Reklama

Výprask vařečkou

R. (Po, 29. 3. 2010 - 10:03)

některé příspěvky jso uhodně drsné teda..taky mám jeden. Moje dobrá kamarádka dostávala doma až do 19 od mámy přes zadek. Vždy na holý zadek a pořádně. Musela si kleknout v obyváku na pohovku, nebo se přehnout v pokoji přes kraj postele. Její máma používala rákosku nebo gumový tatar. Počet ran byl od 25 do 40!!zadek prej do fialových jelit..

Zdenda (Ne, 28. 3. 2010 - 17:03)

A kvůli čeho si dostal? Co...Natálko napiš mi.Jsem rád ,že nejsem sám kdo dostává .Co si dáváš když ti naskočí jelita.Já si dávam mokrý hadr.

Lukas (Ne, 28. 3. 2010 - 16:03)

Ahoj píši ti až dnes...Nejdriv pres trenky a pak na holou? To mas jeste dobry. Ja se musim nejdriv natahnout pres koleno a dostanu rukou pres kahoty. Potom si musim lehnout na postel a dostanu remenem na holou. Pak mne privazou na lavici a dostanu petadvacet liskovkou a nakonec si stoupnu, privazou mne k pranyri a bicuji mne devitiocasou kockou na obnazeny zada.

Zdenda (Ne, 28. 3. 2010 - 16:03)

Z toho si nic nedělejte, já...Ahoj píši ti až dnes protože mám zakázaný počítač,teď není nikdo doma.K výprasku ,který jsem dostal ve středu tak mám zakázaný počítač.Dostávám za poznámky ve škole teď jsem dostal i za 4.Rodiče mi zkontrolují žákajdu a pak jdeme do dětského pokoje.Když je doma sestra tak jí mamka pošle do kuchyně.Já si lehnu přes postel a táta odepne řemen,nejdříve dostanu přes trenky a pak na holou.Mamka stojí ve dveřích a občas odhání zvědavou sestru,pustí jí do pokoje až po výprasku.Po výprasku pak chvilku vzlykám v koutku.

Peter (Po, 22. 3. 2010 - 00:03)

Mňa mama tiež občas zbila varechou. V priemere som dostal tak raz za mesiac, dva... Za menšie priestupky som dostal na oblečenie, zväcsa doma na tepláky, ale za horšie veci mi mama nohavice stiahla (vraj aby to viac štípalo). Ale nikdy som nemal po bitke modriny! Taký priemer. Musel som sa rozplakať a zadok som mal pekne červený, ale za pár hodín už nebolo po bitke ani stopy. Poslednykrát som dostal, keď som mal 14, myslím že za neskorý príchod domov. To môj zadok videl varechu naposledy. Teraz si uvedomujem, že občas som si zaslúžil a na mamu sa za to určite nehnevám. Keď zostávajú modriny, to už sa rodič prestáva ovládať...

Jessica (Ne, 21. 3. 2010 - 19:03)

A kvůli čeho si dostal? Co...Z toho si nic nedělejte, já taky bývám bita od tatínka, dostávám vařečkou, když hodně zlobím, nebo dostanu špatnou známku, nebo za lhaní - za to jsem dostala nejvíc, protože lhaní našim vadí nejvíc, taky jsem lhala jenom jednou. Rodiče mě vždycky vyslechnou, zkontrolují žákajdu a když mám dostat, tak si musím dojít do kuchyně pro vařečku a jít do svého pokoje, tam si stáhnu kalhoty i kalhotky a čekám, až příjde tatínek, ten si sedne na židli a já mu podám vařečku a ohnu se mu přes kolena, vyplácí pěkně pomalu a dost silně, strašně to pálí a trvá to dlouho, vždycky hrozně brečím a prosím, ale marně, zadek mě bolí dost dlouho, dostanu tak jednou za dva měsíce.

Nátálka (Ne, 21. 3. 2010 - 17:03)

A kvůli čeho si dostal? Co si provedl?
Já naposled dostala nejdřív rukou a pak vařečkou... poslední dobou dostavám pořad, mamka s taťkou říkají dycky že je jim to líto ale že to musi dělat protože sem rozmazelná a ještě to strašně prodlužujou!!

Zdenda (So, 20. 3. 2010 - 21:03)

Já včera zase dostala......Ahoj Natálko já jsem byl bit dneska.Nejdříve jsem dostal přes kalhoty vařečkou a protože jsem se vztekal tak jsem dostaltak jsem dostal řemenem na holou.Ještě teĎ mi pálí zadek.

- (Čt, 18. 3. 2010 - 11:03)

Tyto diskuse dávno patří na stánky o sexu-no tak si to řešte úchyláci tam.....Ti kteří si myslí že je to v pohodě takkle někoho mlátit jsou sadisti a doporučuji léčbu nejlépe šokem :-)

Natálka (St, 17. 3. 2010 - 12:03)

Já včera zase dostala... poslední dobou dostávam často... mamka mi pořád řika že proto že sem rozmazlená :(

Alena (Út, 16. 3. 2010 - 21:03)

U nás doma byla vařečka...Znám to docela dobře.Na skříni v pokoji leží rákoska.A občas s ní i v 17 dostanu.Přes kalhotky ale štípe to strašně a mám z ní respekt dlouho.Někdy natahuju už předem.

Bert (So, 13. 3. 2010 - 10:03)

Ahoj, když to tady čtu, tak...Nějaký pedofil, kterému bylo 12 už hodně dávno. Někto by to měl sledovat a řešit.

Karel (Pá, 12. 3. 2010 - 23:03)

Ahoj, když to tady čtu, tak jsem rád, že nejsem sám, kdo má zážitek v nářezu. Já zažil pěknou ostudu na táboře. Jezdíme s oddílem na stanový tábor, kde si všechno společně stavíme, je nás asi 40 dětí a deset vedoucích, je mi 12 let. Jak se to tak stává, tak jsme se skamarádem Péťou, který je mladší ulili z práce, čmajzli jsme si pár dobrot ze zásob a mysleli jsme si, že jsme dobře schovaní a pěkně jsme si cpali břicha a libovali si. Načapal nás náš hlavas, jinak príma chlap, ale tentokrát byl hodně naštvaný. Po večeři na nástupu nás oba předvolal a všem řekl, co jsme provedli, tábor měl rozhodnout, jaký trest dostaneme, protože on by nám nejraději dal na zadek, ostatní bohužel rozhodli, že máme opravdu dostat a to pětadvacet prutem na holou. Jako chlapáci jsme to museli přijmout, sami jsme si museli postavit lavici doprostřed tábora, losovali jsme, kdo půjde na řadu první a kamarád šel nejdřív. Musel se postavit před lavici, svléknout si všechno od pasu dolu a lehnout si na břicho. Vedoucí drželi nohy a ruce, aby se moc nemrskal a hlavní vedoucí vyplácel. Můj kamarád se choval strašně statečně, neječel, jen po každé ráně stáhl zadek a vyjekl takové normální "áúúú", pak se musel postavit, odprosit, že to už nikdy neudělá a musel si jít na hodinu kleknout ke stožáru, byl pochválen za statečnost při exekuci. To já úplně selhal, byla to strašná ostuda, už čekáním a přihlížením jsem byl vycukaný, ale co je hlavní, zapoměl jsem se vyčůrat. Svlékl jsem se, položil se na lavici a vedoucí mě chytili nohy a ruce, exekuce začala a já z hrůzou zjistil, že chci čůrat a nemůžu jít. Snažil jsem se být statečný a nekřičet, ale nejsem takový hrdina a po 6 ranách jsem začal brečet, ale co je hrozný, už jsem to nevydržel a jak to pálilo a štípalo, tak jsem začal čůrat, vůbec jsem to nemohl zadržet a teklo to z lavice, všichi to viděli a rozesmáli se,já začal ječet jak tur,, svíjel jsem se,kroutil zadkem, tekly mi sople, no hrůza, pak jsem taky hodinu klečel s označením "padavka"

Alena (Pá, 12. 3. 2010 - 22:03)

U nás doma byla vařečka...Jseš dobrá, ohnutá přes židli bych to asi nevydržela a furt vstávala, já dostávám v kuchyni, ale lehám si u toho na stůl a pod zadek dostanu polštář, nebo něco srolovanýho, dostávám taky vařečkou na holý zadek a stejně u toho kopu nohama a hrozně řvu, tečou mi nudle, slzím, no jak malý mimino, ruce musím mít ale vepředu, jinak bych dostala víc, tak se snažím, ale moc to bolí.

Christien (Pá, 12. 3. 2010 - 22:03)

Ja jsem dostal vcera od mamky...Zrovna dneska jsem dostal nasekáno na zadek, je mi 11, chodím do mezinárodní školy abyl jsem za školou, poprvé v životě, nechtělo se mi jít na test, ale co čert nechtěl, tak mě viděl tatínek, ale já jeho ne. Doma se mě zeptal, co bylo ve škole a jak dopadl test a já mu lhal. Tatínek mi řekl, že mě viděl a já musel s pravdou ven, vlastně jsem se styděl, protože nikdy nic takového nedělám a mám bezva rodiče, nikdy jsem nedostal ani pohlavek. Tentokrát řekl taťka, že je mu to líto, ale že zasloužím pořádně zmastit zadek, poslal mě do mého pokoje a přišel za mnou s takovým tenkým páskem,musel jsem si stáhnout kalhoty a slipy a ohnout se přes kolena tatínkovi, měl jsem strach, protože jsem to nikdy nezažil, hrozně jsem brečel a kvičel, strašně to bolelo, nevím, kolik mi jich vyplatil, ale bylo to strašně dlouhý, trochu jsem si asi i připočůrnul, myslel jsem, že to nevydržím, pak jsem si vyslechl přednášku a musel klečet celou hodinu. Už nikdy nepůjdu za školu.

Andreas (Pá, 12. 3. 2010 - 17:03)

Ja jsem dostal vcera od mamky vyprask za dve petky. Musel jsem se vyslect uplne do naha a lehnout si na gauc.Dostal sem vareckou 25 ran na zadek a 10 na stehna,brecel sem u toho ale vydrzel jsem to.Mamka me potom poslala klecet do kouta kde sem byl asi hodinu.Bolel me potom zadek a dnes to ve skole bylo hrozne kdyz sem musel sedet. Na mamku se nezlobim vim ze sem zaslouzil.

Monika (Pá, 12. 3. 2010 - 12:03)

U nás doma byla vařečka také hlavním výchovným nástrojem. Většinou nás trestala mamka, musely jsme se sami svléknout a přehnout přes židli a pak už kmitala vařečka. Takových větších výprasků jsem dostala asi 20, to jsem byla dofialova a tři dny jsem se nemohla posadit.

manželé kk (Čt, 11. 3. 2010 - 18:03)

Trochu s úsměvem čteme s manželem tuto rubriku.Nakonec jsme se rozhodli napsat také svoji příhodu,když jsme byli malý tak jsme občas doma také dostávali shodou okolností naši rodiče používali vařečku.Rodiče nás vypláceli v prádelně aby to nerušilo sousedy.Jednou jsme se tam spolu s rodiči sešli.Manželovi rodiče si museli půjčit od našich vařečku,protože ji můj muž skoval.nejdříve jsem dostala výprask já a pak malý Zdenda můj muž.Po výprasku jsme chvilku vzlykali ale pak jsme sinzačali spolu hrát a kamarádit,rodiče se začali navštěvovat.V dospělosti jsme se vzali a máme syna.Ještě ,že manžel skoval tu vařečku.

občan v (Čt, 11. 3. 2010 - 18:03)

Je mi už přes 50 let,...Vím ,že to musel být otřesný zažitek ale na druhou stranu si myslím ,že dnešní některé děti by to potřebovaly.

Jan (Čt, 11. 3. 2010 - 17:03)

Já na pravdu a lásku moc...Je mi už přes 50 let, takže má zkušenost je velmi stará, ale nikdy na ní nezapomenu. Vyrostl jsem na malé dědině na Slovensku, kdo četl knihu "Dětství" od. M. Gorkého a došel až ke stati o výprasku,tak něco takového jsem zažil s partou kamarádů. Bylo nás dest a byli jsme pěkní uličníci. Chodili k sousedům na zahradu krást ovoce, do kurníků vajíčka , do udírny klobásy a tak podobně. Jednou nás jedn soused nachytal a skoro všechny profackoval, my jsme mu za to zničili jeho malou dodávku, kterou potřeboval k práci - propíchli kola, rotbili okna, pořezali sedadla. To byla asi poslední kapka a my všichni strašně dostali, ale ne jen tak doma, po poradě s našimi rodiči jsme dostali veřejný výprask v místní sokolovně. Byla tam svolána celá vesnice k mimořádné schůzi a my tam museli jít povinně s rodiči, ale nevěděli jsme proč. Přišla opravdu skoro celá ves, tam najednou vyvolali naše jména a my jsme přišli dopředu, postavili nás do řady vedle sebe a tam nám řekl předseda vesnice, že našich průšvihů mají už dost a tak že teď tady dostaneme výprask pro výstrahu. Všichni jsme zkameněli a nebyli schopní ani promluvit, ani se pohnout - dostat přede všemi - to jsme nečekali ani v nejhorším snu. Protože jsme byli svátečně v obleku, poručili nám sundat sako, kalhoty a trenky, poslušně jsme to udělali, báli jsme se odporu, aby nebylo ještě hůř, stáli jsme tam s nahatým zadkem jenom v košilích. Naši otcové postavili na pódium širokou lavici, která tam byla připravena, přinesli kýbl s namočenými pruty a pak bylo vysloveno první jméno mého kamaráda, musel přijít k lavici, tam si musel lehnout na břicho jeden z našich otců držel ruce a další si sedl dozadu a chytil ho za nohy. Všichni jsme strašně ječeli a všichni se u toho počůrali, strašná ostuda a zážitek, hlavně, dívat se, jak jeden dostává, svíjí se a vříská, nakonec, jak čůrá bolestí a čekat na svůj nářez,sokolovnou dobré dvě hodiny zněl řev a svištění prutu, od té doby nebylo hodnějších hochů - jen ta vzpomínka byla strašná.

Reklama

Přidat komentář