Reklama

záchod v koupelně

Pavkol (Čt, 6. 5. 2010 - 11:05)

a štětkuano praštěné fantazie mám ale netroufl bych si je pčrvíst do reálu. reakce na Ivu Blatskou

:-) (St, 5. 5. 2010 - 21:05)

někdo už roupama neví, co...a štětku

pro Iva Blatsk (St, 5. 5. 2010 - 19:05)

někdo už roupama neví, co by si vymyslel. Ještě si nechte pozlatit záchodovou mísu.

Pavkol (St, 5. 5. 2010 - 13:05)

To já si to pěkně...Taky bych něco takového chtěl zaží jseš šťasnej člověk, že máš tu možnost.
P.S. jedná se o reakci na radimovo hiolení a čůrání a kakání jeho ženských návštěv

Iva Blatská (So, 11. 7. 2009 - 13:07)

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat jestli zde někdo nemá nějaké zkušenosti s firmou ALLSTONE s.r.o. - www.allstone.cz Dělají kamenné obklady a dlažby a my přemýšlíme o mramorové podlaze do koupelny. Zatím jsem slyšela jen pozitivní komentáře, ale chtěla bych si to ověřit. Děkuji Vám.'

Helena (Ne, 27. 2. 2011 - 19:02)

proc skvely? kdyz musis jit...Nebyla jsem tu pár let,ted vidím starý dotaz Dodo, proč je to skvělý? Pro dva dvě koupelny se záchodem? Třeba protože se po použití hajzlíku hned umyju. Taky protože si každy svou koupelnu sám uklízí;-)

Vintra (Ne, 27. 2. 2011 - 17:02)

Ručník je moc mokrý a nestačí vysycht. Pořiď si tenší, třeba plátěný jen na ruce, nebo dávej ručník na topení.

Heli (Ne, 27. 2. 2011 - 15:02)

Dobrý den, chtěla bych poradit co dělat se zasmrádajícím (zatuchlým) ručníkem na ruce v koupelně. Po vyndání ze skříně je ok, ale po 2 dnech na vešáku začne děsně smrdět. Koupelnu po každém sprchování odvětrávám ("odsávačem")a pořád jsou otevřené dveře do chodbičky. Díky.

Nunononu (Čt, 25. 11. 2021 - 08:11)

Vyprat nebo vyhodit

Bedrich (Pá, 28. 12. 2007 - 02:12)

Nejlepsi je, kdyz se jeden sprchuje a hned vedle na zachode se deje tohle:

www.2girls1cup.com

Musite videt!!!

P.L. (Čt, 27. 12. 2007 - 19:12)

To Kveta: Takže ty na velký-máma vedle u umyvadla žádný problém? Obráceně taky ne? Tak TOHLE bych fakt nerozdejchal. Aby se kdokoli, tím spíš moje rodiče dívali, jak si utírám zadek. To je ještě intimnější než sex, 99% lidí tohle skutečně nedokáže (v týhle situaci bych šel radši do sklepa na kýbl). Snad mohla chvilku počkat, ne?'

josua (Čt, 27. 12. 2007 - 16:12)

Asi mám štěstí, ale ani jeden ze tří WC nemám v koupelně,to bych asi nudýchál , když by se ne mě dívala dcera při velké potřebě'

Kveta (Čt, 27. 12. 2007 - 01:12)

To P.L. Byli jsme sice jen triclenna rodina a otec se snazil mi do koupelny nechodit, matce to bylo jedno, takze jsem ji musela vyhazovat, ale stejne. Bylo to utrpeni.
Zadny zaves jsme tam nemeli, naopak, umyvadlo bylo hned vedle zachodu, takze kdyz si nekdo myl ruce a nedaval hodne pozor, tak strikal tomu, co prave "zasedal" na zadek.
Do urcite miry, kdyz v tom clovek vyrusta od detstvi, se na to da zvyknout. Ale problem vyvstane pri navstevach, prespavani budouciho zete apod.
Jo, jo. Tenkrat jsem jenom nadavala. Dneska by si snad dite mohlo stezovat na rodice, ze ho psychicky tyraji.

Peta (Čt, 27. 12. 2007 - 00:12)

u nás máme záchody dva - jeden samostatný, jeden v koupelně a to je ideální varianta, jednak dva záchody se vždycky hodí, když je nějaká "akutka" :-) a hlavně jsem to ocenila v těhotenství, kdy jsem se při každým čištěním zubů pozvracela a takhle jsem to stihla hodit do mísy :-) no ale mít ho jen v koupelně je podle mě dost nepraktický.'

P.L. (St, 26. 12. 2007 - 17:12)

To Kveta: To jste tam snad měli aspoň závěs, ne? Neumím si představit, když jsem ještě bydlel u našich něco takového. Já budu (v lepším případě) stát u mísy a močit, a vedle mě si bude mamka nebo ségra čistit zuby? Tak TOHLE bych fakt nedokázal! To bych se radši v pokoji vyčural do skleničky a pak to odnesl vylít na záchod.'

Patrik (Po, 24. 12. 2007 - 10:12)

Já mám rád WC v koupelně, ráno se holím a přítelkyně kadí. Rád jí přitom nenápadně pozoruju. Ale bydlíme tan jen sami dva.'

Jeny (Ne, 23. 12. 2007 - 22:12)

Terry...já nepsal, že mi žena utekla...jak jsi na něco takového přišel??? Mám dojem, že jsi asi nějaký nervózní :-))'

Terry (Ne, 23. 12. 2007 - 07:12)

Nó, tak ses pochlubil, že máš tři hajzlíky a žena ti utekla. Tos to dopracoval.'

Jeny (So, 22. 12. 2007 - 19:12)

Terry a koho to sere??

Jeny (So, 22. 12. 2007 - 19:12)

Maruško, se ví, že bych tě chtěl.....kdy se zastavíš?? A blond vlasy zbožňuji :-))'

Reklama

Přidat komentář