. 2010 - 17:06)

jo prutem to bolí nejvíc...Jo to

Pája (Ne, 27. 6. 2010 - 13:06)

Blíží se nám...Ach jo na středu se moc netěším.Vloni jsem byl pořádně bit a letos to nebude asi o moc lepší.Vloni jsem dostal od mámy vařečkou letos to máma chce nechat na tátovi tak předpokládám,že to bude řemenem.Budu mít asi pořádný jelita.

Reklama

Přidat komentář