Reklama

náhradní mateřství-matka

D (Čt, 17. 4. 2014 - 12:04)

Touto cestou se nabízím jako náhradní maminka a chci tak tímto způsobem pomoct párům které to štěstí si odnosit své miminko nemají. Jsem mladá maminka, své děti už mám s náhradním mateřstvím už zkušenosti mám. Pokud Vás něco zajímá ozvěte se na e-mail : [email protected] Ptejte se odpovím na vše. D

miminecko (Čt, 10. 4. 2014 - 19:04)

Dobry den
Loni jsem jako NM porodila holcicku. Vse probehlo bez problemu a jak by to melo byt. A rozhodla jsem se do toho jit zase. Prosim vazni zajemci piste na [email protected]

Zuzana (Po, 7. 4. 2014 - 13:04)

Dobrý den,ráda bych někomu pomohla a odnosila miminko.Je mi 20 let a mám sama zdravou holčičku 6 měsíční.Těhotenství se mi moc líbí a ráda bych tak někomu pomohla.Jsem z Prahy Východ a pokud máte zájem pište na mail : [email protected] Budu ráda když se někdo ozve! :o)

Hana (Ne, 30. 3. 2014 - 10:03)

Dobrý den, ráda bych se stala náhradní matkou, bydlím kousek od Ostravy, chodím 2x ročně darovat vajíčka. Chtěla jsem se stát NM přes jednu kliniku, ale moc dlouho jim to trvá než vůbec odepíšou, a vím, že to není za chvíli. Více informací do emailu. [email protected]

Hledám pár, který shání náhradní matku.Minulý rok jsem jako nm porodila mimčo.Napište mi své požadavky a nabídku.Také svůj zdravotní problém a odkud jste.Těším se na naši "spolupráci" a řešení vašeho problé[email protected]

Lacinka32 (Pá, 3. 5. 2013 - 20:05)

Lacinka 32-dobry den, nemohu...Omlouvám se.dám vám jiný[email protected]

monca (Pá, 3. 5. 2013 - 19:05)

Dobry den,mam ctyri zdrave...Lacinka 32-dobry den, nemohu odeslat na vas email vzkaz.Je v poradku.

NM (Ne, 28. 4. 2013 - 12:04)

Dobry den, tenhle rok uz jsem jako NM porodila miminko. A chtela bych to uskutecnit jeste jednou. Je mi 26 let, jsem svobodna a mam dcerku je ji 6 let. Obe tehotenstvi byla naprosto bez problemu. [email protected]

katuska1213 (Pá, 28. 2. 2014 - 11:02)

Dobry den, je mi 25 let,zdrava.jiz jsem maminkou,jsem ochotna nekomu odnosit miminko.muzete me kontaktovat [email protected]

NM (Čt, 27. 2. 2014 - 12:02)

Dobrý den,hledám náhradní maminku,prosím ozvěte se na materství[email protected]
Dekuji

NM (Po, 24. 2. 2014 - 20:02)

Dobrý den,

jsem vdaná a mám dvě děti. Už jednou jsem byla NM a chci jí být ještě jednou. Bližší informace na [email protected].

Mamca (Út, 23. 4. 2013 - 14:04)

Dobry den,rada se pro vas stanu NM,mam odpovidajici zkusenosti,urcite je rozhodujici kompenzace ktera je vyssi a ne kazdy ma takove fin.prostredky.Piste na [email protected],prosim jen vazne,neposkytuji pro jine ucely duverne info

Mamca (Út, 23. 4. 2013 - 14:04)

Dobry den,rada se pro vas stanu NM,mam odpovidajici zkusenosti,urcite je rozhodujici kompenzace ktera je vyssi a ne kazdy ma takove fin.prostredky.Piste na [email protected],prosim jen vazne,neposkytuji pro jine ucely duverne info

Náhradní mamink (So, 4. 1. 2014 - 08:01)

Chci pomoct nějakému páru k miminku proto se nabízím jako náhradní maminka jsem mladá a máme již děti, jsem vdaná, nekouřím, nepiji alkohol. Hledám seriozní pár který už má vše vyřešené a jsou připraveni začít. Ozvěte se : [email protected]

kocka3007 (Pá, 10. 12. 2010 - 14:12)

Dobrý den ráda bych pomohla párům kteří nemohou donosit miminko,já už jedno mám a jsem zcela zdravá.Pokud by měl někdo vážný zájem ozvěte se mi na email [email protected]

Lenka (So, 4. 12. 2010 - 16:12)

Ráda bych pomohla nějakému páru který má problém s donošením miminka.Je mi 22let a mám Skoro roční holčička a ráda bych se zbavila dluhů díky ex příteli, kiterý mě do nich namočil.Kdyby měl nějaký pár zájem byla bych moc ráda. můj kontakt je: [email protected]

dorka022@seznam (Čt, 25. 11. 2010 - 20:11)

Všechno jde když se chce ja...ráda pomohu a DONOSIM MIMCO páru,kteří mimčo mít nemohou...Dorka.

Lucka (Po, 15. 11. 2010 - 17:11)

Dobry den, pritelkyne nema v...Všechno jde když se chce ja už mam jedno nahradni mateřstvi za sebou a rodiče jsou štastni že jsem jim splnila životni sen a to je zdrave miminko

Nikol (Po, 15. 11. 2010 - 17:11)

Ahoj,

jsem studentka a jsem ochotná nějakému páru co chce miminko ho odnosit. Je mi dvacet let jsem nekuřačka nepiju alkohol nikdy jsem ani nevyzkoušela drogy nechodím po diskotékách...radši věnuji čas studiu a práci ráda bych časem na univerzitu v zahraničí takže pro mě každá koruna dobrá....Budu ráda když se ozvete můžete na mobil 608926128 a nebo na email [email protected] jen vážní zájemci děkuji

Dana (St, 10. 11. 2010 - 17:11)

Nabízím všem stranám o NM i budoucím rodičům své zkušennosti s porodem prostřednictvým NM. Ozvěte se na email:[email protected]

Reklama

Přidat komentář