Reklama

Nahý při vyšetření ???

A (Po, 12. 2. 2018 - 00:02)

Byla jsem na gynekologickém...Jsou tam mladí a hezcí doktůrci?

luci (Ne, 11. 2. 2018 - 19:02)

Bych se ráda svlíkla před...Byla jsem na gynekologickém vyšetření v motolské nemocnici a můžu tě ujistit, že jiný než profesionální zájem o ženské " kozy a veverky" tam lékaři nemají.Pro jasno,používám tvůj slovník.

Kde (Ne, 11. 2. 2018 - 10:02)

Bych se ráda svlíkla před...už taky jinde, že? Těch možností už mít víc nebudeš. A medici si musí zvykat na nechutné věci

(Ne, 11. 2. 2018 - 10:02)

Bych se ráda svlíkla před mladýma, hezkýma doktůrkama. Ukázala bych jim kozy a chlupatou veverku.

(Ne, 11. 2. 2018 - 10:02)

Bych se ráda svlíkla před mladýma, hezkýma doktůrkama. Ukázala bych jim kozy a chlupatou veverku.

Pavel (Ne, 11. 2. 2018 - 09:02)

Samozřejmě je lepší být zdravý,bohatý a mimo nemocnici. Na to si snad nebude nikdo stěžovat. Ale vážně, byl jsem hospitalizován 3x a nahoty, zásahu do své intimní zóny jsem si užil víc než dost. Ovšem vždy to mělo svůj důvod a sestřičky i lékaři k tomu přistupovali profesionálně. Oni toho už viděli a opravdu netouží někoho zbytečně vyslíkat zbytečně donaha. Je to taky o úrovni dané nemocnice, já měl štěstí na velmi dobré. Jinak blbci a ignoranti se bohužel najdou všude.

No, (Ne, 11. 2. 2018 - 00:02)

:DDDDD...
mě se nikdo neptal a když jsem se vzbudil, tak jsem tam měl hadičku. A to mě fakt přivádělo k šílenství. To si člověk najednou uvědomí, co to je za terno, když se může normálně vyčůrat.

Tomáš (So, 10. 2. 2018 - 22:02)

:DDDDD, ani to člověk...V totaníku co odevzdáváte u příjmu je dotaz zda v případě potřeby má být použita hadička do močového měchýře (sten) nebo plena . No než aby mě někdo do penisu strkal hadičku tak jsem raději zaškrtl pleny .Ale každého věc bud vás jednoduše přebalí a nebo budete upoután na lůžko s pytlkem a bodestivím močením a hadičkou v penisu.

Není (So, 10. 2. 2018 - 17:02)

Bývají na praxi studující zdravotnictví a s jednou sestrou chodí i tři stlát mýt atd.

Záleží... (So, 10. 2. 2018 - 17:02)

ono je asi každému jasné, že když někdo podstupuje kolonoskopii, tak u toho musí být svlečen. Nerespektování lidské důstojnosti zejména v nemocnicích se děje především mimo přímé zdravotní úkony. Viděla jste někdy, jak nedůstojně se přepravují někteří pacienti v nemocnicích na kolečkových křeslech? Týká se to zejména pacientů, kteří už svému tělu moc nevládnou ani fyzicky, často ani duševně (ale nejen těch). Před pár měsíci jsem byl v jedné nemocnici na rentgenu. Zřízenec přivezl také jednu starou paní. Byla přikrytá pouze zepředu "andělem". Celá záda, pozadí a stehna z boku ničím nezakryté nahé tělo (plná čekárna!!). Ten zřízenec, včetně personálu, který mu pomohl tu paní do křesla usadit by zasloužil pořádnou přes držku. A tohle je "standart" v českém zdravotnictví. Sám jsem byl také několikrát hospitalizován a v tomto ohledu je to děs. Jednou jsem "trdloval" nahý na stole (musel jsem stát) a pan doktor si kreslil po mé noze. Kolem pobíhalo spousta sester. Absolutně zbytečné. Když jsem byl po operaci přišlo mě umývat asi 5 lidí. Není to zbytečně mnoho? Není to pro pacienta zbytečně ponižující, aby na něj koukalo tolik lidí a přitom pracují max. dva? Já vím, že personál nahá těla pacientů nezajímají, ale je tu ještě druhá strana, která se s nahotou na "veřejnosti" nesetkává 8 hodin denně a má v tomto ohledu daleko jiné pocity (nejsme všichni nudisté a exhibicionisté).

Jana (So, 10. 2. 2018 - 06:02)

Možná by jste se měli...Personál vidí denně tolik genitálií že , rozhodně nečekají na to až uvidí ten váš , jo jasně všeci čekají až vás bude moci někdo očumovat.NE ZAS TAK ZVLÁŠTNÍ NEJSTE!!!!! Je to prostě jejich práce , nic víc.

Jana (So, 10. 2. 2018 - 06:02)

Možná by jste se měli více informovat ale i na laserovou operaci očí musíte být nahý/á .
Jde o to že když by vznikli při operaci komplikace tak není čas z vás ještě sundávat oblečení.

Najdou (Pá, 9. 2. 2018 - 23:02)

se lékaři, res. personál, který respektuje nějakou intimní zónu, kterou se snaží pacientovi nenarušovat, ale je to spíše vyjímka. V nemocnici jsem byl několikrát a jen jednou jsem se s tímto vzácným jevem setkal. Paní doktorka se mě při vizitě nejprve zeptala, jestli mám pod pyžamem spodní prádlo. Pak teprve chtěla , abych si sundal kalhoty od pyžama. Jinak nahotu pacienta nikde moc neřeší a je jedno zdali jde o vyšetření nebo převoz apod. Skoro bych se nedivil, kdyby to byl od personálu záměr, dát pacientovi jasně na srozuměnou, kdo je tady pánem.

ach ta fantazie (Pá, 9. 2. 2018 - 23:02)

při operaci to jinak než...:DDDDD, ani to člověk nemusí číst, stačí to přelétnout očima a jak uvidíte slovo plena, nečtěte. Pouhá snová fantazie úchylného člověka.

helan (Pá, 9. 2. 2018 - 23:02)

Při operaci ledvinového kamene jste taky nahatý.Operace probíhá přes močovou trubici.Kalhoty k pyžamu nemáte,protože vám na knoflík od pyžamového kabátku připnou pytlík na moč.Když pak jdete na záchod,může vám penis vykouknout.Nevadí mi to,nestydím se.A na oddělení je většina mladých žen,které třeba před operací zkouší i přetažení předkožky.

Lukáš (Pá, 9. 2. 2018 - 22:02)

při operaci to jinak než nahý nejde.
Já když mě přijali na lůžkové mě nejdřív odvedly do koupelny kde jsem se musel vyslíct, sestra mě změřila , zvážila pak sprcha kde me rychlovka omyla žiňkou dostal jsem ručník abych se osušil, všechno to byla rychlovka kde nebyl čas na stud.
Pak jsem si musel taktéž nahýmusel lehnout na lehátko ,sestra mě nasadila to na měření tlaku a přišla doktorka která mě změřila tlak , poslechla srdíčko a lízátkem ustní uzliny.sestra mě mezitím donesla pyžamo do kterého jsem se pak oblékl.
Pak jsem byl odveden do pokoje mezi ostatní děti a dostal postel.
Ráno v (asi) 5 proběhli sestry a měřili teplotu.
Já dostal na postel cedulku "bez snídaně" po vizitě ostatní odešli do učebny a zůstal jsem tam sám.
Po chvíli došla sestra s tím ať se jdu vyčůrat a čekala až dojdu, musel jsem si lehnout do postele a začala mě rozepínat kabátek od pyžama, než mě ho rozepla a sundala došli další dvě sestry s injekcí a začali mě sundávat i kalhoty, když jsem se začal bránit řekli at si teda lehnu na břicho že mě dajíjen injekci na uklidnění a že mě po ní bude dobře, nezbylo mě nic než uposlechnout a do zadku jsem dostal ijekci a to jsem už byl nahý, sestra mě pak zakryla peřinou a řekla ať už nevstávám že půjdu na operaci že by se mi mohla zamotat hlava a ublížit si. Sestry odešly a já zůstal v posteli uplně nahý ale zakrytý.
Uběhlo 30minut, uběhla hodina a já sám v posteli, bez ničeho, jen jsem tam tak ležel,občas mě došel někdo zkontrolovat.Když mě to přestalo bavit tak jsem si chtěl dojít zase na záchod a vstal jsem z postele a opravdu jsem se z ní sesunul jako hruška, naprosto jsem neovládal své tělo a jen jsem tam tak ležel na podlaze a nakonec jsem se tam i pomočil.
Když me sestra co mě došla zkontrolovat našla na zemi zavolala si pomoc a tři sestry mě pak pomohly na postel, když jsem jim vysvětloval jak a proč se to stalo dostal jsem plenu a protože postel neměla bočnice ruce a hohy mě přovázali k posteli abych z ní už nespadl.
víc si nepamatuji.
PO OPERACI JSEM SE VZBUDIL NA jip , TAKY UPLNĚ NAHÝ s hadičkou v penisu a připoutaný k posteli, tam to byla věčnost.
jen mi dávali brčkem trochu napít čaje ale čůrat jsem musel do hadičky, možnost si ji vyndat nebyla protože jsem byl připoutaný a nikdo mě nechtěl odvázat abych si došel na záchod.
Po příjezdu na lehátku na normální pokoj mi sice vyndali hadičk ale stejně jsem dostal postel s bočnicema, papírovou plenu a nohy připoutané k bočnicím, takže jsem stejně nemohl na záchod protože ty pouta nešli bez klíčku sundat (ač jsem se snažil) a musel jsem leže v posteli, nahý , zakrytý duchnou.Tak jsem byl do rána (takže 16hodin) kdy bylo měření teploty v 5ráno, to už jsem byl docela agresivní a odmítal jsem spolupracovat tak mi sundali plenu změřely v zadku teplotu a daly zase novou plenu.
Až na vizitě v 8 doktorka po té co si mě nahého jen v pleně prohlídla řekla že mě můžou odvázat nohy.
Když jsem šel v 10 na převaz tak jsem šel po chodbě jen v plínce a až na ošetřovně mi sundali plenu a dali pyžamo.
Takže na to dělání si dobře v nemocnici nad tím že je někdo nahý není pravda, pro ně je to práce, nic víc.A sestra nemůže nic dokud dr neřekne.

sardanapal* (Po, 8. 1. 2018 - 19:01)

Byl sem na operaci s rukou ... No a když mě tam přivezli celýho nahýho , tak hlavní operatér řekl dosti znechuceně :" prosím vás přikryjte ho" ...

Tonda (Po, 8. 1. 2018 - 19:01)

Když mi vyřezávali znamínko na noze poblíž rozkroku, tak doktor nařídil sestře, aby mi oholila chlupy. Sestra byla mladá, tak okolo 20. Byl jsem ve slipech a ona se trochu chvílema dotýkala (skoro bych řekl schválně) mého penisu. Nevím jestli to chtěla, ale za chvíli jsem měl trochu erekci a jak se mi tam už nemohl vejít. tak se mi odhalily koule a penis trochu taky. Doktor byl odběhnutý pryč. Trochu se tomu smála a když viděla moji reakci, tak se schválně ještě vice dotýkala. V jednu chvíli jsem myslel, že jí řeknu ať mi ho vyhoní, ale to ona by asi nemohla, protože mohl přijít doktor.
Po operaci jsem tam šel na kontrolu a na přelep znamínka, ale to už tam byla jiná sestra, trochu starší.

dotaz (Út, 13. 12. 2016 - 21:12)

Před časem jsem se musel...A kudy jste se chtěl do té kabinky dostat???

Veterán (Út, 13. 12. 2016 - 21:12)

Před časem jsem se musel podrobit kontrole tlustého střeva.Byla prováděná doktorkou a sestrou.Jen v tilku jsem se položil na lehátko aby mi připojily nejakou kapačku. Asi po 10ti minutach jsme se otočil na levý bok,pokrčil nohy a provedly výkon.Nejprve prstem prohmatla konecnik a pak vsunula snad se to jmenuje koloskop a prohlížela mě útrobách.Po cca 20ti minutach vyšetření skoncilo a před oběma jsem se odebral přes ordinaci do kabinky na převlečení.

Reklama

Přidat komentář