Reklama

chci zemřít

Chevita (Po, 7. 12. 2009 - 00:12)

A co když mně nic nebaví, nic nezajímá, a všechno mně jen sere???? Sere mně i to hledání, i lidi, co mi vnucujou že mám něco hledat.

pro vika (Ne, 6. 12. 2009 - 21:12)

bože to je ale na hovno!!!...tak proč si nenajdeš nějakou zábavu,dělej co tě baví,co děláš ráda.Nevim kolik ti je,nevím co děláš,nevím co bych ti měla napsat jiného.Ale jestli si chceš psát,tak můžem.L.

vika (Ne, 6. 12. 2009 - 20:12)

bože to je ale na hovno!!! stejně si to nikdo nepřečte a když jo,tak co z toho?JSEM POŘÁD V .....

vika (Ne, 6. 12. 2009 - 20:12)

nikdo mi nerozumí,jsem totálně odřízlá od světa od lidí tlusou zdí nechápavosti a nepochopením,mluvím ale zbytečně,snažím se něco vysvětlit,svoje pocity,ale nikdo to nechápe,žiji s člověkem který vůbec nerozumí mým pocitům,pro něj jsem případ spíš pro psychiatra,od mala mi nerozuměli ani rodiče,jsem pro všechny divná,a atak mám jen sebe,jsem ůplně sama,v davu milionů lidí,ztracená jak kapka v moři,ba ještě hůř,nedokážu takhle žít,tak to píšu aspon sem,protože jsem zoufalá,nevím co dělat...

Eos (Ne, 6. 12. 2009 - 02:12)

Vis, me srdce i mozek...Nedostatky má každý a jediné co se dá dělat je snažit se je pomalu odstraňovat ale samozřejmě ne vždy to jde a nikdy se nezbavíme všech. A ať to zní jakkoliv kýčovitě lidé by se měli mít rádi takový jací jsou. Myslím že i tvá přítelkyně má nějaký ten nedostatek a přesto ji miluješ a tak věřím že stejně to cítí i ona k tobě. Držim palce a jestli jsem aspoň trochu pomohl tak se velice rádo stalo :)
Teď už utíkám spát... Přeju Dobrou noc.

Damned (Ne, 6. 12. 2009 - 02:12)

Jistotu mít asi nikdy...Vis, me srdce i mozek rozhodne rika ano, ale kdyz se zamyslim, jakou jistotu ji mohu nabidnou? Pouziju-li rceni "nikdy v zivote nemame nic jiste", tak se naskyta otazka - staci to jako duvod? Jako ospravedlni mych nedostatku? Pravdu mas urcite v tom, ze bych si mel vic verit, coz si myslim, je obecene "nedostatek" vetsiny lidi s nimiz se potkavame... Vis, mozna mas pravdu! Celou dobu hledam neco, co mam primo pred ocima, "neco", co mi da hlubsi smysl, "neco", co mne stmeli. Dekuji Ti!

Eos (Ne, 6. 12. 2009 - 02:12)

Ja svou pritelkyni miluji...Jistotu mít asi nikdy nebudeš... můžeš jen věřit svému usudku a zkusit to... Veřím že řekne ano :) Kdyby náhodou odmítla tak se svět přece nezhroutí nesmíš zapomenout že se zase jednoho dne můžeš potkat s takovou která ti úsměvem znovu ukradne srdce jak to ony umí :) Určitě by to nebyl pěkný zážitek ale věřím že i to bys překonal... nejevíš se mi jako člověk co by to nedokázal ustát. Naopak bych řekl že vedeš dobrý život a nemusíš se bát... Jen si trochu víc věřit. Každopádně přeju hodně štěstí ať ti to vyjde. PS: Nevím jaký hluší význam, smysl hledáš ale třeba právě sňatek s ní by tě navedl správným směrem.

Damned (Ne, 6. 12. 2009 - 01:12)

Má vina byla v hlavě......Ja svou pritelkyni miluji nade vse a troufam si rict ze z pocatku to ona videla stejne, jenze nyni onu jistotu nemam. Kdyz jsme se poznali, me vyhlidky byly, troufam si rict, velmi dobre, ale mnoho se toho zmenilo, i v me hlave. Prace mne neuspokojovala a stale hledam neco dalsiho, neco, co by melo hlubsi vyznam, smysl, neco, cimz bych opravdu mohl prospet. Ackoli si myslim, ze by rekla ano, potrebuji mit jistotu, operny bod. Co kdyz rekne ne, co kdyz se vse pokazi, co pak? Nic dalsiho nemam...!

Eos (Ne, 6. 12. 2009 - 01:12)

to je bezva člověk musí vidět...V tom tě musím opravit... ne ve všem špatném je i něco dobrého jen nesmíš zapomenout že ať se stalo co se stalo zítra zase vyjde slunce a přinese sebou mnoho nového.

jita (Ne, 6. 12. 2009 - 01:12)

Promiň jen tě musím upozornit...to je bezva člověk musí vidět ve všem špatném něco dobréo

Eos (Ne, 6. 12. 2009 - 01:12)

ahojky, že by mě to pobouřilo...Promiň jen tě musím upozornit že jsem na tuto diskuzi narazil když jsem hledal pomoc proti depresím ale nikdy bych si na život nesáhl... Pomyslel jsem na to když bylo nejhůř ale to dovolím si říct každý člověk.
A jak napsal Damned že lze myšlenky pozitivně "naprogramovat" tak s tím měl pravdu a konečně se mi to povedlo i u mě... Ale černobílé vidění mám od narození je to součást mě kterou asi jen těžko změním.

jita (Ne, 6. 12. 2009 - 01:12)

Ja nemam taky psychiku moc v poho ,ale beru to tak ,jak si nepomužu sama nikdo jiny mi nepomuže.Já jsem moc komunikativní člověk ikdyž mi někdy není moc o.k. mám ráda lidi a ráda pomáhám a ty už máš své myšlení naprogramovane na pozitivní

Eos (Ne, 6. 12. 2009 - 01:12)

Kdyz hledis na Svet ocima...Má vina byla v hlavě... podobně jako to máš ty... Až na to že jsem 2 roky bez přítelkyně protože jsem prostě nebyl schopný navázat s někym vztah což jak doufám se brzo změní... Protiřečís si když říkáš že tě nikdo nepotřebuje a že máš bezvadnou přítelkyni. Nevím jaký máte vztah ale když říkáš že je bezvadná a chtěl bys jí požádat o ruku soudím že už spolu nějakou tu dobu jste... Polož si otázku. Kdyby tě nepotřebovala byla by s tebou? A pomáháním ostatním nemyslím že bys měl jít a obdarovat každého bezdomovce na ulici. První začni u tvé přítelkyně buď jí oporou rozvesel jí když jí bude zle to přece úplně stačí :) A kdybys chtěl pomoci i jiným můžeš třeba jen pomoc sousedovi nebo jít darovat krev dneska je mnoho možností. K té práci... jestli ti vadí že žádnou nemáš tak nezbyvá než hledat a nevzdávat to ale vím jak těžké to dneska je. A žádost o ruku s tou je to těžší tam ti neporadim mě zatim tahle myšlenka napadla jen hodně vzdáleně. Ale jestli jí vážně miluješ a ona tebe taky tak bys jí požádat měl jestli tě vážně miluje neuteče ti.

Damned (Ne, 6. 12. 2009 - 01:12)

ja jsem dřív říkavala že...Svym myslenkam clovek neutece, ale lze je "naprogramovat", aby byly pozitivni. Problem je, ze se mi to darilo jen u cizich, nikoli u sebe sameho. I to byl duvod, proc jsem toho musel nechat. Nemuzes kazat vodu a pit vino. Lide poznaji, ze s tim vsim nejsi v harmonii.

jita (Ne, 6. 12. 2009 - 01:12)

Kdyz hledis na Svet ocima...ja jsem dřív říkavala že největší strach mam sama ze sebe svym myšlenkam člověk neuteče

jita (Ne, 6. 12. 2009 - 01:12)

ahojky, že by mě to pobouřilo to ne, každy muže mít svuj nazor,to co psala ela je sobecke vuči dětem.cítím z tebe hroznou nechut ke všemu .Není vše jen černe a bíle ,bojuj se životem .Není odvaha umřít ale žít

Damned (Ne, 6. 12. 2009 - 00:12)

Kdyz hledis na Svet ocima stinu a nevidis svou, ale jen cizi vinu...
No nic, k veci. Usinam a probouzim se s myslenkou na sebevrazdu. Jsem dost chytrej a vzdelanej, ale k nicemu. Kdyz se sam nad sebou zamyslim, nikdo me nepotrebuje. Nemam praci. Mam ale bezvadnou pritelkyni, kterou se bojim pozadat o ruku a bojim se, ze ji ztratim. Dari se mi na burze, ale nikomu sem to jeste nerekl. Mam problemy sam se sebou, se svou hlavou, se svym myslenim. Rad bych byl uzitecny a pomahal lidem, ale nevim, kde zacit.

Eos (Ne, 6. 12. 2009 - 00:12)

Dodatek pro "bla bla bla" užívat si i ty nejmenší věci je cesta ke spokojenému životu... protože kolik velkých "štěstí" se za život objevi?

Eos (Ne, 6. 12. 2009 - 00:12)

Dodatek pro "bla bla bla" užívat si i ty nejmenší věci je cesta ke spokojenému životu... protože kolik velkých "štěstí" se za život objevi?

Eos (Ne, 6. 12. 2009 - 00:12)

Čekal jsem že to mnoho lidí pobouří až urazí za to jsem se už omluvil i když bych neměl... Pokuste se pročíst alespoň letmo diskuzi a museli by jste být slepý kdyby jste neviděli jak je každý minimálně druhý příspěvěk založen na zahleděnosti do sebe a absolutní absenci zdravých priorit... Fyzické problémy mám taky... neříkám že ty nejhorší možný ale i tak mě dost omezují... jak už na poli pracovním tak osobním. Sám jsem se na vše díval ze špatného pohledu ale po pročtení diskuze mi to vše došlo... Končim s depresema jdu žít ať to bolí jak to bolí... Dokud nehodíte pesimismus za hlavu můj názor se vám nikdy líbit nebude.
Mimichodem vždy jsem čekal že se něco stane že mě něco nakopne a dá mi to sílu vše překonat... teď teprv mi došlo že tu sílu má člověk v sobě... jen chtít, snažit se a nebrat vše tak vážně...
_____________________________________
Ukázka dokonalé sobeckosti "DENNĚ MYSLÍKM NA SEBEVRAŽDU A DOKONCE MĚ NAPADÁ,ŽE BYCH SEBOU VZALA I DĚTI" S prominutim ale za tohle by si dotyčná zasloužila dostat přes zobák... Jistě má důvod k depresím atd. ale když už je to tak vážné tak by měl člověk vyhledat odbornou pomoc a snažit se zachránit co možná nejvíc... A když už by zvolila smrt jak jí může napadnout šáhat na život svých dětí? Kdo jí dává právo k něčemu takovému? Vlastní zoufalost a sobeckost?
Vím že můj styl vyjadřování je dost agresivní a omlouvám se za to ale neumím lhát a píšu co si myslím...

Reklama

Přidat komentář