Reklama

Výprask vařečkou

Zdeněk (St, 8. 9. 2010 - 22:09)

Já jsem poprvé dostala...Já jsem byl bit vařečkou ve čtvrté třídě,když jsem spolužačce umazal šaty.Její mamka přišla k nám domu,musel jsem se ohnot přes židli a dostal jsem pořádně na holou,hrozně jsem se styděl.Protože u výprasku byla maminka mé spolužačky věděly to všichni,že jsem byl bit.

Marie (Po, 6. 9. 2010 - 12:09)

Já jsem poprvé dostala vařečkou ve třetí třídě, když jsem se poprala v družině a učitelka požádala mamku, aby mě doma důkladně potrestala. Mamka rozhodla, že dostanu výprask vařečkou a šli jsme ji kupovat. Odtáhla mě do domácích potřeb kde koupila dvě největší vařečky a ještě tam nahlas vykládala, jak mě s nimi seřeže. Dodnes si pamatuji, jak jsem se hrozně styděla a jak jsem si polomrtvá strachy ty vařečky musela sama odnést domů. Z vyprávění kamarádek jsem věděla, že výprask je něco strašného. Doma jsem byla prvně, nikoli však naposled, v životě přehnuta přes koleno a na vlastní kůži jsem poznala, co je to pětadvacet na holou.

Eliška (Po, 6. 9. 2010 - 00:09)

elišák píše na všechny...Neznámý anonyme, alespoň se podepiš, když už mě sprostě napadáš a vůbec nevíš, komu píšeš, možná jsi někde něco od nějakého Elišáka četl, ale já nejsem Elišák, ale Eliška, píši sem poprvé, dostala jsem tuhle adresu od kamarádky, chtěla jsem se sem podívat a svěřit se, pokud znáš alespoň trochu anatomii, tak dívky si jaksi nic nehoní, nemají co, moulo.

Jana (Po, 6. 9. 2010 - 00:09)

A jeste neco Simono, pokud...Kyklope, ty asi rodinu a děti nemáš co? až Ti budou po bytě skákat alespoň dvě děti, budeš říst poznámky ze školy, vše jim třikrát opakovat, poslouchat drzé odpovědi, ještě rád po pásku sýhneš a nebudeš mít tak blbé kecy.

ona (Ne, 5. 9. 2010 - 16:09)

plácačka na mouchy je na výprask dobrá hlavně když se odstřihne ten placatý konec a máte jen držátko s umnělohmotným proutkem

Básník (So, 4. 9. 2010 - 16:09)

Na chodidla?? To som este...Pokud vím, výprask na chodidla (zvaný bastonáda) se používal někde v armádě a v arabských zemích. Nečetla jsi mayovky z cyklu Ve stínu padišáha?

Peter (So, 4. 9. 2010 - 13:09)

Na chodidla?? To som este teda nikdy nepocul :-x

hanka (So, 4. 9. 2010 - 00:09)

já ráda dostávám výprask na bosá chodidla, vzrušuje mne to. taky chodím často bosá na veřejnosti.

Peter (Pá, 3. 9. 2010 - 03:09)

No aj s varechou na holu je 9-10 ran na jedno miesto uz na nevydrzanie. A fakt su tie rany dost hlasite. Preto je mozno lepsie nechat aspon slipy. Takmer nic nechrania, ale aspon stlmia zvuk. A varecha je podla mna aj najbeznejsi nastroj na bitku aspon co ja vo svojom okoli poznam. A teraz uz cez skolsky rok sa asi bude pouzivat castejsie ako cez prazdniny

radši ne (Čt, 2. 9. 2010 - 19:09)

čím vás výprask nejvíc...K dotazu Ivy. Bylo to od mamky a bylo to obrácenou stranou od umělohmotné plácačky na mouchy. Taky jsem se tenkrát málem poscala. Jo a taky to bylo se staženýma kalhotkama.

Dajda (Čt, 2. 9. 2010 - 18:09)

K dotazu Ivy (31.srpna): Pro mě zůstává určitě nejhorší výprask bužírkou z kabelu - to je ten dutý obal, ve kterém nejsou žádné dráty. Asi 1 cm v průměru, tuhá umělá hmota, na dvojmo (jako se při výprasku drží řemen). Rány na holou nejsou vůbec hlasité (na rozdíl od vařečky nebo pásku), stopy na zadku rychle mizí bez následků, ale bolest příšerná - už 9-10 ran bez přestávky je k nevydržení.

(Čt, 2. 9. 2010 - 17:09)

Me mama dycky nasekala...Já když dostanu výprask, tak musím klečet s holým zadkem v koutě něky i hodinu a pak musím chodit doma s kalhotkama mezi půlkama ať jde vidět červený zadek.

Dáška (Čt, 2. 9. 2010 - 16:09)

čím vás výprask nejvíc...Já zažila nejhorší výprask taky prutem a na holou. Skončilo to počůráním. To byl opravdu sekec.

Jirka (St, 1. 9. 2010 - 15:09)

čím vás výprask nejvíc...Jako malej jsem dostaval rukou a ted remenem, tim je to horsi.

Eliška (St, 1. 9. 2010 - 03:09)

čím vás výprask nejvíc...My jsme tři ségry a dostávaly jsme metlou, spletenou z několika prutů a ještě namočenou, vždycky na holej zadek, jestli to bolí prutem,tak tohle si neumíš představit, být ohlá tátovi přes koleno, kalhoty až u kolen, a mokrá metla tancuje na zadku, vždycky jsem strašně křičela a vřeštěla a skoro vždycky jsem ucvrkávala.

iva (Út, 31. 8. 2010 - 23:08)

čím vás výprask nejvíc bolel mně prutem

Katka (Út, 31. 8. 2010 - 15:08)

Já jsem dostala jednou na...Něco k těm trapasům co se stávají při výprasku. Brácha od mamky jednou taky dostal na holou prcku až vytlačil bobek to mu bylo asi 10. Já dostávala taky jednou jsem si ucvrkla to byl opravdu pořádný výprask.

Niky (Út, 31. 8. 2010 - 13:08)

Taky jsem dostávala až do...Me mama dycky nasekala vareckou na holou a ja rvala. Hrozne sem se vstekala, dys jsem dostala a musela sem bejt celej den doma a jenom v triku nebo v zime ve svetru a v ponozkach bez kalhotek! Mama rikala, at kazdej vidi muj zadek nasekanej, dyz neumim poslouchat dodlecto mi naposledy udělala v 16 :-(

Zuzka (Po, 30. 8. 2010 - 02:08)

Já za známky nedostávala,...Taky jsem dostávala až do sedmnácti a vždycky na holou, nejhorší byla taky ta příprava, chodila jsem na záchod se vyčůrat, musela jsem mít stažené kalhoty pod kolena, donést si vařečku, mamka si sedla na židli doprostřed obýváku,já se jí musela ohnout přes kolena a vystrčit hodně zadek, ruce dát dopředu, pak mi vyhubovala, řekla, za co a kolik dostanu, tohle bylo nejhorší, zadek se mi třásl, už teď jsem fňukala a když dopadla první rána, tak jsem vřeštěla, jak tur, stejně jsem se vždycky připočůrala. taťka u toho nikdy nebyl, vždycky odešel do kuchyně, aby se nedíval, jak jsem svlečená, ten vždycky zase trestal bráchu, tomu dával páskem a musel si v pokoji lehnout na břicho a ruce dát pod sebe, taky jsem ho vždycky slyšela, jak vykřikuje a brečí.

mamča (Pá, 27. 8. 2010 - 19:08)

Já bych zase děti nebil za...já to mislela jako že zlobí a ne že bych to dělala jako za totáče.

Reklama

Přidat komentář