Reklama

Výprask vařečkou

Básník (Pá, 30. 4. 2010 - 13:04)

Básníku upadl jsi na...No nevím, kdo z nás upadl na hlavu. Také přednášíš na nejprestižnější české univerzitě?

Alena (Čt, 29. 4. 2010 - 23:04)

Doma byla přísnost ale vím že i kamarádky někdy dostaly.Já naštěstí ne na holou ale spolužačka skoro vždy.

jim (Čt, 29. 4. 2010 - 22:04)

Básníku upadl jsi na mlíku.Kolem Tebe byly myši.Schovej se zbabělče ve své skrýši.Na hovada z vlády. Dopadnou brzy Hospodinovy klády.S žebráky na hlavu jako jsi Ty.Nepostačí kulomety...

Alena (Čt, 29. 4. 2010 - 21:04)

Myslím že hodně příspěvků je výmysl.Ale rákoskou jsem dostávala a nikomu to nepřeji.Ale někdy to zapotřebí asi je.Já byla bita často ale zaslouženě.

Básník (Čt, 29. 4. 2010 - 18:04)

pořádný výprask kulomety...Jim je teroristický hovado!

Marek (Čt, 29. 4. 2010 - 17:04)

V 15 na holou?? Od koho? Jak?...Bracha je skoro o dva roky starsi a uz nedostava, ale v mym veku jeste taky dostaval. No normalka si stahnu kalhoty a lehnu na bricho a otec mne reze remenem. Kluci se divili ze si to nechavam libit.

P (Čt, 29. 4. 2010 - 16:04)

To uz asi bylo davno protoze...V 15 na holou?? Od koho? Jak? Co ti na to řerkli ti kluci?

ketlman (St, 28. 4. 2010 - 14:04)

Dobrý den,
Je mi 10 let a...cau lucko a co tata ten na to raguje jak kdyz dostavas

Marek (Út, 27. 4. 2010 - 18:04)

Marku, proč trapas? Mezi...To uz asi bylo davno protoze ted zadnej kluk neprizna ze je bitej. Mne je navic 15 a to uz asi zadnej kluk na holou nedostava.

jim (Út, 27. 4. 2010 - 17:04)

pořádný výprask kulomety by si zasloužila naše stalkingistická vláda v čele s predátorem Václavem Klause.Prvně Vám nic nedají,máte hovno,pak Vás okradou o to co máte lichvou a nakonec Vás exekucí zabijí.Kulomety jsou málo.Pustte na Pražský hrad celou Africkou savanu a at je všechny pomalu sežerou,tak jako oni vraždí zaživa nás!!!!!!!!!!!!!

Fido (Út, 27. 4. 2010 - 17:04)

Marku, proč trapas? Mezi námi se to tenkrát považovalo za hrdinství; ale záleží asi na okolnostech...

Marek (Út, 27. 4. 2010 - 16:04)

Taky se vam nekdy stalo ze nekdo videl stopy po vasem vyprasku? Ja jsem druhej den po vyprasku zapomnel a sel se s klukama koupat a oni si ve sprchach vsimli ze mam modraky na zadku. To byl trapas protoze do ty doby nevedeli, ze dostavam vyprasky.

kámoš (Út, 27. 4. 2010 - 16:04)

Omlouvám se.Napsala jsem...Ahoj chtěl bych si take s vámi dopisovat,jsem kluk,chodím ještě do školy.Přesto ,že chodím s holkou od nás ze školy,občas ještě výprask dostanu.

alcases@seznam. (Po, 26. 4. 2010 - 11:04)

Ahoj Kláro,mám stejné...Omlouvám se.Napsala jsem chybnou adresu.A.

Nic si z toho nedělej, já...Ahoj Kláro,mám stejné problémy jako Ty.Nechceš mi napsat?

Eva (Út, 20. 4. 2010 - 18:04)

Po tom co jsem tu četla,už...Vůbec si Moniko nedělej z toho hlavu ,mz máme takové čertiska dvě.Holku 6 a kluka4.5.Tak vím o čem je řeč a tak občas nějaký ten výprask dostanou.Manžel používá proutek pěkně štípne a dcerka má z něho strach,párkrát už od manžela s ním dostala,malý Honzík dostává zatím jen rukou.Je i poslušnější.Přeji hodně zdaru.

Kl (Út, 20. 4. 2010 - 18:04)

Nic si z toho nedělej, já...No na střední škole už nedostávám ale na základce jsem dostával výprasky docela často.Dostával jsem za poznámky,někdy za 4a 5.Poznámky a špatné známky se museli podepisovat.Po podepsání žákajdy a krátké domluvě přišel na řadu výprask.Když jsem byl menší tak jsem si lehl mámě přes koleno,zadkem nahoru byl jsem vyplácen vařečkou,jako pak větší jsem stál v předklonu a dostával řemenem.Poslední výprask jsem dostal ve 14.

MONIKA (Út, 20. 4. 2010 - 09:04)

Po tom co jsem tu četla,už vařečku asi nikdy nepoužiju,mám extrémě neposlušnou dcerušku,je jí 5 a zkouší co vydržím,jsem celkem kliďas,ale poslední dobou mě pořádně dostává,taky jsem si nechtěla pořád otloukat ruce,věřila jsem ,že když to bude víc bolet,že to bude mít nějaký efekt,nemá,takže se opět vrátím k ručnímu vysvětlování a budu doufat že dostane rozum dřív,než se z toho zbláznim.

I (Po, 19. 4. 2010 - 16:04)

Nic si z toho nedělej, já...Strašně vtipné a příjemné se převtělovat do mladé vysokoškolačky, která dostává, že???

Peter (Po, 19. 4. 2010 - 15:04)

Chodiť na výšku a ešte dostávať? To je dosť drsné...
Mňa mama bila varechou do 15tich, po tom už len občas nejaká facka maximálne.

Reklama

Přidat komentář