Reklama

chci zemřít

Návštěvník (St, 15. 7. 2009 - 21:07)

Ty mi taky ne hnupko a neplet si diskuse máš v hlavě bordel.Voska yoska?

Návštěvník (St, 15. 7. 2009 - 12:07)

Ty si vypatlanej jak ta voska, nepodepisuji se ty mi za to nestojiš::::::::

Arcus Tangens (Út, 14. 7. 2009 - 22:07)

Řešili jsme, zda by člověk chtěl, nebo nechtěl znát datum své smrti (je to čistě akademická otázka, ovšem). Kupodivu, většina respondentů vybrala možnost "ne, nechci to vědět".
Přitom by si jeden mohl vyřídit osobní věci (omluvit se pár lidem, ..., poplatit účty), otevřít si láhev dobré slivovice a pustit si nějakou pěknou, veselou desku. A pak čekat na smrťáka ...
http://www.pimpaku.cz/content/cht-li-byste-zn-t-datum-sv-smrti

otik (Út, 14. 7. 2009 - 21:07)

Jo a kup si motorku...to bude jistá smrt

otik (Út, 14. 7. 2009 - 21:07)

taky mne nebavi život.....mám jen práci a mraky problémů

Návštěvník (Út, 14. 7. 2009 - 21:07)

bla bla bla bla samé kecy

Lenka (Út, 14. 7. 2009 - 20:07)

Miluj sám sebe, tzn. dělej cokoli Tě baví, co je pozitivní, usmívej se, miluj se, dívej se, ... vše co dáváš, se Ti vrací. Až přijde čas, kdy máš odejít, půjdeš, proto teď žij a věř, že každý Tvůj den tady je pro někoho důležitý jako slunce

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2009 - 15:07)

Modlitba na adama nezabere, jedině jít do práce to ano. :)

Návštěvník (Pá, 10. 7. 2009 - 00:07)

s pánem Bohem

zdrávas Maria,
milosti plná,
Pán s Tebou.
Požehnaná ty,mezi ženami
a požehnaný plod života tvého
Ježíš
zdrávas Maria,matko Boží,
pros za nás hříšné,nyní
i v hodinu smrti naši AMEN.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2009 - 22:07)

Je to člověk co bere invalidní důchod na hlavu!
Takže jen šaškárná, kdyby byl opravdu psychicky nemocný nebude schopen jet na dovolenou.

Návštěvník (Čt, 9. 7. 2009 - 22:07)

Psal tu jak sám a nikoho nemá a s rodinou si nerozumí!

tak je na tom a (Čt, 9. 7. 2009 - 22:07)

Odkdy jezdí lidé co chtějí zemřít na dovolenou?
Takže hraje hoch na city!

tak je na tom š (Čt, 9. 7. 2009 - 22:07)

9. 7. 2009 21:46:49, Adam
Ahoj. Já jsem dnes měl docela fajn den, je tu teď na návštěvě moje sestra s neteřinkou Aničkou, tak aspoň člověk není tolik sám. V neděli pojedu do severních Čech k nim na každoroční týdenní ""dovolenku"". Všechny zdravím. Adam

Ivana (Pá, 3. 7. 2009 - 14:07)

Myslíš smrt?

jirka (Pá, 3. 7. 2009 - 14:07)

Tak to je přání které se každému (dříve či později) splní.

Ivana (Pá, 3. 7. 2009 - 14:07)

Kikino, tobě se podařilo zapomenout na ty co ti ublížili?

Ivana (Pá, 3. 7. 2009 - 14:07)

Jirko tomu se říká optimista. Umírání začíná ve chvíli, kdy se narodíme. Nic si z toho nedělej může být hůř. Takový je život.

Kikina (Pá, 3. 7. 2009 - 11:07)

Jirko, proč tak pesimisticky. Pravdou je, že se stopy, která na tobě zanechal tvůj otec, s tebou potáhnou a ty je z paměti nevymažeš. Ale z tvého psaní cítím, že jsi hodně kvalitní a chytrý člověk. Tak si prosím udělej život podle sebe a pro sebe a užívej ho, co to jde. Na tátu se snaž zapomenout.

jirka (Čt, 2. 7. 2009 - 21:07)

ahoj, byl jsem nucenej hodněkrát o sebevraždě přemýšlet, bude mi dvacet a věřte nebo ne, s depresí si tykám už dávno od základky...otec..za celý můj život se nezměnil..nemůžu říct, že by mě bil do bezvědomí..ale ničil mě odjakživa psychicky..matka kvůli němu má zdravotní problémy a od doktora naservírované antidepresiva...brácha prozměnu už několik let nemluví.. Bil mě, řekl bych, průměrně často, ale když už, tak s velikou chutí. Rád se se mnou a s bráchou zamykal do pokoje a třeba hodinu seděl a vysvětloval nám, že jsme překážky v jeho životě a my museli sedět a poslouchat a dělat, že se bojíme. Pak za pět minut se na nás usmíval a choval se miloučky...nikdo nikdy nevěděl, kdy mu přeskočí.. Vyloženě podlézal třeba pár dní a pak člověka během minuty ujistil, že jím zvysoka pohrdá, naprosto nepochopitelným způsobem zesměšnil něčí city. A stokrát opakovaná lež se stává víme čím..
Byl jsem v hajzlu..ale stačilo málo a zjistil jsem, jak malý člověk se mě to dneska najednou bojí... Ale ty sračky, co mi nalil do hlavy, mu nikdy neodpustím, protože jsem stále na vážkách, jestli to neskončit...mám úspěchy ve škole i v zájmech a vlastně všechno, co by si kdo mohl přát...když nepočítám holky..ale necítím pevný základ pod nohama..pomaličku přestávám věřit, že jednou budu dobrej chlap..přičemž to je jediná věc, které chci dosáhnout..vymazat ze sebe svůj původ..
Jinak abych taky někomu "pomohl" tak bych rád podotknul, že život je zkrátka život..a je to jediná možnost, jak něco udělat. Každý jsme součástí tohodle světa a každý jej měníme...i když si myslíme, že nikdo neposlouchá, že jsme každému u řiti. Jen skromně bratři a sestry...nečekejte od života nic...nic vám zadarmo nedá...a když něco dostanete, berte to jako něco navíc. Mějte na paměti špatné i dobré a uvědomte si, že pomalu umíráte.

Rita (Čt, 2. 7. 2009 - 00:07)

To není pravda!

Reklama

Přidat komentář