Reklama

Výprask vařečkou

kluk (So, 5. 6. 2010 - 22:06)

Pro Milenu:
U nás to...Já jsem si nikdy nemohl vybrat čím dostanu to bylo rozhodnutí rodičů většinou jsem dostal páskem nebo čerstvě utrženým prutem.mohl jsem si vybrat před kterou segrou dostanu,byla to součást trestu.nebylo nic příjemného dostávat výprask před svojí sestrou.

Emil (Pá, 4. 6. 2010 - 16:06)

Na západě je bití...Já jsem si nevšiml, že by česká mládež, která je vychovávaná bitím byla lepší než ta západní. Jen si srovnejte českou politickou scénu a vůbec situaci v ČR. Máme pověst jako zkorumpovaná země, kterou předčí pouze africké státy. A proč tomu tak je, když ve vládě je generace lidí, kteří zcela jistě byli vychováváni tělěsnými tresty a to i ve školách? Proč tam tedy nesedí slušní lidé, kteří by slušnými lidmi měli být, když je v mládí fur někdo mlátil? Aha, ono to asi není tak jednoznačné s důsledky výchovy stylu mlátit hlava nehlava.

ramone (Pá, 4. 6. 2010 - 16:06)

Nejde se zde slečna od 25 let do zrále ženy 50 let,která si častěji nechá naplácat pouze rukou přes sukni a pak na holou a s trvalým přátelstvím,ale bez soulože? Je mi 35 let. email mám [email protected] a jmenuji se Marek

Jirka (Pá, 4. 6. 2010 - 15:06)

Jirko, přece Matka napsala...Na rande s klukem pusti rodice dceru az kdyz ze uz je na to dostatecne stara a vyspela. Vypraskem na zadek se takove holky uz netrestaji.

Fido (Pá, 4. 6. 2010 - 01:06)

Jirko, přece Matka napsala "když se OPOZDÍ z rande" - to znamená, že překročila dané meze. Schůzky s chlapcem jsou povoleny, Matka proti tomu není, ale nechce trnout strachem o dceru celou noc.

Básník (Čt, 3. 6. 2010 - 20:06)

Ostrov Mn byl posledni, ale i...Podle některých reakcí na internetu je pořádný výprask metlou horší než rákoska. Zpočátku je snesitelnější, ale bolest se stupňuje.

Jirka (Čt, 3. 6. 2010 - 16:06)

Já sice nevím, jak přesně...Ty nam zase vysvetli jak to, ze na jedne strane poustite dceru na rande s klukem a na strane druhe ji trestate jako malou holku.

Matka (Čt, 3. 6. 2010 - 16:06)

Já sice nevím, jak přesně je to s tělesnými trsty po celém světě, ale určitě vím, že v některých státech USA je povoleno trestání bitím u studentů na středních školách. Nad tím mi ovšem zůstává rozum stát.
Dejme tomu, že naše holka dostane doma na zadek, když se opozdí z rande, to je tak nějak v rodině. Ale neumím si představit, jak 16ti letá slečna dostává ve škole výprask od svého učitele. To mi teda vysvětlete.

Radek (St, 2. 6. 2010 - 18:06)

Jedna starší zpráva...Ostrov Mn byl posledni, ale i tam uz to skoncilo nekdy sedmdesatych letech kdyz nakej potrestanej podal stiznost u Svetovyho soudu a EU. Je to blbost, protoze nektery kluci, i ja,by si radsi vybralivyprask, nez vezeni, nebo pokutu.
Tam se vyplacelo metlou na holou, nic drastickyho.

Fido (St, 2. 6. 2010 - 18:06)

Jedna starší zpráva říká, že ve Velké Británii jsou tělesné tresty ve školách běžné na ostrově Man. (Nevím, jestli to ještě platí.)

JAN (St, 2. 6. 2010 - 17:06)

Jo a jeste je videt, ze...Na západě je bití tresrné, to ano,ale podle toho to tam také vypadá, student postřílí spolužáky, neváží si rodičů, ve společnosti se neumí chovat, protožeje to nikdo nenaučil a občas jim jednu nevrazil, jak říkám- řezat, řezat a řezat, ve školách zvlášť!

Alena (St, 2. 6. 2010 - 16:06)

Pro Milenu:
U nás to...Já jsem to měla jednodušší,byla jsem bita rákoskou a to přehnutá přes opěradlo žildle

Stanislava (St, 2. 6. 2010 - 11:06)

Pro Milenu:
U nás to probíhalo obdobně. Před výpraskem matka vyložila na stůl velkou vařečku, rákosku a řemen a já jsem si musela vybrat. Těžká volba. Tak jsem to různě střídala, ale vždycky to pro můj zadek dopadlo katastrofálně. Možná ještě tím řemenem se to dalo vydržet, za nejhorší trest bych považovala výprask rákoskou.

Fion (Po, 31. 5. 2010 - 18:05)

Ne, ten je jinde. Proč?

o (Po, 31. 5. 2010 - 18:05)

tady je nějaký úchyl chat?

Fion (Ne, 30. 5. 2010 - 23:05)

Pavle, proč by to Mirka měla vysvětlovat? Píše slušně, co je na tom špatného? 21-leté dceři to přece nemůže ublížit.

! (Ne, 30. 5. 2010 - 20:05)

Rány padají tam, kde došly argumenty.

Pavel (Ne, 30. 5. 2010 - 17:05)

Dnešní děcka ani neví, co...Milá Mirko,jako otec tří dcer a zjistil jsem,že nejstarší z nich,Jana,které je 21 roků si prohlížela Tvoje příspěvky ,jednak zde a jednak na dalších obdobných stánkách.Dovedeš vysvětlit proč to píšeš?

anonym (Ne, 30. 5. 2010 - 14:05)

www.stopzavislosti.cz

žák 62 (Ne, 30. 5. 2010 - 11:05)

Dnešní děcka ani neví, co...Zdravím tě Mirko,jsme asi tak stejně staří a co popisuješ je naprostá pravda.V té době dostal výprask skoro každý.Pamatuji si na dva pořádný výprasky.Jeden po třídních schůzkách a druhý když jsem neposlechl,že mám jít domů.To mi bylo 13 a kamarádka slavila narozeniny.Mamka zavolala abych šel domů,že se musím učit,zábava s kamarády a kamarádkama byla zajímavější.mamka mi oznámila,že jestli nepříjdu,že dostanu ,že mi nebude pořád telefonovat.Chtěl jsem jít ale pak mi zase něco zdrželo.domů jsem přišel za dvě hodiny.Když jsem přišel domů tak pásek už byl připrevený,rovnou jsme šli do pokoje .Musel jsem se ohnout přes postel a dostal jsem na holý zadek pořádný výprask.Poprvé jsem dostal na holý zadek a hned řemenem.byl to asi největší výprask co jsem dostal ostatní výprasky vařečkou nebyly tak hrozný.O výprasku jsem naechtě moc mluvit protože jsem se styděl natož abych někde volal.To jsou jen dnešní děti prav plno povinnosti žádný.Chovat se můžu jako magor potrestat mně nemůže nikdo.

Reklama

Přidat komentář