Reklama

Nahý při vyšetření ???

??? (Út, 20. 8. 2013 - 17:08)

Iveto prosím Vás, co...žoviální: bodrý, veselý, dobromyslný.

Verča (Út, 20. 8. 2013 - 16:08)

Iveto prosím Vás, co znamená když je někdo žoviální, takový slovo jsem nikdy neslyšela, tak se omlouvám, jen by mě to zajímalo.

Milan (Út, 20. 8. 2013 - 14:08)

No ono to možná zažilo...14.2.2008 22:32 - Pavel

No ono to možná zažilo víc lidí, možná je to normální postup. Největší trauma jsem měl ale z toho, když se mě máma doma začala vyptávat, proč jsem si ho oholil. To byl trapas!

Já zažil podobnou věc, ale řekl jsem ji že se mi to líbi a je to lepší, a taky mně stál, ale vzala to v pohodě, dodnes se holím slipy nosím taky

Dave (Pá, 27. 11. 2015 - 09:11)

Tak já jednou chodil se zdravotní sestřičkou. No čuňátko. Honila, kouřila, lízala zadek. Nechala na sobě taky dělat neobvyklé čuňačiny.

karl (St, 11. 11. 2015 - 10:11)

Přemýšlím, jestli...zase to nedraatizuj, nějak jsem nepostřehl, že by psal o jeho chronicky nemocné ženě.
Jenom se domnívá, že velká většina žen chodí k lékaři s problémem, některé mohou mít i problém s hygienou, atd., takže to asi nemusí být zrovna ten nejpříjemnější pohled.

Jí se osobně velice rád podívám, ale nevím, jestli bych tohle povolání chtěl dělat.

žena (Út, 10. 11. 2015 - 20:11)

Přemýšlím, jestli nevychovanost a blbost jde omluvit tím, že někdo pracoval 's drsnýma chlapama'.
Myslím, že ne a navíc na nějaké píč., kun.., apod. nikdo není zvědavý.
Snažím se pochopit, že když má někdo chronicky nemocnou ženu, štve ho to, ale tohle je snad příliš.

gin (Út, 10. 11. 2015 - 15:11)

poslední slovo mělo být "dokážu". Takové překlepy jsou pro mne typické.

gin (Út, 10. 11. 2015 - 15:11)

Zajímavé je to,že ty...Ale souvisejí s tématem. I gynekologa musí být žena nahá a kolikrát se jí ten vrtá v intimních místech, jako mne před 6 týdnech na intimních místech prohlížela uroložka. Já třeba jsem radši, že jsem u uroložky, než bych měl chodit k urologovi. Mne by musulmanský móresy, které tu někdo navrhoval, vůbec nevyhovovaly. Tak jsem to tu napsal velmi drsně, jak to, když chci, dosáhnu.

gin (Út, 10. 11. 2015 - 15:11)

Teď už vím. O... Ale Mirko!

To jsem byl ještě mladej 26 šesti letej kluk.

Já bych opravdu nechtěl "kundologa", jak jsme tomu tenkrát říkali, dělat ani náhodou. Já zanícenou píču nikdy neviděl. Takový doktor to však vidí denně. S chlapama jsme se schodli, že pak by nebylo divu, že pak může stratit schopnost šukat. To je prostě realita.

Znal jsem gynekologa, který to už nadále nedokázal dělat a tak gynekologii úplně položil na hřebík a stal se katolickým knězem. Moc si nepomohl, nakonec ho na faře v Třebenicích bestiálně zavraždil jeden dement.

Nemůžeš mě brát podle výraziva, které jsem schopen na doktorce použít. Dělal jsem totiž dříve s drsnýma chlapama, tak jsem slýchával všemožné takové obraty.

gin (Út, 10. 11. 2015 - 13:11)

> Tu se Mirka projevila...Ty nevíš, o čem všem se chlapi baví, když v práci není do čeho píchnout.

Mirka (Út, 10. 11. 2015 - 13:11)

Moje jméno je všeobecně...Všeobecně známé???? Aháááá....

Mirka (Út, 10. 11. 2015 - 13:11)

> Tu se Mirka projevila jako úplná mimoňka. Ten primář u nás přece v okolí žádnou ženu neprohlížel.

O to nejde, ty jsi opravdu mimo. Ale když se s chlapi bavíš, že musí prohlížet "zanícený píčiska", tak musíš mít děsnou zkušenost se ženami. A ti tví kamarádi taktéž. To jste si teda vybrali...

gin (Út, 10. 11. 2015 - 12:11)

Ty jsi vážně ubohé...Ale Karle?

Ta slova kamenování příspěvky použili nezávisle na sobě Novel2007 z www.lide.cz a Smart2012 z www.netdoktor.at.

Tu vůbec nikdo nepochopil pointu mého příspěvku. Za prvé jsme se jednou takto v práci před dlouhými roky bavili. Ten dotyčný je už strašně dávno po smrti.

Ale to nebyla pointa mého příspěvku.

Ten příspěvek útočil na jisté nány, které jsou schopné tvrdit, že každý gynekolog - muž, je automaticky zvrhlé prase.

A potrefené husy se hned ozvaly.

Iveta (So, 7. 11. 2015 - 19:11)

Ať chodí tvá žena k...Super trefa do černého.

Mirka (So, 7. 11. 2015 - 18:11)

U nás to takto nebylo. Já...Ať chodí tvá žena k někomu jinému. Tím se mu uleví.

gin (So, 7. 11. 2015 - 17:11)

U nás to takto nebylo. Já vyrůstal v prudérní rodině. Tak jsem si nudy oblíbil až v pozdní dospělosti. Ohledně doktorů nevím, u nás na vesnici (ještě za komunistického času) měl chalupu primář gynekologie z Motola. Děti neměli, a tak jsme si říkali, zda tu manželku nemá pouze na okrasu. Komu by se chtělo, když celý den vidí nemocný zanícený píčiska šukat? Mně asi ne.

japepa (Pá, 6. 11. 2015 - 21:11)

Tak úplně nahej jsem...Jsem ročník 1970,na základní škole jsme museli být při preventivní prohlídce nazí.Na vojně,když nás přijmali,taktéž jsme museli být nazí.Nemám nic proti být při vyšetření nahý,ale raději jsem nahý vyšetřovaný paní doktorkou,jak panem doktorem.I některé ženy mají raději ženského doktora,jak ženskou doktorku.

pár otázek :-) (Pá, 6. 11. 2015 - 21:11)

Nosí spodní prádlo, chodí...beru to velmi seriozně

odpověď (Pá, 6. 11. 2015 - 21:11)

kdoví jak to mají muslimky...Nosí spodní prádlo, chodí na gyndu, vyšetřují je přes několik vrstev oblečení - myslíš, že ti to bude stačit k uspokojení???????

pár otázek :-) (Pá, 6. 11. 2015 - 17:11)

kdoví jak to mají muslimky na gindě , myslíte že se vyslíkají ? nosí vůbec kalhotky ? chodí vůbec na gindu ?

Reklama

Přidat komentář