Reklama

chci zemřít

Jana (Čt, 12. 11. 2009 - 13:11)

Adame,já jsem se smála jako ty,když jsem si to po sobě četla,ale neměla jsem fakt čas to opravit. Spěchala jsem do práce. Teď už jsem zase doma,tak se za tu píču omlouvám...Hele máš naprostou pravdu v tom,že odejít z tohoto světa sám je sobectví. Člověk tím vyřeší jenom svůj problém,ale pozůstalým to naservíruje i s úroky. Myslím si,že člověk v dané chvíli na tot snad ani nemyslí,ale měl by... Maruško,tak snad se ještě ozveš. Mějte se pa

adam (Čt, 12. 11. 2009 - 10:11)

Maruško,prosím tě nedělej to....Maruško,prosím tě nedělej to. Něco ti napíču,ale.... krásnej překlep, pěkně jsem se zasmál. Vy všichni, co chcete umřít, proč tam pospícháte?, stejně tam skončíte. Už jen na netu je plno srandy, a naši politici ti vedou ve všem, tak proč, vždyť je to děsně fajnová zábava sledovat to, ne? A pokud se nudíš, začni něco dělat, třeba někoho adoptuj v třetím světěě nebo se začni starat o zvířata, máš takových možnotí, a ty myslíš jen na sebe!, není to veliké sobectví?
P.S. Nebo jsi těžce nemocná se strašnými bolestmi, upoutaná na lůžku a odkázaná na pomoc bližních?, přesto můžeš lidem kolem tebe něco dát, třeba víru....

Jana (Čt, 12. 11. 2009 - 06:11)

Maruško,prosím tě nedělej to. Něco ti napíču,ale teď musím do práce. Pak se ti hnrd ozvu a pokecáme,jo? ))Víš kolik lidí čelí obvinění,které neudělali? Jsou to horší věci,vraždy,znásilnění atd. Perou se s tím a nakonec se všechno vysvětlí. Od toho jsou zde kriminalisté. Maruško,víš jaké trápení bys tím rodině způsobila? Počkej na mě a potom si pokecáme,jo? Měj se ahoj..

NEBLBNI !!!!!!! (Čt, 12. 11. 2009 - 00:11)

VÍŠ JAK LIDI KRADOU???

marie (Čt, 12. 11. 2009 - 00:11)

Jsem strašně nešAťastná, je mi 57 let a celý žiůvot jsem pracovala. V poslední době i v České spořitelně asi 15 let, ze začátku seper, pak moje vedoucí stará a tlustá panna byla všeho příčinou, ´že už to nešlo dál. Další prací u firmy Credoma, jsem byla uvedena v omyl a žádné kontakty mi nesdělovalia já jsem musela praacovat jako fin.poradce pro lidi na inzerát. Bohužel po roce mě předvolala hospodářská kriminálka a snad né uritě, ale , že snad jsem některým podvodníkům poháhala. Já si to vůbec nemůžu ani představit, natož abych byla něčeho strůjcem. V životě jsem neukradla ani tužku. Nevím jak s tím mám žít. Bojím se že mi nikdo neuvěří, protože jsem asi úplně naivní a tudíž blbá,. Já už dál nemůžu, tak ač mám ráda svoji rodinu tak to chci skončit. Snad mě pochopí a uritě uvěří že je mám všechny strěšně ráda a celý život jseml se slnažila.

Odpusťte mi

Liba (Ne, 25. 10. 2009 - 18:10)

Už nemám sílu. Na smrt myslím...Míšo, nemysli na kytky na svám hrobě, ale na lidi, co jsou nemocný, postižený, váží si života, rvou se o každou minutu, aby žili!Máš z něčeho depky, zjisti, z čeho, a začni se léčit.

Ty magore (Po, 5. 10. 2009 - 22:10)

Observer no tak nechlastej, ne? Lehká pomoc. Pak nebudeš nucen líbat hlaveň pistole a nucen se střelit do spánku a můžeš ji využít mnohem lépe, třeba s ní mířit na zajíce v poli.A udělat PIC !! no a uděláš si z něj dobrou svíčkovou, kterou pak zapiješ pivem, pak budeš mít ale zase absťák a jsme tam kde jsme byli, že ? :p vole

Martina (Po, 5. 10. 2009 - 16:10)

Já chci občas taky, hlavně po...Ahoj, já mám taky stavy že bych nejraději nebyla, ale jsem na to za prvé srab, a za druhé je tu vždy někdo, pro koho mám sílu žít, jít prostě dál...Ale věřte, že myšlenky na smrt mám často a nejsou to jen planné řeči.

Observer (Po, 5. 10. 2009 - 03:10)

Já chci občas taky, hlavně po tejdením chlastacím tahu. pak v abstaku nemam po 3 dny jinači myslenky nez že chcu umrit

maca (Ne, 30. 8. 2009 - 17:08)

kita souhlasim s tebou jsem na tom podobne

Návštěvník (Ne, 23. 8. 2009 - 18:08)

michali mi sme si život sice nedali ale ten život je náš ,jen náš a mi ho žijem mi ho musíme trpět sdílet a žít a užívat a jestli někdo chce odejít je to jen jeho věc a jeho rozhodnutí jeho volba kterou si může rozhodnou on sám jelikož tenhle život žije jen on sám za sebe a né ten co nebo kdo ho stořil....ano možná je to sobecké vůči lidem co je mají rádi ,ale pokud se na světě necítí dobře at tedy odejdou pokud mají tu odvahu sílu a chut odejít.

prostě je to každého věc.

Kita (Ne, 23. 8. 2009 - 17:08)

Co bych za to dal,ale jsem slaboch.Nejsu v zádné sektě ani nečem podobném.V boha nevěřím.Jenom mi neradte co mám a nemám.Kdybych našel odvahu,závídím těm co ji našli.Můžete si myslet o mě co chcete......

Jana (St, 22. 7. 2009 - 21:07)

jste na sebe zlí a nechutní lidé, tuhle diskuzi bych zavřela stačí příspěvky Josev (v dobrém) viz anonym

Michal (Út, 21. 7. 2009 - 17:07)

Protože jsme si život nedali,myslím že by bylo dobré si v životě udělat pořádek a raději žít. Však ono to jednou přijde samo o to není se potřeba bát. A pokud je čas na internet,neviděl bych to zase tak zle.Uznávám, že člověka někdy potkají v životě takové věci,že ho pak napadá ledacos to je pravda..

Návštěvník (Út, 21. 7. 2009 - 00:07)

jdi se vycpat, jsi debil,neotravuj.

Josef (Po, 20. 7. 2009 - 19:07)

Nepatřím ani k žádné sektě, vůbec nikoho nikam nenutím a od nikoho žádné peníze nechci :)) ... trochu rychlé odsuzování když nemáte ani tušení o čem mluvím :)

Návštěvník (Ne, 19. 7. 2009 - 16:07)

Léčitel nejsi,fanatik také ne,ale nepatříš např. k nějaké sektě?Docela to tak vypadá.

Josef (Ne, 19. 7. 2009 - 16:07)

Roky jsem trpěl na deprese, sociální fobii a PP, všechno bylo v takovém stádiu že jsem toužil po jediném - skončit se životem...ale když mi bylo nejhůř narazil jsem na svědectví pár lidí, které uzdravil Bůh a kterým se tím pádem změnil život od základu..věřím že mnozí kteří tady třeba zavítají hledají taky nějakou pomoc..pokud chcete napište mi, rád Vám pomůžu, patřím taky mezi uzdravené ... eyess"email.cz ...ps. nejsem žádný léčitel ani fanatik :)

Návštěvník (Čt, 16. 7. 2009 - 18:07)

A co když vůl vole?

Návštěvník (Čt, 16. 7. 2009 - 14:07)

krávy jste obě

Reklama

Přidat komentář