Reklama

Výprask vařečkou

Monetka (So, 14. 10. 2006 - 20:10)

Seeadler asi ve?a číta alebo má poruchy výchovy. Mám štyri deti a výprask vareškou je tabu. Viete prečo to niektorý rodičia robia? Lebo nevedia vychovávať! Je to ich slabosť, u?achčovanie komunikácie s dieťaťom výpraskom. A výsledok? Možno strach, vzdorovanie, nenávisť zo strany dieťaťa ktoré začne rodičom opov?hať. Každý problém sa dá riešiť vysvetlením dôsledkov a hlavne sa treba deťom viac venovať. Raz sa im to vráti. Lucka povedz mame že bitka nieje riešenie. Držím ti palce.

J.81 Seeadler (Pá, 13. 10. 2006 - 21:10)

Určitě máte číslo mobilu některého z rodičů.Víte,jak dovede s člověkem zamávat,když se mu ze sluchátka ozve jenom hluboký dýchání?Udělejte to několikrát a hned se začnou jinak chovat.Nebo z městský budky na pevnou.Nesmí vidět číslo.Taky zlomená tužka v obálce umí pravé divy.Je vám to málo?Máte silnej žaludek?Napište jim vzkaz na papír a hoďte do schránky,krví,určitě jsou u vás městká
jatka.Nejlepší je stejně klasická hlava z koně v posteli (Kmotr-Marlon Brando)

J.81 Seeadler (Pá, 13. 10. 2006 - 21:10)

Já bych vám řekl,jaxe rodičům nebo jednomu pomstít...používá to často albánská mafie...já nikdy sračky nedělal,takže tohle nechápu.

RENE (Pá, 13. 10. 2006 - 18:10)

aHOJ,MĚ BUDE 18 a dostavam jeste výprasky od mamky,myslim ze to je lepsi nez zakazy

Pit (St, 11. 10. 2006 - 21:10)

Priste vem varecku a narez mamku!!Rika se skoda rany kera padne vedle ,ale vseho moc skodi!

Irena (St, 11. 10. 2006 - 20:10)

To Petra: U nás je to doma to samý. A to mi bude brzo 18. Ale stejně je to lepší než věčný zarachy. Po výprasku si zabulím a je to vyřešený.

Petra (So, 7. 10. 2006 - 15:10)

dostávám za drzost, odmlouvní, špatné známky...musím si vyhrnout sukni nebo sundat kalhoty, stáhnout kalhotky, přehnout se přes kolena a dostanu na holou...rukou nebo páskem

Pavel (So, 7. 10. 2006 - 08:10)

Podle toho co tu píšete, patří někteří rodiče skoro do kriminálu. Protože nutit dospívající děti svlékat se kvůli výprasku do naha, to smrdí sexuálním zneužíváním! Taky jsem občas dostal výprask, ale tak do 10, 11 let a nikdy ne na holou. I tak to štípe dost. A určitě ne za špatný známky. Když jsem dostal pětku, rodiče mi domluvili, musel jsem sedět doma a učit se. Matka mě pak někdy z tý látky zkoušela (podle knížky). Pokud jsem si ale tu pětku vymazal ze žákovský, potom byl výprask. Prý kdo lže ten i krade. Stejně tak jsem občas dostal za nějakou poznámku. Od otce řemenem, od matky vařečkou. A vždycky přes kalhoty nebo tepláky. Výprasky u nás byly tak do 11 let, potom už nikdy. Bolelo to, ale nikdy jsem nedostal tak, že bych měl jelita na zadku.
Později jsem občas měl domácí vězení, zákaz televize nebo jsem nedostal kapesný. Když mě otec přistihl jak kouřím ve sklepě, musel jsem s ním na dvorek, vytáhl Sparty a koukej hulit. A dokud jich nevykouřím aspoň pět, nepůjdu domů. Po třetí se mi začala motat hlava a houpat žaludek. Skoro jsem nevyšel do schodů. Všechno se se mnou točilo. Zvracel jsem, spal jsem s kýblem u postele! A od tý doby se mi chtělo zvracet, jen jsem ucítil tabákový kouř. A už jsem nevzal cigáro do pusy.
Svoje děti zatím nemám, ale neumím si představit, že bych je měl, hlavně v pubertě, bít na holou. Že dcera bude mít třeba zrovna menstruaci, matka jí přesto stáhne kalhotky a nařeže na holou, to mi přijde krajně úchylný. Ta holka z toho může mít komplexy na celej život. Tohle není o ponížení při trestu, je to sexuální zneužívání!

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 00:01)

I při menstruaci je důležité stáhnout kalhotky. Klidně i náplacat přes pipinu.

Šárka (Pá, 6. 10. 2006 - 19:10)

Já tedy nejsem žádnej úchyl. Dneska jsme měli školu na 10:00. A kamoška skutečně dostává výprasky na holou jak malá a já jsem jenom ráda, že to u nás doma není.

Jirka (Pá, 6. 10. 2006 - 19:10)

Petra: Hmmm Za co dostáváš? Jak to probíhá? Svěř se tedy!

Lenka (Pá, 6. 10. 2006 - 11:10)

kulový nemocná,sníš svůj spankingový sen,co?????ježíš vy jste dementní

Petra (Pá, 6. 10. 2006 - 11:10)

Jirka:Jsem nemocná.

Jirka (Pá, 6. 10. 2006 - 11:10)

Jo ? A jaktože nejsi v pracovní den v 9:45 ve škole ? A místo toho brouzdáš po webu co ?

Petra (Pá, 6. 10. 2006 - 09:10)

Jsem jedna z těch, o kterých píše Šárka. Je mi 16 a skutečně dostávám na holou...Je to strašné, když se převlíkám ve škole do tělocviku a ostatní to vidí...

Milan. (Út, 7. 3. 2023 - 11:03)

Ahoj , rád bych Ti nabídnul moji výchovu , líbí se Ti a vzrušuje Tě dostávat na zadek? Tak napiš na [email protected] a domluvíme se . Budu rád , když dáš i ty mě .

Šárka (Pá, 6. 10. 2006 - 08:10)

Spoustu z těchto příspěvků asi nějaké fantazie jsou. Nicméně jsem na střední škole a mám kámošku, která fakt za průsery výprasky dostává. Na vlastní oči jsem viděla jelita na jejím zadku při převlékání do tělocviku. Když jsem se s ní o tom bavila tak přiznala že dostává důtkama nebo vařechou na holou v 16 ! nechápu takové rodiče. U nás se vše řeší rozumnou domluvou maximálně se zvýšeným hlasem a taky to jde.

Tomáš (Pá, 6. 10. 2006 - 00:10)

to Hanka:
Tak tohle už jsem někde četl. Místo matky byl otec, tvůj věk se nějak zázrakem nezměnil a sestra zestárla o dva roky. Krásná fantazie, ale ne pro mně. Kdyby neexistovaly spankingové diskuse, tak neřeknu. Ale ony existují a ten tvůj "příběh" patří tam.

Markéta (Čt, 5. 10. 2006 - 22:10)

Případ Hanky je fakt hrozný. Já sice taky občas vyfásnu od našich pár výchovných a někdy i přes holou i v 17 a vím že mně mají rádi a že je to bolí víc než mně. A le v tomto věku dostat tak až se člověk počůrá to normální není.

TerezaK (Čt, 5. 10. 2006 - 21:10)

Hanko, to snad ani není možný....panebože, kde to žijeme. Nejde to nějak zastavit? Třeba že byste se se sestrou dohodly a až to na máti zase přijde, třeba jí přidržely ruce, až se vyzuří? Jednoznačně a jednohlasně říct DOST, takhle se s námi zacházet nebude.Třeba si uvědomí, že pojem týrání dětí se týká i jí (i když o tom pochybuju). Nebo pohrozit zásahem zvenčí, požádat doktorku, školu, sociálku, příbuzné, tátu... Tohle už je fakt moc a věř, že se to na vás obou podepíše na celý život. Vím, že se mi to káže, že obrátit se proti vlastní matce je nesmírně těžké, ale věř, že ona byla první, kdo se obrátil proti vám. Přece slečna, které ostatní vykají a která bude zanedlouho vydělávat vlastní peníze, NEMUŽE být bita na holou páskem!!! Osoba, co tohle páchá, je jednoznačně tyran a vylévá si tak svou neschopnost a vztek. Jak píšeš, s výchovou a mateřstvím tohle nemá vůbec nic společného. Člověk není stroj na "všechnosprávně", občas samozřejmě ujede každý, ale tohle??? Hrozně mě Tvůj příspěvek pobouřil a pokud se se setrou rozhodnete s tím něco dělat, budu vám držet palce a podporovat vás, aspoň takhle na dálku přes net.

Reklama

Přidat komentář