Reklama

Výprask vařečkou

Kamila (So, 2. 4. 2011 - 11:04)

Já jsem včera dostala největší výprask svého života, modřiny na zadku budu mít ještě snad 14 dnů. Ve škole jsem celkem premiantka a nedělá mi problém se učit, ale středu jsme měli psát písemku z matiky a já v tom pěkně plavala, tak jsem si řekla, proč bych jednou za život nemohla bulat, domluvila jsem se s jednou spolužačkou, která je v tom celkem zběhlá a ráno místo abych šla do školy, tak jsem měla namířeno i s ní na autobus do města. Všechno bylo v pohodě až do včerejška. I omluvenka se mi povedla sfalšovat a učitelka nic nepoznala. Mamka pracuje v našem vesnickém obchodě a učitelka ve stejné vesnici bydlí, šla k ní nakoupit a nějak se mamka dozvěděla, že jsem nebyla ve škole. Když přišla domů, tak se mě v klidu zeptala, co celý týden ve škole a řekla, že počkáme na tátu. U večeře všechno řekla. Takový řev jsem ještě nezažila, prý jestli vím, co mi za to ve škole hrozí(2 z chování, problémy s přijmačkama, protože chodím do 9). Táta mi řekl, že dostanu takový nářez jak nikdy, jsem bita celkem často. U všeho byl můj brácha, který chodí do 7 a rodiče řekli, že bude i u výprasku ať jsem ponížená. Po večeři to začlo: musela jsem se jít vyčůrat a umýt a jenom ve spodním prádle přijít do obýváku. Tam jsem dostala kázání a rodiče zase řvali. Pak jsem si musela stáhnout kalhotky a lehnout přes tátova kolena, dostala jsem trochu rukou, pak si odepnul pásek a dal mi tolik, že jsem řvala a prosila, aby už přestal, ale řek mi, že bych zasloužila rákoskou, kdyby ji měl. Po výprasku jsem musela jít s holým zadkem kleknout do kouta a pak spát. Mamka mi napsala omluvenku za středu a řekla, abych se nedivila, že se mě učitelka ptá na výprask, protože jí řekla, že dostanu co se do mě vejde. Teď mám podmínku, že za cokoliv dostanu bez milosti výprask,

Genderista (Út, 29. 3. 2011 - 22:03)

Pst,jsou tu i dámy!!!

:-o (Po, 28. 3. 2011 - 05:03)

A hele, banda úchyláků, kterou vzrušujou výprasky se zde sešla, aby pohonila čůráky.

Aco (Ne, 27. 3. 2011 - 22:03)

a co jsi měla při výprasku na sobě? Nebo to bylo na holou?

Kačka (Ne, 27. 3. 2011 - 19:03)

Doufám, že mu to aspo?n...Radši se tomu budu snažit vyhnout.Bude mu divný,že nosím místo tanga bombardaky.Ale musím.Přes krátké kalhotky jsou vidět jelita.Proč jsem musela být bita tak nevhod.Když jsem s nikým nechodila tak jsem ani jednou nebyla bita a zrovna to muselo přijít nevhod.Už aby mi bylo18.

lidka (Ne, 27. 3. 2011 - 16:03)

Ahoj,bude mi letos 17 a...Doufám, že mu to aspo?n uděláš rukou, protože 14 dní by to určitě nevydržel

Kačka (Ne, 27. 3. 2011 - 16:03)

ahoj je mi 16, doma...Ahoj,bude mi letos 17 a včera jsem dostala od otce výprask rákoskou.Naposledy před tím jsem dostala řemenem,když mi bylo 14.Výprask rákoskou jsem dostala poprvé,po zadku mám pěkný šlince.Tu ženskou co jí tátovi prodala v erotickém obchodě proklínám.Se svým klukem se ted nejméně 14dní nemůžu pomilovat.Nechci aby viděl můj zadek po výprasku.

Natušíík (Út, 22. 3. 2011 - 22:03)

ahoj je mi 16, doma...No toto aj ja mám,len mna bije mama.Bije ma s varechou,ale tiež sa musím postavit do kuta :/ ponižujuceeee.........ma potom tyzden chalan ani poriadne za zadok chytit nemože :D chudáááčik :(

Zuzanka (Út, 22. 3. 2011 - 21:03)

ahoj je mi 16, doma...OMG

karolina (Út, 22. 3. 2011 - 19:03)

ahoj je mi 16, doma dostávám výprasky taky, když něco provedu tak táta vztane a začne si odepínat pásek se slovy:"tady už někdo nedostal dlouho na prdel" a nebo " tady někdo potřebuje výchovnou lekci" pak mě vezme za předloktí postavímě( když sedím) sedne si, položí si mě na klín stáhne mi kalhoty a kalhotky a dá mi jich většinou tak 25 až 30 občas je to už k nevydržení strašně při tom křičím a brečim
a pak mě postaví do kouta kde musím tak hodinu stát a ani se nehnout

Jana Fisher (Po, 21. 3. 2011 - 08:03)

přesně tak, každé dítě...A mohu vědět jak jsou Vaše děti staré a jak u vás výprask probíhá?

Zdenda (Ne, 20. 3. 2011 - 17:03)

Ahojte ja som Lenka mám 14...Ahoj Lenko já byl bit v pondělí.A ještě dneska mám trochu jelita

Eva (Ne, 20. 3. 2011 - 13:03)

Ja jsem dospela a kdyz neco...Něco podobnýho jsem zažila jen jednou.S bývalým přítelem.Sice jsem dostala jen rukou a přes kalhotky,ale i tak to pořádně štípalo.Bylo mi do breku,ale musím říct,že mě to i trochu vzrušilo.Naposledy jsem dostala od táty,když mi bylo asi 12let.Teď je mi jednou tolik.Chci říct,nejsem žádná masochistka,nebo tak něco,ale ve skrytu duše se mi to i trochu líbilo.Jsem divná?..

Lenka (Ne, 20. 3. 2011 - 12:03)

Ahojte ja som Lenka mám 14 rokov,a výprasky dostávam často,napůríklad predvčerom :/to som mala za papulovanie a odvrávanie :/

Katka (So, 19. 3. 2011 - 15:03)

nějak nechápu, proč by se...Ja jsem dospela a kdyz neco provedu, a nemusi to byt ani "desny", tak od partnera dostanu vyprask. Jako dite jsem vyprask nikdy nedostala.

TerezaK (So, 19. 3. 2011 - 15:03)

nějak nechápu, proč by se měl rodič a priori chovat k dětem jinak než k dospělým. Manžel, když provede něco děsně špatného, tak taky dostane výprask? Nebo šéf v práci? Kde se bere v rodičích ten postoj, že dítě je nějaký jiný živočišný druh než dospělý a dle toho je třeba s ním jednat?
Jak se mají děti naučit respektovat ostatní, když se jim od jejich nejbližších respektu nedostává? To, že dělají chyby, blbiny, přehmaty, je přece normální součást vývoje a když se jim jako odpověď dostane násilí, tak buď přestanou dělat cokoli a stanou se závislými na úsudku ostatních, nebo se vzbouří a začnou oprávněně dělat naschvály.

institut bezpeč (So, 19. 3. 2011 - 13:03)

Souhlasím s komentářem číslo 2 a 3 nahoře. Nejvíce doporučuji jako první linku bezpečí.
Předtím však napiš na e-mail linky bezpečí.
1. Číslo na linku bezpečí je 116 111, a je zdarma jak z pevné linky tak z mobilního telfonu.
2. E-mail na linku bezpečí je: [email protected]
3. www stránka :
http://www.linkabezpeci.cz/
4. Pokud něčemu nerozumíš, můj e-mail je [email protected]

Peter (St, 16. 3. 2011 - 01:03)

U nas to bolo tak,
1. Upozornenie
2. Upozornenie + popripade jedna vystrazna po nohaviciach
3. Uz vyprask.
Cize nie z nicoho nic. V 90% pripadoch to skoncilo pri tom druhom bode, malokedy to zaslo az k vyprasku. A tiez sa na mna nikto nepozeral, ked som nieco vyviedol vonku, vzdy som dostal az doma!

Nella (Po, 14. 3. 2011 - 18:03)

nesnáším větu škoda...přesně tak, každé dítě musí vedet, že at provede cokoliv , tak vždycky musí přijít domu a řešit věc s rodiči, musí vedět, že mu pomužou, trestat dítě tak že se počurá muže jedině magor a rozhodně to nemá nic společného s výchovou, akorát si dotyčný sám řeší vlastní koplex. Já sama mám 2 děti, když provedou něco hodně špatného dosatnou výprask ale přiměřený jejich věku, v žádném případě ne do krve . Výprasku předchází kázaní, on takový půlhodinový výslech s vědomím, že po něm hrozí výprask je mnohokrát učinější. Takže se proberte a nepište tady nesmysly.

Jakub (Ne, 13. 3. 2011 - 20:03)

Vařečka? To nic není. Já dostával řemenem a od 12-ti let rákoskou. Bylo to vždy na holou a musím říci, že vždy zaslouženě. Poslední výprask jsem dostal zhruba před rokem ve svých 18-ti letech a i tentokrát na holou a oprávněně. Nepochybuji o kladných účincích.

Reklama

Přidat komentář