Reklama

záchod v koupelně

Taky manzelka (Út, 2. 5. 2006 - 20:05)

Pavle, ty jsi normalne pod pantoflem!!!!Ty curas v sede?????? To jsi chlap???? FUUUJ. Hlavne, kdyz si manzelka dupla, vid? Tak curej v sede, no. Ale chlap, co cura vsede, je totalni antikoncepce!!!!

Pavel (Út, 2. 5. 2006 - 18:05)

Když přijde návštěva tak se určitě nepůjdeme zrovna koupat. Dveře jdou zevnitř zamknout, takže žádný problém.
Koupelna se záchodem má svoje výhody. Jednak si člověk hned umyje ruce a nesahá špinavýma rukama na kliku. Jednak je u nás normální si po stolici umýt zadek vodou a tekutým mýdlem či sprchovým gelem. V tomhle si na mě hodně dupla manželka a jsem nakonec rád že si dupla. Člověk si připadá mnohem čistější.
Ale když je větší rodina, hlavně dospělejší děti, je to velmi nepraktický. Pracuji u kabelovky, takže něco bytů jsem již prolezl. Taky jsem viděl, jak táta bouchá na dveře na dceru, že se pořád maluje a on půjde na záchod asi k sousedům...:):). A stejně kde je záchod tam je smrad. V tom si na mě žena taky dupla, musím si i na malou sednout jako ona. Dokonce mi řekla, že počuranej koberec v koupelně smrdět nebude. Ale stejně smradu se úplně nezbavíte.
Kdybych stavěl, nikdy bych nedával záchod do koupelny. Samostatné WC nejlíp s bidetem a malým umyvadlem, takže člověk odchází čistý. A pořádnou koupelnu, bez záchodu a bez pračky. Pračku třeba i do sklepa, ale do koupelny ne.
Ale zase v tom paneláku je menší zlo to co jsme udělali (zrušit tu příčku a dveře), než cpát do malinký koupelny ještě pračku-to už se tam ani neotočíte. Ty byty na to nebyly plánovaný, mělo se prát ve společný prádelně ve sklepě.'

Elenika (Út, 2. 5. 2006 - 15:05)

tohle je ale témátko:o) Nesouhlasím s tím, že jediným důvodem je nedostatek místa, zažila jsem při návštěvách minimálně dvě domácnosti, kde byla koupelna až abnormálně velká - a byl tam! :o)))) Dokonce v té jedné koupelně ani nebyl klíč ve dveřích, to je pak teda fakt pocit. Já mám doma ale vlastně taky záchod v koupelně, ale je obezděný a s futrama, takže se tam dají kdykoliv dodat dveře. Žiju sama, takaže teď mi to bez dveří nevadí. Záchod v koupelně je dobrý z toho důvodu, že to máte tak nějak všechno pohromadě, třeba ranní hygienu, a taky nemusíte kvůli umytí rukou lézt do jiné místnosti, v tom bych asi viděla výhodu. Jinak mi to taky přijde nepraktické.'

ales (Út, 2. 5. 2006 - 12:05)

souhlas, taky mam rad na WC soukromi. To uz je pak snad exhibicionizmus nebo super naturalizmus, nebo co? zdravim vsechny zastance oddeleneho WC

dodo (Út, 2. 5. 2006 - 12:05)

moc dekuju za radu Elisko...souhlasim s tebou:-)) taky nevidim zadnou vyhodu...

eliska (Út, 2. 5. 2006 - 12:05)

dodo,ja teda nevim,ale kdyz prijde navsteva,tak do vany nelezu a pokud je v byte nekdo an prespani,tak normalne zahlasim,chce se nekomu na zachod,protoze ted se jdu sprchovat:-) to fakt spolehlive funguje.Jestli se s pritelkyni hadate kvuli tomu jak postavit koupelnu,tak je pravda,ze je vzdy lepsi mit zachod zvlast a moc bych o tom nediskutovala.Znam obe verze a pokud ot neni nutny tak do te spolecne koupelny se zachodem bych nesla.Nema to zadnou vyhodu,ale da se s tim zit:-)

dodo (Út, 2. 5. 2006 - 12:05)

BOZE...4 koupelny..tady se bavime o jedne koupelne s wc dohromady...hlavne mi jde o to, proc vubec delat neco takovyho....a zasmradit celou mistnost...a navsteva? to jako nevadi, kdyz jsi napriklad ve vane a nekdo cizi se ma ted jit vy....t?? dyt to uz je cista uchylarna...

Jana :-) (Út, 2. 5. 2006 - 12:05)

Já mám ráda bna WC soukromí, takže pokud WC v koupelně tak pouze v případě, že ten záchod nebude v bytě jediný.V paneláku je to fakt úděsný, slyšíme i souseda nad námi nebo pod námi, takže alespoň zvuková kulisa ze spláchnutí:-)'

Pepa zdepa (Út, 2. 5. 2006 - 11:05)

Náhodou je to fajn,Wc v koupelně.Máme celkem 4 wc u všech je okénko.Nic není slyšet,ani cítit. ten kdo mutně potřebuje si může vybrat.Nedávno jsem zůstal u známých do rána v pondělí.Bylo to hrozné,Wc+koupelna,papundekl a okno nikde.To je zoufalé,ale někdo tak žije a musí to vydržet.'

eliska (Út, 2. 5. 2006 - 11:05)

U nasi babicky v cinzaku byl taky spolecnej zachod a koupelna a dalo se to zvladnout,zas tak dramaticky to neni:-)Nehorsi naval byl rano, jinak nejaka navsteva nebo tak, tak to nezpusobuje zadny problem. Kdo je na to zvyklej,tak mu to asi prijde normalni.Pokud je to mozne,lze zachod oddelit nizkou zastenou a zajistit dobre odvetrani.
Pokud ma clovek na vyber, tak je samozrejmy, ze je lepsi to oddelit.

dodo (Út, 2. 5. 2006 - 11:05)

...o cem jako nevime nic? trochu to rozved, prosim?

katka (Út, 2. 5. 2006 - 10:05)

mame dve koupelny, tri zachody. A tenhle luxus se moc fajn. V panekalu je to vazne udesny. A taky mi tam vadi, ze neni na WC ani v koupelne okno..trochu psychicka zatez pro me..

jaja (Út, 2. 5. 2006 - 10:05)

Je to naprosto perfektní, z příspěvků je jasné,že to kritizují ti, kteří neví o tom nic. Musím ale dodat, že máme ještě jeden samostatný.'

Jan (Út, 2. 5. 2006 - 09:05)

přesne, kdo to proboha vymyslel? a kde se to tady u nás vlastně vzalo?'

ach jo (Út, 2. 5. 2006 - 09:05)

souhlasim,kdyz jste rodina mezi sebou....ale co kdyz mate navstevu ze vzdalenejsi rodiny nebo cizi lidi? nebo kdyz uz jsou deti vetsi,napriklad dcera se koupe nebo je pred zrcadlem, to se pak tata asi po..re:-)) prominte, ale je to vrcholne neprakticke, nevhodne a pro mnoho lidi neprijemne..kdo je zvedavy ne nekoho jako sedi na mise...nebo z pohledu toho co sedi. Komu je prijemne,kdyz ho nekdo sleduje,jak to dela?a ten zapach?

Pavel (Út, 2. 5. 2006 - 07:05)

Tohle je spíš problém českých paneláků. Když chcete mít trochu větší koupelnu, tak to většinou ani jinak nejde. Tak se zruší příčka mezi koupelnou a WC, zazdí se původní dveře na záchod a na jejich místo dáte pračku. Tím máte víc místa v koupelně. Když se jeden myje a druhý jde na záchod-už jsme si na to zvykli. Na malou jdeme normálně jeden před druhým, nehledáme na tom nic vzrušujícího či nenormálního. Hlavně když je ráno spěch. No a na velkou si to řekneme a ten druhý počká venku. Když nejsou ještě děti, není v tom problém. Taky bych radši záchod jinde, ale v paneláku to nejde.'

lea (Út, 2. 5. 2006 - 00:05)

Jo je to divny.mít záchod v koupelne.fujtajbl.obcas to v některych hotelích je, ale je mi z toho nanic.'

Dodo (Po, 1. 5. 2006 - 23:05)

proc skvely? kdyz musis jit do druhe koupelny, kdyz se ten druhy koupe? k cemu tam pak ten zachod mate???

Dodo (Po, 1. 5. 2006 - 23:05)

chtel bych poprosit o reakce taky zastance zachodu v koupelne......diky....mam totiz pritelkyni a ji to pripada normalni a bezne...

Gypsi (Po, 1. 5. 2006 - 22:05)

Výborný vynález. Při čištění zubů se mi někdy zvedne žaludek. Přítomnost hajzlu u umyvadla tomu dává dobrý důvod.'

Reklama

Přidat komentář