Reklama

Výprask vařečkou

Paul (Út, 15. 8. 2006 - 13:08)

Kdo ví,doba se změnila určitě, ale třeba je to i tím ,že o tom dívky víc mluví.

Ivan (Út, 15. 8. 2006 - 13:08)

Ja to tiež nechápem. Za mojej mladosti dostávali väčšinou chlapci, dievčatá takmer vôbec. Žeby sa doba zmenila?

Paul (Út, 15. 8. 2006 - 12:08)

Jak tak koukám, hodně dostávají holky.Je to tím ,že u kluků to lidi berou, je to kluk nebo holky víc zlobí?

Nikča (Po, 14. 8. 2006 - 18:08)

Tak vařečkou jsem taky dostávala.Jenže ne na holou,ale prostě tam kde se mama zrovna strefila.Takže kromě zatku i přes záda,ruce.nejvíc to bolí přes ramena.Jsem pár dnů nemohla ani pohnout rukou.

Katka (Po, 14. 8. 2006 - 17:08)

Karolíno nejsi sama. Já se počurala při výprasku řemenem a to nebylo ani na holou. Bylo mi tehdy asi 15 a prostě jsem to už nemohla vydržet. Dostala jsem od tety přistihla mě s cigaretou na ten mazec nikdy nezapomenu. Mimochodem jsem dodneška nekuřačka :)

Alena (Pá, 11. 8. 2006 - 16:08)

Jirko, ale co když jsou některé příspěvky pravdivé! (Nicm. ten první zajisté nepsalo 10ti leté dítě...) Já jsem taky myslela, že se dnes tohle nikde neděje, zajímalo by mě, jak je tomu doopravdy.

Jirka (Pá, 11. 8. 2006 - 15:08)

Ty vaše bulíky už je mám zase na nose. Já tady z této úchylné diskuze nevěřím ani slovo. Už jenom ten první příspěvek stopro nenapsala Lucka co půjde do čtvrté třídy. Sorry ale nevěřím ! A žasnu nad takovým množstvím úchylů a lidí co jim na to skočí!

Alena (Pá, 11. 8. 2006 - 15:08)

Karolíno, to je fakt strašný, je mi Tě moc líto..

Karolína (Pá, 11. 8. 2006 - 15:08)

Podle mých zkušeností z děctví si myslím, že si srandu nedělají. Nás se sestrou mamča takto vychovávala taky až do 17. Zlobíš jako malá tak budeš potrestaná jako malá. Výprask býval v kuchyni vařečkou a většinou na holou. Jednou mě takhle mamina odchytla hned po příchodu domů. Ani jsem ji nestihla říct že musím na wcko a už jsem byla přehlá přes stůl s holým pozadím a začal nářez. Samozřejmě jsem to nevydržela (vařečkou to strašně bolí a štípe) a po prvních pár ranách jsem se počůrala. Strašná ostuda ještě že je tu anonymita normálně bych to nikdy nikomu neřekla.Ahoj

Michal (Čt, 10. 8. 2006 - 14:08)

Mně by jenom zajímalo, jestli si všichni dělaj srandu, nebo doopravdy dostávali a dostávají na holou tak moc a v tolika letech. Taky jsem někdy dostal na zadek, ale naposledy snad ve dvanácti, a vždycky přes kalhoty.

King4"seznam.cz (Čt, 10. 8. 2006 - 14:08)

Jste všichni blázni a sadisti. Uznávám, že je někdy rychlejší 2 leté dítě plácnout, než mu složitě vysvětlovat, že namá vběhnout do silnice. Jak má dítě rozum, je jakékoli jeho bití trestný čin a udal bych kohokoli kdo to dělá. Případně bych jej i sám zmlátil .... !!!!

Peter (Út, 8. 8. 2006 - 12:08)

Od otca som dostával remeňom až do 18 rokov, od puberty používal dedov remeň na brúsenie britvy zo sakramentsky tvrdej kože. Keď som dostal takých 30, mal som modriny na zadku. Raz som však dostal od mamky drevenou koncovkou švihadla, ktorá mi v zúrivosti tak zošvihala zadok, že som sa ešte pol hodiny po výprasku zvíjal od krutej bolesti, celý zadok som mal zmodretý a neskôr až zčernetý a na druhý deň som sa musel nesmierne prekonávať, aby som si naň mohol sadnúť v škole do lavice. Bolo to 100 krát horšie ako otcove výprasky remeňom.

Lucka co to psa (Út, 8. 8. 2006 - 09:08)

Ono taky zaleží jak je ta vařečka velká nebo jastly je to jen přes kalhoty nebo na holou.Když je to na holou tak to pořadně bolí a štípe.I když maminka říkala že moc nepřitlačila tak mám modřiny.Já vím že někdy zlobím a že si to zasloužím.Děcka ve škole říkají řemenem je to horší a že vařečkou se namůže nic stát ale hodně to štípe a já pak v noci bulím.

1 (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

Já jsem dostával výprask vždycky na holou vařečkou a páskem nejvíc

Pavlína (Po, 7. 8. 2006 - 17:08)

Rány počítala ona a u toho ještě pronášela kázání za co to je. 25 to bylo málokdy většinou okolo 10-15. Většinou druhý den skoro ani nebylo poznat že mám zadek po výprasku. Spíše chtěla abych se zastyděla za svoje přohřešky takže mě nebila moc surově.

Mates (Po, 7. 8. 2006 - 16:08)

Aleno, jasne ze dat desetiletymu diteti par na zadek neni sadismus, ale to co popisuje Pavlina sadismem zavani.
Pavlino, jestli jsi dostavala petadvacet na holou skoro do maturity a muselas pocitat rany, tak to neni "par na zadek". Rakosky jsou ty pruty, ktere rostou u rybniku v rakosi a vypadaji jako tenky bambus. Jestli jsi cetla Snatky z rozumu, tak tam dostavali cesti odvedenci v Rakousky armade rakoskou 25 ran na lavici na holej zadek za mirny prestupky, za vetsi provineni dostavali liskovkou, coz pry boli daleko vic, rakoska vydrzi jen jeden vyprask, pak se rozstipi.
Anonyme, 15ti a 16tileti kluci jsou skoro dospeli a kdyz v tom veku dostavaji vyprasky, i pres kalhoty, tak z toho ponizeni muzou dostat komplexy.

Návštěvník (Po, 7. 8. 2006 - 13:08)

Pavlí, mě je jasné, že Tvoje mamka nebude sadistka, ale bití do maturity se mi nelíbí. Únosný věk pro těl. tresty je podle mě 12 u děvčat, pro kluky 15(16). Navíc, nelíbí se mi bít děti na holou. Myslím, že většina dětí si nějaká plácnutí opravdu zaslouží, ale ne tak moc. ale názor Tvojí mamky je jiný, a já ho v žádném případě neodsuzuju.. má na něj přeci právo.

Pavlína (Po, 7. 8. 2006 - 10:08)

Já jsem byla vařečkou vychovávána téměř až do maturity a myslím si, že máma není žádná sadistka a rozhodně pár na zadek není týrání. Jednoduše když byl průšvich tak hned za tepla ohnout vystrčit holou a už se počítalo někdy až do 25... rozhodně lepčí než zarachy a nějaké zákazy. Jitko kde vaši vzali rákosku? Přiznám se, že na vlastní oči jsem rákosku ještě neviděla.

Alena (Ne, 6. 8. 2006 - 22:08)

S tím já souhlasím, Matesy, ale ten kdo dá desetiletému dítěti na zadek není hned sadista.

Jitka (Ne, 6. 8. 2006 - 19:08)

Pokud mohu soudit z vlastního dětství, tak vařečka se používala k trestání nejčastěji a v skoro každé rodině. Poznala jsem sice i rákosku a řemen, ale vařečka byla u rodičů nejoblíbenější. Zajímalo by mě, jestli v okolních zemích je to obdobné, nebo jestli je vařečka jenom české specifikum.

Reklama

Přidat komentář