Reklama

Výprask vařečkou

Zarri (Čt, 14. 9. 2006 - 17:09)

Bohužel, i já jsem v šestnácti dostal ještě párkrát na holou... ale to fackování zleva, zprava děcek v tomhle věku s odstupem času schvaluju.

Evka (Čt, 14. 9. 2006 - 17:09)

Samozřejmě že ne. V předškolním věku plácnutí přes ruce nebo zadek, ale puberťákovi klidně nafackovat zleva zprava... řezat 16 děcka na holou je už dost ponižující i když z této diskuze vyplývá že i to se dějě.

Jirka (St, 13. 9. 2006 - 19:09)

Evko, ty opravdu fackujes predskolni decka???

Evka (St, 13. 9. 2006 - 18:09)

zazila jsem ucitelku (prvni a druha trida), ktera jako trest pouzivala ukazovatkem pres holou...ditko se ohnulo pres prvni lavici a ona mu narezala
dotycna piucka skoncila po tech dvou letech v blazinci a ja v jine tride

ale k biti doma myslim, ze nekdy je opravdu dobre mirena facka lepsi nez dve hodiny vysvetlovani akorat bych to videla spis na vychovu v predskolnim veku...honit se po byte s pubertakem uz mi prijde jako postradajici smysl....

Z mu (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

Já bych to chtěl

Zkopany (Út, 12. 9. 2006 - 09:09)

Pred cca tremi a 1/2 roky me neznami telepati zacali pronasledovat a kopat do mne proudem ve snaze dohnat me k infarktu a celkovemu vysílení telesné schranky. Zásah do srdecni krajiny se jim jiz podaril nadvakráte-skoro primo druhá chlopen- a prozil jsem mnoho dnu v oddeleni intenzivni pece ale diky dohledu zrzavych sester zdravotnich s velkymi knofliky k paralyzaci nedoslo.(Za coz jim DEKUJI!!!) Chirurgove me moc neporezali v oblasti za levym uchem o rozloze 18.7 cm2 a pisi z instituce kde neni hácku a cárek na klávesnici, snad pochopite. Zastancu mam hodne coz mi dodava silu v letu i kdyz me ruzne servery neustale odpojuji. Sousedé z Karafiatovy ulice v okruzich Komenského 9 a Kosmonautu 29 me stále udávají ale jiz nadarmo!! nebot jsem se zbavil zvonku, prokopnute schranky i bytu se zbytecnym balkonem a diky vlivnym známostem z ministerstva (4. patro) jsem se prevedl do mesta Prahy v casti 8 rozlehlá oblast Bohnice panelove sidliste s luxusnimy byty kde na me nemohou!!! Jiz neomdlevám, ale zbavily me chaty na Morave, kterou znicili castym vykrádánim a ke konci pak i konskym hnojem, ktery ani nebyl reden v pomeru 1:9 jak je uvedeno v navodu. Ze by nemeli prostredky redici bezne k dostani jako v Rakousku odmitám verit. Vietnamskocinske restaurace v Praze jsou v kvalite dobre avsak casto mi podstrkuji zvlaste krehke hulky lámajici se a do nudli schválne zapletaji chobotnicky navzdory mym castym stiznostem. Posledne mnou privolana policie zase stala na jejich strane a chtela mne odvleci ale pak videla ty chobotnicky (v restauraci na rohu ne v te v pasazi s oranzovymi okny s drakem a mecem) a byl jsem propusten i kdyz krvaceni z rany neustalo a ztratil jsem (nebo mi nekdo ukradl!) levy sandal. Omluvily se a dostal jsem poukazku do obchodniho domu vice v centru, ale hnojivo doslo a prinutily me zakoupit zmrzlinove lzicky navzdory protestum na ministerstvo (4. patro)! Nejsou to dobré sluzby ale metro jezdi sem tam a nechteji, abych se ohrival na kolejich i kdyz k tomu mam povoleni. Teplousu je tu hodne ale uz se mi neposmivaji jen me nekolikrát napadli neznámi chlapci v cernych bundach a holohlavi a zkopali me. Mysleli si , ze vyhrali, ale hlasy neprestaly a cukani v oku uz neni, jen v levem koutku ust, takze stíznosti nebylo treba i kdyz postrádam pytlík se salatem. Novy byt je mirumilovny a prosluneny ze zapadu, ale uniku neni ani tady ve tretim patre! Neznámí telepaté mi zlikvidovali mlynek na kavu(starozitny) a neustale kopou do me kocky, ktera uz davno ma podkozni nádorky a ted casto vyplivuje plice! Byty jsou ale lepsi a olovenou mrizi jsem znemoznil pristup skodne k siti, mimo nejmensich mravencu. Praha mi dela dobre vyjma dlouhe fronty v samoobsluze na kosík 29.8.2004 ktery nevrátil zlatou minci, ohodnocenou na 256 Kc . Take nemám rad kopulujici krysy v regalech, kdyz sahám pro okurky i kdyz maji benatské masky a vesele tancují a pritom jsem znepokojen, ze krysar neni v dohledu. Moje sestra uz je v porádku, udelali pitvu, coz netrvalo dlouho a hned jsme sli jen mela sipku v oku to ale nepálilo jako napr. pepr. Casto si kupuji sardinky Saira kvuli horciku misto tablet a spim pod stolem, jen se preventivne polevám nekolikrát za noc olivovym olejem EXTRA VIRGIN proti utoku chobotnicek z orientalnich polévek. Je mi dobre i kdyz se mi nelibi koleje na Vaclavskem námesti od Muzea kde je velryba smerem dolu ale casto je lestim a ted oslnuji zahranicní turisty, na coz jsou stíznosti ale budu se bránit! P. S.: Prosím všechny, kterí se mnou Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!!

Japan Chlemtik (Po, 11. 9. 2006 - 22:09)

Měla jsi zato matce tvý kámošky podpálit barák.

Zuza (Po, 11. 9. 2006 - 19:09)

Mě doma nikdy nebili, ale zažila jsem něco podobného jako Ivča s tím rozdílem že jsem dostala taky. Byla jsem u jedné kámošky na víkend na vesnici. Šly jseme na na zábavu měli jsme se vrátit do půlnoci bylo nám 16. Samozřjemně sme to přetáhly a kvůli klukům jsme se vrátily až za světla někdy v 6 ráno. A to byl mazec kámoščina matka nás hned odchytla s vařechou v ruce, seřvala nás jak si to představujem pak nařídila kalhoty dolů, kleknout před postel a vystrčit holou a obě ještě dodala, že si to s náma vyřídí hned ručně a stručně. Nevěřila jsem vlastním uším. Byla jsem jak opařená a myslela jsem že mě se to snad nemůže týkat. Kámoška poslechla a s vystrčeným holým zadkem zaklekla k výprasku. Na mě její máti houkla jestli mi má ty kalhoty stáhnout sama tak jsem radši poslechla a následovala kámošku. Následoval takovej vejprask na kterej nikdy nezapomenu měla sem co dělat abych se nepocvrkala. Dopoledne jsme strávily s obkladem na zadku a modřiny jsem měla týden. Kámoška se mi omlouvala s tím že ona takové výprasky občas dostává. Doma jsem o tom ale radši neřekla ani slovo a byla ráda, že si naši ničeho nevšimly.

1 (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

Já bych to chtěl zažít

Ò8889m (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

Měla vám dát víc ještě víc než vám dala

Alena (So, 9. 9. 2006 - 16:09)

Proč mluvíte o souvislosti mezi Čechy a sadismem, bitím? Co je to za nesmysl?? Děti se bohužel řežou všude. Např. ve Francii je to ještě o něco horší než tady. Nebo si vemte vých. asijské státy, Japonsko není výjimka.

Návštěvník (So, 9. 9. 2006 - 16:09)

A někteří lidi se vyžívají v Y.

Jan (So, 9. 9. 2006 - 16:09)

Je videt, ze nekteri lidi se vyzivaji v sadysmu. A nejhorsi je, ze si ty uchylky vyzivaji na svych detech a proste je to udrzovana, ceska sadystycka tradyce.

ivča (So, 9. 9. 2006 - 00:09)

je to asi 5let,bylo mi 15 a chodila jsem k jedné kámošce domů.Já jsem tenkrát doma dostávala rákoskou,tak jednou za měsíc,když matka usoudila,že už to potřebuju.Ona dostávala taky,ale nevěděla jsem čím.Jednou jsem zase byla u ní doma,když se vrátila její matka z práce a začala v kuchyni křičet,že neudělala něco,co měla nařízeno.Kámoška byla zaražená a řekla,že asi dostane.Vtom vlítla do pokoje její máti a v ruce měla důtky.Ani si mě moc nevšímala a hned jí nařídila ať se připraví,že si to s ní vyřídí.Kamarádka si musela stáhnout kalhotky a přehnout se přes křeslo a matka ji začala vyplácet na holý zadek.Chtěla jsem něco namítnout,ale řekla mi ať se do toho nepletu,nebo si taky chytnu.Kamarádka dostala asi20 ran a máti jí řekla,že má štěstí,kdybych tam nebyla,že by to bylo horší.Na zadku měla pořádný jelita,který byly vidět i když si oblekla kalhotky.Ještě mi řekla,že tak dostává tak 3x do měsíce a ty jelita,že zmizí za 4 dny.Dostávala důtkama ještě v 17,jak mi potom řekla a já jsem dostala rákoskou naposledy v 16.

11 (Ne, 1. 1. 2023 - 20:01)

Měla jí dát víc a tobě taky

Jan (So, 26. 8. 2006 - 01:08)

jsi narusena

Návštěvník (Pá, 25. 8. 2006 - 22:08)

Nastesti!

Návštěvník (Pá, 25. 8. 2006 - 20:08)

no jo blbcu jako ty, je jeste u nas plno

Helena (Čt, 24. 8. 2006 - 00:08)

klaro,ja tedy dostala poradne asi 3-krat v zivote.Jednou jsem z toho mela ruku v sadre.Pak jsem dostavala k veceri dorty:-))Jinak se na nas rvalo,nesmely jsme jako deti do obyvaku....no dneska se tomu rika psychicke tyrani:-))Je pry horsi,nez fyzicke.Rvala jsem smichy,kdyz jsem cetla clanek od psychologa,jak se nesmi detem zakazovat treba navstevu urcite mistnosti.Napadla mne hned loznice..No necitim se tou straslivou vychovou narusena a nemuseli rodice semnou navstivit psychologa.Proste mas pravdu,deti jsou dneska rozmazleni,vyrustaji doslova slabi jedinci/psychicke trosky/.Nebo hrubiani.Fyzicke tresty umerne by byly na miste.

klára (St, 23. 8. 2006 - 23:08)

v 70tých letech mě bylo kolem 15ti a chodila jsem s klukem.čekal na mě před domem a já se zrovna dostala s mámou do hádky kvůli oblečení.dost velká hádka,kdy jsem byla už i sprostá.normálně jsem dostávala vařečkou,ale naposledy tak před rokem.U nás doma ale v zastrčeným šuplíku ležely důtky,které kdysi donesla babička a kterýma jsme se ségrou nikdy nedostaly.Nevím proč,ale najednou se matka otočila,při té hádce,odběhla a vrátila se s důtkama v ruce.Byla jsem jenom v kalhotkách,takže mě nemusela ani vyslíkat a začala mě těma důtkama švihat přes zadek.Dostala jsem 25,matka počítala a můžu říct,že takový výprask jsem v životě nedostala.Byl to poslední výprask,ale v té době nebyl problém,aby holky a kluci dostávali i v 17-18.Mezi sebou jsme se o tom někdy bavili,takže to vím,a někdy i některá holka ukázala jelita.Ale to byla jiná doba.I když dnes,když kolikrát slyším,ty dnešní holky jak se chovají ve 14-15 na ulici,tak si myslí,že by jim to taky neuškodilo.

Reklama

Přidat komentář