Reklama

Výprask vařečkou

Květa (Pá, 22. 9. 2006 - 19:09)

Já si myslím, že výprask, když už k němu jednou za čas dojde, by se měl odehrávat v soukromí, nejvýše za účasti stejně starých sourozenců, pro které bude mít také odstrašující účinek. Určitě bych nikdy netrestala před cizími lidmi ani před sousedy a už vůbec ne před kamarády/kamarádkami. To je nepřiměřené ponižování a zbytečné zesměšňování.

Skeptik (Pá, 22. 9. 2006 - 17:09)

PetreH, ty bys asi rad zil jako nevolnik pred 250 lety. Asi bys schvalne delal prestupky, abys dostal petadvacet liskovkou na lavici.

Petr H. (Pá, 22. 9. 2006 - 14:09)

V pozdějším věku při dospívání jsem z toho měl značně smíšené pocity. Zážitek z dětství byl děsný, ale začal mě vzrušovat. Vzrušení jsem pociťoval při vzpomínkách, kdy jsem si to přehrával v hlavě a prožíval znovu pocit hanby z toho, že se stejně stará holka a kluk dívali jak hlasitě křičím, brečím, prosím a přitom mi vařečka skáče po zadku až ho mám plný rudých obtisků. Navíc jsem byl ohnutý přes koleno zadkem k nim, takže mi bylo vidět úplně všechno. Tepláky a trenky mi stáhl jejich otec úplně, takže jsem z počátku výprasku dost kopal a mával nohama. Když jsem se unavil, tak jsem už jen bezvládně a odevzdaně visel a držel. Byl jsem tak ohnutý, že jsem dokonce viděl mezi svými stehny jak se mi smějou. Zatímco mě jejich táta vyplácel, tak máma klidně vařila. Výprask se odehrál v kuchyni před obědem. Fakt by mě zajímalo jestli se vůbec něco takového stalo také někomu jinému? Zatím jsem nikde na netu nečetl, že by byl bit někdo u cizích (myslím jen on před jejich dětmi nebo dítětem). Jen jednou v autobuse, kde se bavili dvě starší paní, říkala jedna druhé: "...a její maminka normálně nabila našemu Kájovi." Z toho jsem usoudil, že ten Kája zažil něco podobného před nějakou kamarádkou od její mamky. Má někdo podobný zážitek, ať už jako potrestaný, trestající nebo divák?

Panky (Pá, 22. 9. 2006 - 12:09)

Vůbec s tím nesouhlasím! kdyby jsi měla alespoň nějakou zkušenost tak víš, že seřezat dítě a ještě před sousedkou ba před jejich kamarádama(ještě horší) musí být hrozně ponižující. A ještě je seřezat tak aby měli modřiny? Bože za mámu bych tě rozhodně nechtěla!!!!!!!!

Petr H. (Čt, 21. 9. 2006 - 18:09)

Nevím s čím přesně máš osobní zkušenosti, ale dostat na holou tak ponižujícím způsobem před stejně starými dětmi, které s tebe pak mají legraci je prostě příšerné. Zajímalo by mě jaké ty s tím máš zkušenosti?

D (Čt, 21. 9. 2006 - 17:09)

Hele, já mám osobní zkušenosti, ale někdy je nutné dítě pořádně seřezat. Chápu tě, že se stydíš za modřiny a je mi tě líto. D

Petr H. (Čt, 21. 9. 2006 - 14:09)

Před sousedkou to ještě není tak hrozný, ale já dostal vařečkou na holou u sousedů zadkem vystrčeným na jejich děti (dceru a syna. Trvalý pocit hanby ve mě zůstává dodnes.

Návštěvník (Čt, 21. 9. 2006 - 13:09)

No taky jsem si to myslela. Ale až budeš sám rodič tak poznáš. Né, že bych schvalovala mlácení vařečkou ale nějaký ten trestík je někdy opravdu za potřebý. I když abych pravdu řekla:takhle ponížit dítě před sousedkou to bych vživotě neudělala.

Zarri (Pá, 15. 9. 2006 - 21:09)

Milý neznámý, to si zde myslí asi každý...

Návštěvník (Pá, 15. 9. 2006 - 03:09)

Tak teda vidim, ze vetsina rodicu jsou idioti.

Zarri (Čt, 14. 9. 2006 - 19:09)

Z osobní zkušenosti taky vím, o čem píšeš. Ale z těchto důvodů jsem z vlastní vůle dodržoval celkem striktně dvě zásady:
1)nekouřit
2)nekonzumovat alkoholické nápoje
V okruhu 200 metrů od baráku. Také již po nemilých zkušenostech s řemenem v rukou rodičů...

Tonda (Čt, 14. 9. 2006 - 19:09)

A to sem si myslel, že se to děje jenom mně. Teť už je mi 17 a poslední výprask jsem taky dostal v 16. Přišla si na mně stěžovat sousedka taková postarší ježibaba. Chytla mně s cigaretou za barákem. Mátina mi nařezala na holou vařečkou přímo před ní. Když ji teť potkám na chodbě hanbou se propadám.

Zarri (Čt, 14. 9. 2006 - 17:09)

Bohužel, i já jsem v šestnácti dostal ještě párkrát na holou... ale to fackování zleva, zprava děcek v tomhle věku s odstupem času schvaluju.

Evka (Čt, 14. 9. 2006 - 17:09)

Samozřejmě že ne. V předškolním věku plácnutí přes ruce nebo zadek, ale puberťákovi klidně nafackovat zleva zprava... řezat 16 děcka na holou je už dost ponižující i když z této diskuze vyplývá že i to se dějě.

Jirka (St, 13. 9. 2006 - 19:09)

Evko, ty opravdu fackujes predskolni decka???

Evka (St, 13. 9. 2006 - 18:09)

zazila jsem ucitelku (prvni a druha trida), ktera jako trest pouzivala ukazovatkem pres holou...ditko se ohnulo pres prvni lavici a ona mu narezala
dotycna piucka skoncila po tech dvou letech v blazinci a ja v jine tride

ale k biti doma myslim, ze nekdy je opravdu dobre mirena facka lepsi nez dve hodiny vysvetlovani akorat bych to videla spis na vychovu v predskolnim veku...honit se po byte s pubertakem uz mi prijde jako postradajici smysl....

Z mu (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

Já bych to chtěl

Zkopany (Út, 12. 9. 2006 - 09:09)

Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!!

Japan Chlemtik (Po, 11. 9. 2006 - 22:09)

Měla jsi zato matce tvý kámošky podpálit barák.

Zuza (Po, 11. 9. 2006 - 19:09)

Mě doma nikdy nebili, ale zažila jsem něco podobného jako Ivča s tím rozdílem že jsem dostala taky. Byla jsem u jedné kámošky na víkend na vesnici. Šly jseme na na zábavu měli jsme se vrátit do půlnoci bylo nám 16. Samozřjemně sme to přetáhly a kvůli klukům jsme se vrátily až za světla někdy v 6 ráno. A to byl mazec kámoščina matka nás hned odchytla s vařechou v ruce, seřvala nás jak si to představujem pak nařídila kalhoty dolů, kleknout před postel a vystrčit holou a obě ještě dodala, že si to s náma vyřídí hned ručně a stručně. Nevěřila jsem vlastním uším. Byla jsem jak opařená a myslela jsem že mě se to snad nemůže týkat. Kámoška poslechla a s vystrčeným holým zadkem zaklekla k výprasku. Na mě její máti houkla jestli mi má ty kalhoty stáhnout sama tak jsem radši poslechla a následovala kámošku. Následoval takovej vejprask na kterej nikdy nezapomenu měla sem co dělat abych se nepocvrkala. Dopoledne jsme strávily s obkladem na zadku a modřiny jsem měla týden. Kámoška se mi omlouvala s tím že ona takové výprasky občas dostává. Doma jsem o tom ale radši neřekla ani slovo a byla ráda, že si naši ničeho nevšimly.

Reklama

Přidat komentář