Reklama

Výprask vařečkou

Pavllína (Út, 3. 8. 2010 - 13:08)

Jsem baculka -26 let co by ráda dostala pěkný výprask.Jsem z Mladé Boleslavi.Pište:-)

Alena (Po, 2. 8. 2010 - 20:08)

Já za známky nedostávala,...Moje známky také bývali dobré ale chování vždy ne.Takže jsem občas vařečkou dostala a když to byl velký přestupek tak prutem.

Jana (Po, 2. 8. 2010 - 17:08)

Mne se stalo neco podobnyho....Já za známky nedostávala, ale za jiný lumpárny si mě mamka přehla přes koleno a nasekala mi na holou prcinu vařečkou co se do mně vešlo. Jednou sem se taky u toho počůrala a zrovna u toho byla jedna teta od vedle co u nás byla na návštěvě děsná ostuda. Takhle jsme se ségrou dostávali ještě na střední škole.

Jirka (Ne, 1. 8. 2010 - 18:08)

Já jsem dostala jednou na...Mne se stalo neco podobnyho. Jednou jsem udelal neco dost hroznyho a vedel jsem ze dostanu. Navic jsem prisel hodne pozde domu. Otec uz cekal s remenem. S vypraskem jsem pocital, ale nejdriv jsem se nutne potreboval vycurat. Otec ale ze okamzite kalhoty dolu a zaujmout obvyklou polohu. Tak jsem si rekl at je po jeho, stahl jsem si kalhoty a prsama se polozil na stul. Remen zacal dopadat na muj holej zadek a ja musel prekonavat bolest a potrebu curat. A tak jsem zacal curat.

Petra (Ne, 1. 8. 2010 - 14:08)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...Já jsem dostala jednou na prcku tak .že jsem se počůrala to bylo horší než samotný výprask.Při výprasku se stávají různé trapasy sestra si výprasku prdla.zbytek výprasku už nedostala ale ten trapas

Marky Ram (Út, 27. 7. 2010 - 14:07)

Jestli jsem zabloudí žena z Brna věk 28-45 a bude chtít dostat,nebo dostávat pravidelně výprask na zadek tak 721499959, nebo [email protected]

Martin (Ne, 25. 7. 2010 - 08:07)

to sem nevěděl že vás...Nesměj, ale já taky dostal. Měli jsme zákaz v noci chodit ven. No a my kluci s naší chatky jsme se rádi potulovali po nocích po táboře a okolí. Několikrát nás chytla naše vedoucí, teta jednoho z kamarádů, vždy se to vyřídilo domluvou. když už to bylo asi po pátý řekla že končíme a že druhý den nás pošle domů prosili jsme a to nedělá že už budeme hodní. Nechala se uprosit s tím, že nás ale trest nemine a nařídila nám ať se okamžitě vrátíme do chatky. Pak se tam objevila s proutkem v ruce. Museli jsme se ohnout přes postele a stáhnout trenky, Každého nás několikrát švihla přes holý zadek.

Spank (Ne, 25. 7. 2010 - 08:07)

já sem přinesla domu 5 z...Katuš ok jábych to udělal určitě.A jestli chceš taky pokecat napiš [email protected]

Spank (Ne, 25. 7. 2010 - 08:07)

zrovna neska sem dostala...Marinko já bych to udělal taky.Ozvi se na [email protected] a pokecáme

Tak, tak (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Pěkně sundat kalhotky a dostat naplácáno na zadeček, tak to má být.

Laďa.

hungry (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Taky jsem dostal za...Co to tě zbili za výzo??:-o Kolik ti bylo? A uměl s to alespon' potom?

jana (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Jano, z nikoho si neutahuji....Ne tonemusíš díky!

hungry (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Byla jsem na táboře a s 2...to sem nevěděl že vás směj na táboře mlátit??:-O

up (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Je načase opravdu zavést...to je úplná kravina už tak sou dneska děti nevichovaný a ještě tohle? samozřejmě měli by mít prostor ty tejraný aby mohli někam zavolat ,ale tělesný tresty bych nikdy nezakázal!

sss (So, 24. 7. 2010 - 13:07)

No některé příspěvky...to sem nevěděla že dostávalp i holky

sss (Pá, 23. 7. 2010 - 19:07)

Bydleli jsme na malém...to mi příde ujetý!

sss (Pá, 23. 7. 2010 - 18:07)

Zazi, já bych ti za tohle...to si nemslim možná jo nařezat jo,ale ne na holou a nic méně ve víc jak 18 už je plnoletej aurčitě mu nenařezala za to že nic neřek,ale za to že se o něj bála

sss (Pá, 23. 7. 2010 - 15:07)

já sem přinesla domu 5 z...za blbou známku bych dítě nikdy nebyla je to blbej nápad!

sss (Pá, 23. 7. 2010 - 15:07)

Moje 16ti leta dcera onehda...seš pěknej úchil a blbec už né jenom pro proteže mlátíž dítě za to že donese 5 a ještě ke všemu holku a musí bejt úpně nahá 16ctiletá ,ale jetě seš takle ujetej nevim jestli to co si psal myslels vážně ale jestli jo tak by ses měl jít někam léčit!Protože to co tady píšeš vážně neni normální!!!Myslela sem si že seš normální táta což teda nejsi!chudák tvá dcera!Nevim jestli se jí to líbilo a jestli ne může z toho mít taky na dosmrti trauma a ještě si podvedl svou vlastní ženu pokud jí máš.Měl by ses stydět! Že to tady vůbec píšeš.fido má pravdu!

Otec (Čt, 22. 7. 2010 - 19:07)

Moje 16ti leta dcera onehda prinedla zase petku z matiky. Jako obvykle se musela vyslect donaha a ja ji napraskal na holou. Potom abych se uz na ni nezlobyl tak mi ho musela vykourit. To vite clovek se lehce vzusi kdyz vidite nahou mladou holku. Konec koncu ma kourit curaky nejakym hnupum ze skoly anebo tatinkovy? To da preci rozum a jeste se i necemu priuci.

Reklama

Přidat komentář