Reklama

chci zemřít

jita (Ne, 6. 12. 2009 - 00:12)

Achjo. Trpím depresí již...aoj podle čeho usuzuješ ,že je tu někdo sobecky.Já vše beru jak to je ne jak by jsem si to já představovala,jelikož asi každy ma jine představy.pro sve blízke vařím, ač ne někdy moc ráda ,ale proto že je mám ráda.i na ulici, když vidím že má někdo problém tak ráda bez říkání pomužu.mym 3 synum říkají kamarádi, že by takovou mamu taky brali, jsem spíš kamrádka a nechávám je volně dychat a mužou se na mě se vším obrátit.Ijá mám problémy s psychikou ale to má moc lidí tak tomu tak nepodléhej.

bla bla bla (So, 5. 12. 2009 - 23:12)

Achjo. Trpím depresí již...kecy kecy kecy
Kdo si chce vzít život kvůli tomu že ho xy nemá rád, je fakt blbec. Ale většina lidí má důvody naprosto jiné, vážnější. Těžké zdravotní problémy, život nedává smysl, sorry ale pro každého není smysl života v maličkostech a starání se o druhé, nesmyslnost tohoto světa a nezájem o něj.

Eos (So, 5. 12. 2009 - 22:12)

Achjo. Trpím depresí již několik let v kuse... dovolím si říct že to začalo těsně po nastoupení na druhý stupeň ZŠ... Důvody jsou smůla v lásce... totální nezájem o mě ze strany rodiny... Nenávist vůči alkoholu, drogám etc.(neschopnost jít se bavit do hospody atp.), zhoršený zdravotní stav... ale to co jsem si přečetl v této diskuzi je moc... lidi zamyslete se nad sebou... většina lidí tu je egocentrická, vztahovačná a nemyslí na nic než na sebe... život se "sere" každému... to že moc sledujete tu prokletou TV(ve který vysílaj jen nesmyslný příběhy se šťasnýma koncema a růžovou budoucností) kterou jsem už 2 roky nezapl a jsem spokojenej... je jen vaše blbost... Uvědomte si jak žijete a jak byste žít měli... Nemá vás nikdo rád? A chováte se vůbec tak aby vás někdo rád mít mohl? Kdy jste naposledy někomu pomohli z čistě nesobeckých důvodů a s radostí?(pomáhat lidem okolo... ať už třeba jen vařit manželovi/ženě a dětem by neměla být jen povinnost ale i radost protože to jídlo děláte pro někoho koho máte rádi...) Říká se že člověk v depresi nemá sílu nic dělat... že nemůže nic změnit... ale to je jen váš pocit... pocit kterého se velice jednoduše zbavíte a to tak že zaměříte celou svou mysl na to co je opravdu důležité a na to aby jste žili tak aby jste se sami sobě líbili.
Jestli to co jsem napsal někoho urazí omlouvám se a zároveň děkuju všem lidem v této diskuzi za jejich vlastní hloupost která mi otevřela oči...
PS: přestaňte věci plánovat na zítra žijte teď a když se chcete změnit začnetě ihned a snažte se dokud se to nepovede... Já jíž začal...
Zdar.

jita (Po, 30. 11. 2009 - 13:11)

JA JSEM TAKY ZE...Ahoj Elo ,neříkám ,že vím uplně jak ti je,ale taky jsem si prošla svym s depresemi ,proto to asi chápu,jak se říká kdo to neprožil ,neví o čem je řeč.Ale já říkám, že kolikrát se stačí svěřit druhemu a je to o trochu lepší a jak psala Kačenka kamarádek není nikdy dost.

Dan (Ne, 29. 11. 2009 - 22:11)

K příspěvku z 25. listopadu 22:57 (Nick):
Ono se to snadno radí, i když je to pravda: kolem Kačenky pulzuje život, tak budeme veselí, užívat si a kašlat na deprese. Přestože si rozumem poručím, těžko se to takhle na rozkaz plní. Nedokázal jsem to svého času ani při milostných problémech (a byly to úplné prkotiny; Kačenka by se mi vysmála). Ačkoli jsem si všechno jasně uvědomoval, věděl jak z toho všeho ven, plácal jsem se v tom neskutečně dlouho a dneska se sám sobě divím. I Kačenka bude za čas v pohodě "nad věcí". :-)

ELO, jak se k tvému problému staví manžel? Je ti aspoň oporou?

ELA (Ne, 29. 11. 2009 - 19:11)

JA POTŘEBUJI TAKY POMOCT,MÁM...JA JSEM TAKY ZE ZLINSKA,NAPIŠTE MI PROSIM...ELA

ELA (Ne, 29. 11. 2009 - 19:11)

Ahoj kačenko ,určitě to nemáš...JA POTŘEBUJI TAKY POMOCT,MÁM DVĚ DĚTI,MAZNŽELA ROZTROUŠENOU SKLEROZU A DEPRESE TAK VELKE,ŽE DENNĚ MYSLÍKM NA SEBEVRAŽDU A DOKONCE MĚ NAPADÁ,ŽE BYCH SEBOU VZALA I DĚTI,,,,NIKDO MI NEDOKÁŽE POMOCI..CHODIM NA TERAPIE A BERU ANTIDEPRESIVA,ALE JE TO ČÍM DÁL HORŘÍ,NEMÁM SMYSL ANI SILU ŽÍT...POMOZTE MI NĚ[email protected]

nick (St, 25. 11. 2009 - 22:11)

Kačenka

jíťo : Moc děkuju... Nejsi náhodou Kačenko z Ostravy? A proč to vůbec řešíš, žíj, raduj se ze života a na nějaké deprese kašly.

jita (St, 25. 11. 2009 - 22:11)

Ahoj Kačenko, to jsi dost daleko ode mě ,já jsem ze zlínska ,ale to neva.Já jsem už o dost starší ale my kluci říkají ,že mam myšlení patnactiletych ,tak bud v pohodě tak maš ještě rok k dobru.Kamarádi mych synu pubertaku říkají, že by takovou matku taky brali.jestli budeš chtít a budeš mít problém ,tak ti napíšu mail či telefon. .Budu ti k dispozici tak napiš.

Kačenka (St, 25. 11. 2009 - 22:11)

jíťo : Moc děkuju každý kamarád se hodí ;)) je mi 16let ... a bydlím v Náchodě...ty?? Dane: tobě taky patří velký dík seš třetí co mi popřál k svátku :)... jako já si ho užila ale to všechno špatný mám v podmysli a ne a ne na to zapopenout :( :( je víc špatnýho než dobrýho ani už nemám chut bojovat bo ty problémi řešit :( :(

Dan (St, 25. 11. 2009 - 15:11)

Kačenko, takhle psát na svůj svátek - no to se vůbec nehodí! Radši si ho zkus pěkně užít, mysli na to že tě tady máme rádi :-) a jsme připraveni ti pomoct, napsat, popovídat, zavolat, to všechno pomáhá... Budu na tebe do večera myslet, čím sis udělala radost, třeba nějakým dobrým dortíkem..., hlavně měj ráda sebe. Potom i když budeš sama, tak budeš vlastně v té nejlepší společnosti :-).
A napiš.

jita (St, 25. 11. 2009 - 14:11)

chci umřít .... :( ale nám na...Ahoj kačenko ,určitě to nemáš v životě lehké nechceš za kamarádku mě.podržím tě když budeš potřebovat ,ikdyž jen a dálku.Kolik ti je ,já jsem mámou 3 kluku.

Kačenka (St, 25. 11. 2009 - 14:11)

chci umřít .... :( ale nám na to abych se řízla bo skočila z věžáku.... je něco bezbolstnýho nebo aspon mín bolestnýho ....máma mi umřela když mi bylo 10let.. táta agresivní notorik .... nemám se ráda .... kamarádi mě pokaždý všichni sklamali ... škola h***... prostě PEKLO ....pomoooooooooc ... vím že je to sobecké spáchat sebevraždu ale nemám sílu už ty problémi řešit ..... :( :(

Alice (Čt, 12. 11. 2009 - 19:11)

Ali,ale to by ses o něj...Děkuji moc,doufám že ten vztah je už napořád.Závidím že vám to spolu tak vydrželo,přála bych si abych to měla taky tak.

?? (Čt, 12. 11. 2009 - 19:11)

Je tu vůbec ještě? Neodpovídá,tak nevíme.

no jo chlap . (Čt, 12. 11. 2009 - 19:11)

Maruško,prosím tě nedělej to....na co asi myslí????

Jana (Čt, 12. 11. 2009 - 19:11)

Ali,ale to by ses o něj musela bát celý život. To co te´d prožíváš je láska k němu a jelikož ho bezmezně miluješ,tak se o něj bojíš. Je to úplně normální,to samé prožívá asi i on vůči tobě. Taky se o tebe bojí. Aspoň jste si vzácní a těšíte se na sebe. Vůbec ale nemysli na to,že by tě vyměnil za jinou.Takovou věc řeš až kdyby nastala,ale myslím si,že se to nestane...Závidím ti ty roky a tu krásnou lásku na kterou budeš celý život vzpomínat. Já jsem už skoro padesátnice a mám ještě o deset let starší syny jako jsi ty,ale na svou lásku vzpomínám pořád a každý den se vedla ní ráno probouzím. Byl můj první a taky poslední. Příští rok budeme slavit 30 let výročí. ÚPřeji ti ať jsi stejně šťastná jako já a milujte se celý život a na smrt zapomeŇ. Ta si tě jednou najde sama...pa

Alice (Čt, 12. 11. 2009 - 19:11)

Alice prosím tě kolik je...Je mi 17,říkal že až dodělám školu tak se nastěhuji k němu a budeme spolu žít,na podvádění nemá asi čas,je pořád v práci,důkazem jsou jeho kolegové které slyším z denních telefonátů,ale bojím se že najde lepší,nebo ona jeho a mohla by mi ho přebrat,strašně moc se o něj bojím,a on sám to ani neví,je strašně hodný,ale ten strach je vážně silný.

Jana (Čt, 12. 11. 2009 - 18:11)

Alice prosím tě kolik je tiroků? Věřím,že se cítíš špatně,protože je tvůj milý dost daleko a ty by jsi ho chtěla vidět častěji,ale tak to někdy chodí a už vůbec se kvůli tomu nikdo nezabíjí. Pokud máš strach,že tě brzy opustí,tak váš vztah něco konkrétního prožívá a ty si nejsi jistá jestli má jenom tebe. Pamatuj si,že i kdyby to tak bylo,žádný chlap nestojí za to si pro něj brát život. Podívej se kolem sebe,kolik krásných a hodných jich kolem tebe chodí a pokud by tě ten tvůj podváděl,pak nestojí se pro něj trápit.To samé platí o holkách. Jestli z tvého chování vycítí tvůj strach o něj,nebude dlouho trvat a stane se to pravdou. Musíš jemu i sobě více věřit.Toho si bude vážit..

Alice (Čt, 12. 11. 2009 - 18:11)

Zdravím vás,připadám si občas že jsem tady uplně k ničemu,myšlenka že chci zemřít mě pořád pronásleduje,a já né a né se jí zbavit,mám přítele,ale ten bydlí daleko,a já nechci zažít to,aby mě nechal pro jinou,protože si může najít lepší,jako bych to tušila že si najde jinou,nevím,chtěla bych můj život ukončit,nechci znovu zažít bolest,protože jej strašně miluji,neunesla bych to.Asi nejsem normální,ale už mě ostatní kluci ani nezajímají,zajímá mě jen a jen on.Píšu tento článek se slzami v očích,ale já už to jinak řešit nedokážu.Záleží mi na něm,ale rozchod už bych vážně neunesla.Jen proto že je daleko a jezdí zamnou každých 14 dní tak proto,proto jsem na dně a už mě nic nebaví.Doufám že mi poradíte jak se s tím vyrovnat,protože to vipada že moji cestu brzy ukončím.

Reklama

Přidat komentář