Reklama

Výprask vařečkou

Default User Image
Uličnik (Ne, 23. 6. 2024 - 11:06)

Ahoj Evi na co jsi se ptala asi sem to přehlednul Rad ti odpovím 

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 11:06)

Rád si popovidam napiš na [email protected] budu se těšit 

Default User Image
Effka (Ne, 23. 6. 2024 - 10:06)

Koukam ze je asi marne se tu ptat stejne nikdo neodpovedel

Default User Image
Na zadek (So, 22. 6. 2024 - 22:06)

Ahoj slecny hledám mladé holky do 27 let které by chtěli dostat na holou a ještě si za to něco vydělat nabízím za výprask 300 -800 Kč ... V případě zájmu napiš na email [email protected]

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 19:06)

Není to seznamka

Default User Image
Zuzka (So, 22. 6. 2024 - 22:06)

Ahojik tak sem musela odpoledne  do naha a prehnout se prez kreslo mamina me serezala rakoskou a to dost hodne zadek mam fialovej a strasne boli

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 18:06)

Ahojik tak co zadek jeste boli

Default User Image
Zuzka (Ne, 23. 6. 2024 - 18:06)

Ahojik ano zadek boli zvlast ty vystouply jelita mam je vsude na zadku

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 19:06)

Tak mas zadek hezky barevnej vid

Default User Image
Zuzka (Ne, 23. 6. 2024 - 20:06)

Mam hodne fialovo modrej

Default User Image
Jonatán (So, 22. 6. 2024 - 19:06)

Potřebovala by nějaká holka ke konci školního roku dostat za známky výprask jako motivaci?

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 19:06)

Tohle není seznamka

Default User Image
Ala (So, 22. 6. 2024 - 20:06)

No myslim ze mam vyprask jisty

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 12:06)

Kolik ti je?

Default User Image
Dan (So, 22. 6. 2024 - 20:06)

Copak bude za známky ?? 🤔

Default User Image
Ala (So, 22. 6. 2024 - 20:06)

Znamky snad budou dobry horsi jsou neomluveny hodiny

Default User Image
Dan (So, 22. 6. 2024 - 20:06)

A kolik jich máš v jaké třídě ? 

Default User Image
Martin (So, 22. 6. 2024 - 19:06)

Dobrý den, chtěl bych se tady s něčím poradit a zeptat se i na váš názor. Mám 28 let a vyrůstal jsem v takové té klasické rodině. Se ségrou jsme často blbli a zlobili, no klasika prostě. Já jako starší brácha jsem parkrát dostal vařečkou nebo páskem přes kalhoty nebo maximálně trenky. Ségra dostala jen vyhubováno a snad si ani nevzpomínám, že by na zadek kdy dostala. Ted ale k tomu důležitému, rodiče si udělali po několika letech ještě jedno dítě, kterému je letos 11 let. Mám ho moc rád a tak ho i celkem často hlídám a máme mezi sebou hezký vztah. Avšak v poslední době byl opravdu hodně zlobivý, odsekával, vůbec neposlouchal a když ke mně měl po škole přijít měl asi hodinové zpoždění. Já už v nervech, protože mi ani nebral telefon a když přišel, tak byl ještě uražený, že se vůbec starám kde je. To už byla pro mě poslední kapka a řekl jsem mu, že si zaslouží pořádný trest a jelikož jsem já v dětství byl občas bit, myslel jsem si, že brácha taky občas dostane a nebude to pro něj nic nového. Tak jsem jsem si ho vzal do kuchyně, vysvětlil mu, že když se bude takto chovat, že dostane na prdel, vzal si vařečku, přehnul si ho přes koleno a vysvlékl mu jeho kalhoty. Pak jsem mu dal takových těch klasických pětadvacet ran, v polovině začal dost brečet, ale říkal jsem si, že to k výprasku patří, musí prostě bolet. Pak jsem ho nechal a až si ho přišli vyzvednout rodiče, tak jsem se nestačil divit. Brácha jim to samozřejmě všechno řekl a rodiče mi řekli, že u nich žádné fyzické tresty nedostává a že jako jeho brácha bych si toto vůbec neměl dovolit. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale marně. Chápu, že jsem jeho brácha, ale hlídal jsem ho, měl za něj odpovědnost a k tomu vážný důvod. Kdybych byl v jeho věku já, určitě bych dostal taky. Co si tom myslíte, vážně jsem to přehnal?

Default User Image
Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 00:06)

Ahoj, nooo, osobně bych to udělal mírnější, ale vzhledem k situaci chápu i tuto variantu 

Default User Image
Aleš (So, 22. 6. 2024 - 19:06)

Na holou za prachy 700- 2200 KČ.

Období letních brigád je v plném proudu a ty né a né najít, kde by tě vzali a nějakou tu kačku dali ? S kámoškama by jsi zašla na party, ale nejsou drobné ? Z dětství jsi zvyklá a nebo tě ve skrytu duše láká dostat výprask na holou, ale nechceš zadeček nastavit jen tak zadarmo? Jestli jsi odpověděla na všechny otázky ano, tak to jsi tu správně a můžeš využít této mimořádné letní nabídky. Hledám štíhlé slečny do 26 let z Jihomoravského, Zlínského či Olomouckého kraje, které nebudou váhat a pošlou svoji fotku na níže uvedený email, kde si domluvíme podrobnosti.

 

[email protected] 

Reklama

Přidat komentář