Reklama

Výprask vařečkou

Marky Ram (Út, 27. 7. 2010 - 14:07)

Jestli jsem zabloudí žena z Brna věk 28-45 a bude chtít dostat,nebo dostávat pravidelně výprask na zadek tak 721499959, nebo [email protected]

Martin (Ne, 25. 7. 2010 - 08:07)

to sem nevěděl že vás...Nesměj, ale já taky dostal. Měli jsme zákaz v noci chodit ven. No a my kluci s naší chatky jsme se rádi potulovali po nocích po táboře a okolí. Několikrát nás chytla naše vedoucí, teta jednoho z kamarádů, vždy se to vyřídilo domluvou. když už to bylo asi po pátý řekla že končíme a že druhý den nás pošle domů prosili jsme a to nedělá že už budeme hodní. Nechala se uprosit s tím, že nás ale trest nemine a nařídila nám ať se okamžitě vrátíme do chatky. Pak se tam objevila s proutkem v ruce. Museli jsme se ohnout přes postele a stáhnout trenky, Každého nás několikrát švihla přes holý zadek.

Spank (Ne, 25. 7. 2010 - 08:07)

já sem přinesla domu 5 z...Katuš ok jábych to udělal určitě.A jestli chceš taky pokecat napiš [email protected]

Spank (Ne, 25. 7. 2010 - 08:07)

zrovna neska sem dostala...Marinko já bych to udělal taky.Ozvi se na [email protected] a pokecáme

Tak, tak (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Pěkně sundat kalhotky a dostat naplácáno na zadeček, tak to má být.

Laďa.

hungry (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Taky jsem dostal za...Co to tě zbili za výzo??:-o Kolik ti bylo? A uměl s to alespon' potom?

jana (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Jano, z nikoho si neutahuji....Ne tonemusíš díky!

hungry (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Byla jsem na táboře a s 2...to sem nevěděl že vás směj na táboře mlátit??:-O

up (So, 24. 7. 2010 - 17:07)

Je načase opravdu zavést...to je úplná kravina už tak sou dneska děti nevichovaný a ještě tohle? samozřejmě měli by mít prostor ty tejraný aby mohli někam zavolat ,ale tělesný tresty bych nikdy nezakázal!

sss (So, 24. 7. 2010 - 13:07)

No některé příspěvky...to sem nevěděla že dostávalp i holky

sss (Pá, 23. 7. 2010 - 19:07)

Bydleli jsme na malém...to mi příde ujetý!

sss (Pá, 23. 7. 2010 - 18:07)

Zazi, já bych ti za tohle...to si nemslim možná jo nařezat jo,ale ne na holou a nic méně ve víc jak 18 už je plnoletej aurčitě mu nenařezala za to že nic neřek,ale za to že se o něj bála

sss (Pá, 23. 7. 2010 - 15:07)

já sem přinesla domu 5 z...za blbou známku bych dítě nikdy nebyla je to blbej nápad!

sss (Pá, 23. 7. 2010 - 15:07)

Moje 16ti leta dcera onehda...seš pěknej úchil a blbec už né jenom pro proteže mlátíž dítě za to že donese 5 a ještě ke všemu holku a musí bejt úpně nahá 16ctiletá ,ale jetě seš takle ujetej nevim jestli to co si psal myslels vážně ale jestli jo tak by ses měl jít někam léčit!Protože to co tady píšeš vážně neni normální!!!Myslela sem si že seš normální táta což teda nejsi!chudák tvá dcera!Nevim jestli se jí to líbilo a jestli ne může z toho mít taky na dosmrti trauma a ještě si podvedl svou vlastní ženu pokud jí máš.Měl by ses stydět! Že to tady vůbec píšeš.fido má pravdu!

Otec (Čt, 22. 7. 2010 - 19:07)

Moje 16ti leta dcera onehda prinedla zase petku z matiky. Jako obvykle se musela vyslect donaha a ja ji napraskal na holou. Potom abych se uz na ni nezlobyl tak mi ho musela vykourit. To vite clovek se lehce vzusi kdyz vidite nahou mladou holku. Konec koncu ma kourit curaky nejakym hnupum ze skoly anebo tatinkovy? To da preci rozum a jeste se i necemu priuci.

mariana (Čt, 22. 7. 2010 - 19:07)

zrovna neska sem dostala takovej vyprask na kterej nezapomenu nikdy..!měla sem prijit ve 2 ale rekla sem si ze sou prazdniny,tak nemusim chodit domu tk brzo,ale co se nestalo v 5 sem potkaa tátu v parku,sedeli sme na lavičce s mim klukem a libali se..kdyz nas uvidel tata vzal me sedl si na lavici ohnul pres koleno,stahl mi kalhoty,odepnul remen a dostala sem takovej 50 ran paskem..muj kluk neveel co má delat tk jenom s vykulenyma ocima ziral jak se muj zadek obnazuje rudymy fleky..kdyuz otec dokoncil muj trest pustil me a ja se sesipala k zemi..!zarval na me at vstanu aa du dom..musela sem vsta a jit,nemohla sem ani chodit,a sla jsem tedy pomalu to se mu nelibilo ,takze sem doma dostala dalsi 25 vareckou,tedka lezim ne brichu a horzne to bolí:(kdybyste me takhle nacapali udelali by st to sami??co muj tata?

katerina (Čt, 22. 7. 2010 - 19:07)

já sem přinesla domu 5 z cestiny a dostala sem na holou remenem od taty..moc to bolelo a jeste mi pridal za to že brecim..dohromady sem tedy dostala tk 40 ran..14 dni sem si nemohla sednout..udělali by ste to sami kdbych prinesla 5??

honule (Út, 20. 7. 2010 - 19:07)

Bydleli jsme na malém...Vyprask pred holkou to je nejvíc xD

Terez (Út, 20. 7. 2010 - 13:07)

Mě mamka vždycky jako malou seřezala když jsem neposlouchala nebo zlobila a na holou. A musela jsem pak jít do kouta jenom v tričku abych se styděla. Hrozně jsem se vztekala a tak jsem jich pár schytala ještě navíc, dokud o mě tu vařečku nepřelomila :-((

žáček (Po, 19. 7. 2010 - 17:07)

No některé příspěvky...Bydleli jsme na malém městečku,kde se rodiče s učiteli znali.Většina rodičů souhkasila a tělesnými tresty.U zlobivých kluků se to dělalo tak,že když to byl první výprask,tak si potrestaný musel vybrat nějakou dívku ze třídy se kterou šel společně do kabinetu tam si musel stáhnout kalhoty av trenkách se předklonit přes stůl učitel vzal rákosku a divka počítala rány.Při opkovaném výprasku se vše uskutečnilo na holý zadek,více to bolelo a byla větší ostuda.To vařečkou doma,tobyla úplná pohoda.

Reklama

Přidat komentář